Відмінності між версіями «Плоттери.СПК»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 
== Плоттери ==
 
== Плоттери ==
  
 
+
Плоттери використовуються для виводу графічної інформації на паперовий
Плоттер - це пристрій, призначений для виведення графічних зображень на тверді копії великого формату. Існує досить багато типів плоттерів, які відповідають різним вимогам щодо розміру, роздільної здатності, кількості кольорів створюваних зображень, швидкості їх виводу. В загальному всі існуючі на нинішній день плоттери умовно можна поділити на планшетні і барабанні. В планшетних плоттерах папір нерухомий, а виконуючий пристрій переміщується по двох осях. Барабанні або рулонні плоттери переміщають по одній осі папір, а перпендикулярно - виконуючий пристрій.
+
чи інші носії інформації. Його ще називають графопобудовувачем. З а
 
+
допомогою плоттерів різними, технологічними виводяться графічні
Обидва типи плотерів використовують для виведення графіків, діаграм і креслень, характерних для завдань, пов'язаних, наприклад, з САПР. Вони можуть працювати з форматом паперу від А4 до А0.
+
зображення великого формату такого як А!, а також і інших – менших.
 
+
За способом створення зображення їх поділяють на плоттери:
+
На перах;
+
Струменеві.
+
 
+
Плоттери, які використовують різні типи пера створюють зображення, наносячи його на тверду копію за допомогою спеціального пристрою, що нагадує перо. Вони мають змогу використовувати від 1 до 8 різноманітних кольорів, кожен з яких наноситься відповідним пером.
+
 
+
Струменеві плоттери, створюють зображення аналогічно до струменевих принтерів, забезпечуючи тим самим значну якість зображення. Струменеві плоттери і їх зображення значно дорожчі порівняно з перовими.
+

Версія за 13:28, 11 листопада 2014

Плоттери

Плоттери використовуються для виводу графічної інформації на паперовий чи інші носії інформації. Його ще називають графопобудовувачем. З а допомогою плоттерів різними, технологічними виводяться графічні зображення великого формату такого як А!, а також і інших – менших.