Відмінності між версіями «Заняття №6»
Матеріал з Вікі ЦДУ
(не показані 3 проміжні версії цього учасника) | |||
Рядок 21: | Рядок 21: | ||
− | II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ: | + | II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ:(МИ ПРИЙШЛИ ДО МУЗЕЮ "ТІЛ ОБЕРТАННЯ") |
+ | |||
Рядок 30: | Рядок 31: | ||
2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація) | 2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація) | ||
− | 3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати | + | 3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати ЇЇ об`єм. |
+ | |||
+ | Оцінюємо роботу кожного учня і виставляємо оцінки за заняття. | ||
+ | Оцінюємо також заняття: уявімо, що кожен з вас фотограф. | ||
+ | Що б ви сфотографували на занятті? '''Ваш улюблений стопкадр.''' | ||
Поточна версія на 09:21, 27 грудня 2011
Тема: Тіла обертання залікове заняття
Мета:
- узагальнити і систематизувати знання і вміння учнів з теми "Тіла обертання";
- закріпити прагнення учнів досягати поставленої мети;
- розвивати комунікаційні здібності;
- встановити зв`язок матеріалу з життям.
Хід заняття:
I. АКТУАЛІЗАЦІЯ: (повторення теорії)
Сьогодні ми відвідаємо музей "Тіл обертання". Щоб розпочати подорож до музею дайте відповідь на питання "Де в житті нас оточують тіла обертання?"
Кожна з груп працювали разом протягом 5 занять.
II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ:(МИ ПРИЙШЛИ ДО МУЗЕЮ "ТІЛ ОБЕРТАННЯ")
Вам було данне завдання:
1.Отримати тіло обертання
2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація)
3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати ЇЇ об`єм.
Оцінюємо роботу кожного учня і виставляємо оцінки за заняття.
Оцінюємо також заняття: уявімо, що кожен з вас фотограф.
Що б ви сфотографували на занятті? Ваш улюблений стопкадр.