Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2597824 (обговорення • внесок) |
2654507 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 25: | Рядок 25: | ||
! IV місце | ! IV місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:Владислав Бабій|Бабій Владислав]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 175: | Рядок 175: | ||
! IV місце | ! IV місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:Владислав Бабій|Бабій Владислав]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 325: | Рядок 325: | ||
! IV місце | ! IV місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:Владислав Бабій|Бабій Владислав]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 475: | Рядок 475: | ||
! IV місце | ! IV місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:Владислав Бабій|Бабій Владислав]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 625: | Рядок 625: | ||
! IV місце | ! IV місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:Владислав Бабій|Бабій Владислав]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 775: | Рядок 775: | ||
! IV місце | ! IV місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:Владислав Бабій|Бабій Владислав]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 925: | Рядок 925: | ||
! IV місце | ! IV місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:Владислав Бабій|Бабій Владислав]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
Версія за 12:21, 25 лютого 2016
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
| Студент | I місце | II місце | III місце | IV місце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | I місце | II місце | III місце | IV місце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | I місце | II місце | III місце | IV місце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | I місце | II місце | III місце | IV місце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | I місце | II місце | III місце | IV місце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | I місце | II місце | III місце | IV місце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Студент | I місце | II місце | III місце | IV місце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;