Відмінності між версіями «Таблиця до проекту "Землетруси", ПГФ, 2014.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4019156 (обговорення • внесок) (Створена сторінка: {| class="wikitable" |- ! Текст заголовка !! Текст заголовка !! Текст заголовка |- | Приклад || Приклад...) |
4019156 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! | + | ! Рік !! Країна !! Магнітуда |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 1964 || Протока принца Вільяма. Аляска || 9.2 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 1960 || Чилі || 9.5 |
|} | |} | ||
Поточна версія на 14:49, 9 листопада 2015
| Рік | Країна | Магнітуда |
|---|---|---|
| 1964 | Протока принца Вільяма. Аляска | 9.2 |
| 1960 | Чилі | 9.5 |