Відмінності між версіями «Координування навчанням Навчальний курс "Основи інформатики з елементами програмування та сучасні ІТН"»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 17: Рядок 17:
  
  
[[ДО15 (дошкільна освіта 2015 рік вступу)| Група 14 ФПП]]
+
[[ДО15 (дошкільна освіта 2015 рік вступу)| Група 14 ФПП]]Викладач  [[Користувач:Шлянчак Світлана Олександрівна | Шлянчак Світлана Олександрівна]] [[Обговорення користувача:Шлянчак Світлана Олександрівна|Отримати консультацію викладача]] і [[Семенова Олена Юріївна]] [[Обговорення:Семенова Олена Юріївна|Отримати консультацію викладача]]
  
 
[[Група 15-1, ФПП, 2015-2016]] Викладач  [[Користувач:Шлянчак Світлана Олександрівна | Шлянчак Світлана Олександрівна]] [[Обговорення користувача:Шлянчак Світлана Олександрівна|Отримати консультацію викладача]]
 
[[Група 15-1, ФПП, 2015-2016]] Викладач  [[Користувач:Шлянчак Світлана Олександрівна | Шлянчак Світлана Олександрівна]] [[Обговорення користувача:Шлянчак Світлана Олександрівна|Отримати консультацію викладача]]

Версія за 08:05, 8 квітня 2016


Координування навчанням


 

...


Група 14 ФППВикладач Шлянчак Світлана Олександрівна Отримати консультацію викладача і Семенова Олена Юріївна Отримати консультацію викладача

Група 15-1, ФПП, 2015-2016 Викладач Шлянчак Світлана Олександрівна Отримати консультацію викладача

Група 15-2, ФПП, 2015-2016 Викладач Шлянчак Світлана Олександрівна Отримати консультацію викладача



Ранні проекти

Ранні проекти – це зазвичай колекціонування різноманітних ілюстрацій та слів до них, які можуть використовуватися на уроках як словник, як матеріал для розвитку мовлення і збагачення кругозору учнів. Ці проекти доступні для першокласників у більш простому вигляді та з деякими ускладненнями в інших класах початкової школи.

Кольорові сторінки

В альбомі для малювання наклеюють аркуші або картон червоного, зеленого, жовтого, синього, білого, чорного та ін. кольору. Учні повинні знаходити різні картинки або їх малювати, підписувати внизу, наприклад, „зелене дерево”, „синя куля”, і приклеювати малюнок в альбом на сторінку з відповідним кольором.

Буквозошит

Зробити декілька зошитів з буквами. Учні малюють або вирізають малюнки предметів, що починаються на цю букву, підписують внизу ілюстрації і приклеюють у зошит з відповідною буквою. В подальшому, коли діти навчаться гарно писати, у ці зошити можна записувати приказки, загадки, короткі вірші, казки, фізкультхвилинки на всі букви алфавіту.

Цифроплакат

Учнями оформлюється плакат про цифри по мірі їх вивчення. Малюються картинки, записуються лічилки, казки, речення про цифри.

Картки предметів з крилами

Учні знаходять малюнки предметів або істот, у яких є крила: літак, птахи, комахи тощо. Роблять надписи і приклеюють на аркуші одного формату. Розпочату роботу в 1 класі за цими темами можна продовжувати в інших класах і поповнювати сторінки додатковим матеріалом. Можна вказувати дату, прізвище, клас, авторів робіт.

Проект – спостереження

Щоденник спостережень. Проекти про пори року

„Зимонька – зима”: чому так кажуть, погода, тварини, птахи, комахи, рослини; як готуються люди до зими; український фольклор про зиму; зимові ігри; зимові свята; зимова їжа; зимові відчуття; зимові асоціації.

Проекти про домашніх тварин

„Мій Барсик”: зовнішній вигляд тварини, його звички; як показує свій настрій, свої бажання; меню тваринки; історичні дані про появу цього виду тварин; український фольклор, письменники та поети про цю тварину.

Проект – розповідь

Результат дитячої творчості і фантазії
Результат вивчення ряду тем шкільних предметів
Фантастична розповідь на задану (вигадану) тему
Патріотичні, історичні, географічні, природознавчі оповідання
Музичне оповідання
Розповідь – картина
Проект – розповідь за сюжетом фільму=

Конструктивний (матеріальний, предметний) проект

Виготовлення матеріальних предметів
Виготовлення листівок, закладок, іграшок, сувенірів, настільних ігор

Екскурсійний проект

Екскурсії, походи, експедиції, поїздки, подорожі, в тому числі й заочні.