Відмінності між версіями «Обговорення на тему "Індексні пошукові системи". ФІМ-2011»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показана одна проміжна версія ще одного учасника)
Рядок 9: Рядок 9:
  
 
----
 
----
 +
1. Я вважаю, що найефективнішою серед команд мови запитів є команда "", тому що вона дозволяє знайти документи, які містять фразу цілком.
 +
2. Сервіс закладок, на мою думку, є дуже корисним, тому що він забезпечує швидкий доступ до сайтів і сторінок, які данний користувач часто використовує.
 +
[[Користувач:Anastasiia Ostapchuk]]
 +
 +
 +
1. Я вважаю, що найкориснішими операторами мови запитів є І (тому що дозволяє звузити коло пошуків) та НЕ (тому що дозволяє виключити з пошуку найбільш популярні варіанти, які не потрібні користувачеві.
 +
2. Сервіс закладок – зручна річ для того, щоб не вводити щоразу адресу потрібного сайту чи шукати його в пошуковій системі.
 +
[[Користувач: Гаврилюк Анна Михайлівна]]

Поточна версія на 11:14, 4 листопада 2011

Шановні студенти! Запрошую вас до обговорення.

Запитання:

  1. Яку з команд мови запитів ви вважаєте найкориснішою і чому?
  2. Висловіть ваше ставлення до сервісів закладок. Думку обгрунтуйте.

Відповідь обов'язково підпишіть.


1. Я вважаю, що найефективнішою серед команд мови запитів є команда "", тому що вона дозволяє знайти документи, які містять фразу цілком. 2. Сервіс закладок, на мою думку, є дуже корисним, тому що він забезпечує швидкий доступ до сайтів і сторінок, які данний користувач часто використовує. Користувач:Anastasiia Ostapchuk


1. Я вважаю, що найкориснішими операторами мови запитів є І (тому що дозволяє звузити коло пошуків) та НЕ (тому що дозволяє виключити з пошуку найбільш популярні варіанти, які не потрібні користувачеві. 2. Сервіс закладок – зручна річ для того, щоб не вводити щоразу адресу потрібного сайту чи шукати його в пошуковій системі. Користувач: Гаврилюк Анна Михайлівна