Відмінності між версіями «Колiр Колінько КН21Б»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9761037 (обговорення • внесок) (Створена сторінка: ==Колір в зображеннях== {| class="wikitable" border="2" width="100%" | style="background-color:silver;" | '''Фільтр''' | style="backgroun...) |
9761037 (обговорення • внесок) |
||
| (не показані 3 проміжні версії цього учасника) | |||
| Рядок 6: | Рядок 6: | ||
|- | |- | ||
| [[Файл:krasnii.jpg|thumb|left|'''Червоний''']] | | [[Файл:krasnii.jpg|thumb|left|'''Червоний''']] | ||
| − | | [[Файл:photo11.png]] | + | | [[Файл:photo11.png|350px]] |
| − | | [[Файл:photo12.png]] | + | | [[Файл:photo12.png|350px]] |
|- | |- | ||
| − | + | | [[Файл:blue.jpg|thumb|left|'''Синій''']] | |
| − | | [[Файл:photo11.png]] | + | | [[Файл:photo11.png|350px]] |
| − | | [[Файл:photo13.png]] | + | | [[Файл:photo13.png|350px]] |
|- | |- | ||
| + | | [[Файл:green.jpg|thumb|left|'''Зелений''']] | ||
| + | | [[Файл:photo11.png|350px]] | ||
| + | | [[Файл:photo14.png|350px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Файл:fioletovi.jpg|thumb|left|'''Фіолетовий''']] | ||
| + | | [[Файл:photo11.png|350px]] | ||
| + | | [[Файл:photo15.png|350px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Файл:orange.jpg|thumb|left|'''Помаранчевий''']] | ||
| + | | [[Файл:photo11.png|350px]] | ||
| + | | [[Файл:photo16.png|350px]] | ||
| + | |} | ||
| + | ==Двоїсте зображення== | ||
| + | [[Файл:photo11.png|300px]] | ||
| + | [[Файл:photo17.jpg|300px]] | ||
Поточна версія на 11:20, 27 квітня 2023
Колір в зображеннях
| Фільтр | Оригінал | Результат |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|




