Відмінності між версіями «Заняття №6»
Матеріал з Вікі ЦДУ
(не показано 5 проміжних версій цього учасника) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
− | Тема: Тіла обертання залікове заняття | + | '''Тема: Тіла обертання залікове заняття''' |
− | Мета: | + | |
+ | '''Мета:''' | ||
#узагальнити і систематизувати знання і вміння учнів з теми "Тіла обертання"; | #узагальнити і систематизувати знання і вміння учнів з теми "Тіла обертання"; | ||
#закріпити прагнення учнів досягати поставленої мети; | #закріпити прагнення учнів досягати поставленої мети; | ||
#розвивати комунікаційні здібності; | #розвивати комунікаційні здібності; | ||
#встановити зв`язок матеріалу з життям. | #встановити зв`язок матеріалу з життям. | ||
+ | |||
+ | ---- | ||
+ | ''' | ||
Хід заняття: | Хід заняття: | ||
+ | ''' | ||
+ | ---- | ||
+ | |||
I. АКТУАЛІЗАЦІЯ: (повторення теорії) | I. АКТУАЛІЗАЦІЯ: (повторення теорії) | ||
− | Сьогодні ми відвідаємо музей "Тіл обертання". Щоб розпочати подорож до музею дайте відповідь на питання "Де в житті нас оточують тіла обертання?" | + | |
− | Кожна з груп працювали разом протягом 5 занять. | + | Сьогодні ми відвідаємо музей "Тіл обертання". |
− | II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ: | + | Щоб розпочати подорож до музею дайте відповідь на питання "Де в житті нас оточують тіла обертання?" |
+ | |||
+ | Кожна з груп працювали разом протягом 5 занять. | ||
+ | |||
+ | |||
+ | II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ:(МИ ПРИЙШЛИ ДО МУЗЕЮ "ТІЛ ОБЕРТАННЯ") | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | Вам було данне завдання: | ||
+ | |||
1.Отримати тіло обертання | 1.Отримати тіло обертання | ||
+ | |||
2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація) | 2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація) | ||
− | 3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати | + | |
+ | 3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати ЇЇ об`єм. | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Оцінюємо роботу кожного учня і виставляємо оцінки за заняття. | ||
+ | Оцінюємо також заняття: уявімо, що кожен з вас фотограф. | ||
+ | Що б ви сфотографували на занятті? '''Ваш улюблений стопкадр.''' | ||
Поточна версія на 09:21, 27 грудня 2011
Тема: Тіла обертання залікове заняття
Мета:
- узагальнити і систематизувати знання і вміння учнів з теми "Тіла обертання";
- закріпити прагнення учнів досягати поставленої мети;
- розвивати комунікаційні здібності;
- встановити зв`язок матеріалу з життям.
Хід заняття:
I. АКТУАЛІЗАЦІЯ: (повторення теорії)
Сьогодні ми відвідаємо музей "Тіл обертання". Щоб розпочати подорож до музею дайте відповідь на питання "Де в житті нас оточують тіла обертання?"
Кожна з груп працювали разом протягом 5 занять.
II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ:(МИ ПРИЙШЛИ ДО МУЗЕЮ "ТІЛ ОБЕРТАННЯ")
Вам було данне завдання:
1.Отримати тіло обертання
2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація)
3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати ЇЇ об`єм.
Оцінюємо роботу кожного учня і виставляємо оцінки за заняття.
Оцінюємо також заняття: уявімо, що кожен з вас фотограф.
Що б ви сфотографували на занятті? Ваш улюблений стопкадр.