Відмінності між версіями «Користувач:RomanOsaulenko»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Корисні посилання)
 
(не показані 3 проміжні версії цього учасника)
Рядок 58: Рядок 58:
 
== Корисні посилання ==
 
== Корисні посилання ==
  
[http://www.google.com/calendar/embed?src=roman.osaulenko%40gmail.com&ctz=Europe/Kiev Календар проекту] (див за листопад)
+
[http://www.google.com/calendar/embed?src=roman.osaulenko%40gmail.com&ctz=Europe/Kiev Календар проекту] (див за листопад 2010 року)
 +
[http://kiberinfo.blogspot.com/b/post-preview?token=5JCALi0BAAA.XEa7DQm2uXWfm4zOrQJhBw.heXc_-zHncaADVaEpSe3oQ&postId=8183753902938727397&type=POST Блог по проекту]
 +
 
 +
[http://teenbloog.org.ua/zalezhnist-vid-kompyuternyh-ihor/ Рекомендована стаття №1]
 +
 
 +
[http://www.personal-plus.net/268/3193.html Рекомендована стаття №2]

Поточна версія на 13:55, 28 грудня 2010

Автор проекту

Осауленко Роман Юрійович, студент 54 групи фізико-математичного факультету.



Проект "Кібер захоплення та залежності"

з інформатики у 8 класі

мета:

навчальна: сформувати в учнів базу знань і понять про комп'ютерні захоплення та небезпека їх переходу в залежність та її наслідки;

виховна: виховувати культуру спілкування, толерантність;

розвиваюча: розвивати критичність мислення, комунікабельність.


Коротка анотація проекту

Із розвитком новітніх технологій все більше виникає захоплень ними. Одне з Найбільш популярних та шкідливих - це веб-серфінг, соціальні мережі та комп'ютерні ігри. Але надмірні захоплення шкодять здоров'ю і можуть призвести до розвитку залежності, що веде за собою значну кількість проблем як у фізіологічному, психологічному так і в соціальному. Проект проходить по двом паралельним лініям: теоретична ( частина учнів збирає аналізує матеріали по залежностям, симптомам які виникають, та можливі проблеми, які можуть виникнути від залежності ), друга лінія - це комплекс заходів для розвитку комунікабельності.


Спрямовуючі питання

Ключове питання: Комп'ютерне захоплення - це добре чи погано?

тематичні питання: 1) Комп'ютерні захоплення в сучасному світі; 2) Небезпека виникнення комп'ютерної залежності. Її симптоми; 3) Аналіз результатів опитування.


Компетентності, які розвиває цей проект - це вміння розпізнати коли справа, якою вона займається ще захоплення, а коли вже залежність; вміння аналізувати себе і власну діяльність; вміння працювати в групі.



Методичні завдання проекту

Оскільки проект має дві основні лінії - теоретична і комплекс заходів. Основним методичним завданням проекту теоретичної лінії - це створення умов для того, щоб учні могли поділитися своїми захопленнями (бажано комп'ютерними), сформували базу знань про небезпеку залежності, та на прикладі власного класу вивчити, як зміниться час проводження за комп'ютером до проекту і після. Основним методичним завданням другої лінії - це забезпечення умов для покращення комунікабельності учнів та покращити взаємини в класі.


Предметні області

1. Інформатика; 2. Психологія; 3. Основи здоров'я;


Завдання для учасників проекту

Клас розбивається на дві групи: групи науковців та організаторів.

Завдання для групи науковців: підібрати о опрацювати матеріал по темі захоплення та залежність; провести опитування в класі для визначення кількості часу, який учні проводять за своїми захопленнями, та перевірки на ознаки залежності.

Завдання для групи організаторів: разом з вчителем та психологом організувати ряд заходів по згуртуванню колективу.


Корисні посилання

Календар проекту (див за листопад 2010 року) Блог по проекту

Рекомендована стаття №1

Рекомендована стаття №2