Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
м (→Оцінки:) |
(→Оцінки:) |
||
| Рядок 118: | Рядок 118: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | | [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | ||
| − | | | + | | [[ОЗМ_2-3_Міхав|Формати графічних файлів]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 291: | Рядок 291: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | | [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | ||
| − | | | + | | [[ОЗМ_4-5_Міхав|Колір у зображеннях]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 464: | Рядок 464: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | | [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | ||
| − | | | + | | [[ОЗМ_6-8_Міхав|Представлення текстової інформації]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 637: | Рядок 637: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | | [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | ||
| − | | | + | | [[ОЗМ_9-11_Міхав|Представлення звуку]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 810: | Рядок 810: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | | [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | ||
| − | | | + | | [[ОЗМ_12-13_Міхав|Представлення рухомого зображення]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 983: | Рядок 983: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | | [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир]] | ||
| − | | | + | | [http://sungmaster.pp.ua/kingscode| King's Code] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
Версія за 13:00, 25 лютого 2016
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Формати графічних файлів | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення текстової інформації | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення звуку | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення рухомого зображення | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | King's Code] | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;