Відмінності між версіями «Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Телих Тетяна Анатоліївна (2018 рік)»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показано 36 проміжних версій цього учасника)
Рядок 9: Рядок 9:
  
  
'''''<font ace="Arial black" color='#00688B' size=5>  <center> <I> <U> QIRIM HANLIĞI ЧИ УКРАЇНСЬКИЙ КРИМ?</U> </I> </center> </font> '''''
+
'''''<font ace="Arial black" color='#00688B' size=8>  <center> <I> <U> QIRIM HANLIĞI ЧИ УКРАЇНСЬКИЙ КРИМ?</U> </I> </center> </font> '''''
  
  
  
[[Файл:Crimean-tatar-girls-folk-costume-260nw-731677819.jpg|center|1000x400px]]
+
[[Файл:Без имени-1.jpg|center|1000x400px]]
  
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6"> Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети</font></b>=
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6"> Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети</font></b>=
  
# Основний предмет - історія України
+
*Основний предмет - історія України
# Дотичні навчальні предмети:
+
*Дотичні навчальні предмети:
* Всесвітня історія
+
#Всесвітня історія
* Георафія
+
#Георафія
* Соціологія
+
#Соціологія
* Зарубіжна література
+
#Зарубіжна література
 +
#Художня культура
  
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Вік учнів, клас</font></b>=
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Вік учнів, клас</font></b>=
Проект розрахований на учнів віком 12-13 років, які начаються у 7 класі.
+
<font face="gabriola" size="6">Проект розрахований на учнів віком 12-13 років, які начаються у 7 класі.</font>
  
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Стислий опис проекту</font></b>=
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Стислий опис проекту</font></b>=
Навчальний проект буде реалізовано в 7 класі загальноосвітньої школи. Перед учасниками будуть поставлені завдання у відповідності до визначеної теми «Qırım Hanlığı чи Український Крим?». Під час вступної презентації на уроці вчитель ознайомить учнів з завданнями та очікуваними цілями навчального проекту. Дана розробка відповідає навчальній програмі.  
+
{| class="wikitable" border="2"
Основною метою проекту є зацікавлення учнів у вивченні історії в цілому та поглибленні їхніх знань про охарактеризувати господарство, політичний устрій та культуру Кримського ханства, повсякденне життя його населення.
+
| <font face="Comic Sans MS" size="4" color="#2E8B57">Навчальний проект буде реалізовано в 7 класі загальноосвітньої школи. Навчальний проект буде реалізовано в 7 класі загальноосвітньої школи. Перед учасниками будуть поставлені завдання у відповідності до визначеної теми «Qırım Hanlığı чи Український Крим?». Під час вступної презентації на уроці вчитель ознайомить учнів з завданнями та очікуваними цілями навчального проекту. Дана розробка відповідає навчальній програмі.
Під час реалізації проекту учні будуть розподілені на чотири групи. Кожна група буде працювати над власним проектом: презентація, учнівську публікацію, чи вікі-статтю. Але це може бути виконано і в іншій формі, все залежить від креативності учнів. Адже не потрібно їх обмежувати певними рамками, а давати змогу розвиватися в тому напрямі, який їм найбільш цікавий.
+
Основною метою проекту є зацікавлення учнів у вивченні історії в цілому та поглибленні їхніх знань про Кримське ханство. Учні повинні ознайомитися з  політичним устроєм та культурою Кримського ханства, господарством, повсякденним життям його населення. Під час реалізації проекту учні будуть розподілені на чотири групи. Кожна група буде працювати над власним проектом: презентація, учнівська публікація, чи вікі-стаття. Але це може бути виконано і в іншій формі, все залежить від креативності учнів. Адже не потрібно їх обмежувати певними рамками, а давати змогу розвиватися в тому напрямі, який їм найбільш цікавий.  
Результати проекту матимуть практичну значимість і можуть бути використані під час проведення уроків історії в 7 класі, позакласних заняттях та в роботі тематичних гуртків.
+
 
 +
Результати проекту матимуть практичну значимість і можуть бути використані під час проведення уроків історії в 7 класі, позакласних заняттях та в роботі тематичних гуртків.
 +
</font>
 +
|}
  
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">План вивчення теми</font></b>=
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">План вивчення теми</font></b>=
  
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Оцінювання</font></b>=
+
[https://drive.google.com/file/d/1DR0IvobrNBw-blY6xnXK7D61TbHiC6S0/view?usp=sharing План впровадження проекту]
Оцінювання роботи учнів розпочинається із заповнення таблиці ЗХД. Учні на аркуші паперу активізують попередні знання і це дозволяє встановити особисті відносини з матеріалами, які належить вивчити. Учні починають з мозкового штурму ідей в області «Знаю». Пізніше (після демонстрації вчительської презентації), вони поодинці або в групах збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися». Потім, коли учні починають відповідати на питання проекту, вони записують отриману інформацію в наступну колонку – «Дізнався». Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування консультацій, співбесід (та електронне спілкування з учнями через Інтернет), де він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів, їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти самооцінюванню і рефлексії, шляхом пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення.. Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації і захисту учнівських робіт (критерії яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД». Після цього вчитель займається підсумковим оцінюванням та виставляє підсумкові оцінки кожному учню в журнал.
+
 
 +
[https://drive.google.com/file/d/1kmkKeNIjijRLpkXNVNMfZE1BZ11nBmTF/view?usp=sharing План вивчення теми]
  
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Діяльність учнів та вчителя</font></b>=
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Діяльність учнів та вчителя</font></b>=
  
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Відомості про автора</font></b>=
+
<font face="gabriola" size=4>  Даний проект спрямований на поглиблення рівня загальноосвітньої підготовки учнів 7 класу.
 +
 
 +
Проектна робота розрахована на учнів 7 класу.
 +
 
 +
Спочатку вчитель створює буклет проекту і демонструє його учням для пояснення і розуміння ними мети, завдань і форм їхньої діяльності.
 +
 
 +
[[Файл:Публикация1.jpg|left|600x600px]]  [[Файл:Публикация11.jpg|right|600x600px]]
 +
 
 +
На початку даного проекту учні познайомляться зі вступною [https://drive.google.com/file/d/16adNHzYqtpgz2Kiuu6FTc8oBL37S5Sbx/view?usp=sharing презентацією вчителя], яка буде представлена на першому уроці.
 +
 
 +
Учням потрібно знайти матеріал з теми проекту за допомогою інтернет ресурсів. При використанні матеріалів, знайдених в глобальній мережі, вони повинні дотримуватись закону про авторське право. Під час проекту учні прийматимуть участь у таких видах діяльності: ознайомлення з запропонованими текстовими та відео матеріалами і опрацювання їх, а в результаті цього структурування вивченої інформації і встановлення логічних зв’язків. Далі учитель ділить учнів на малі групи для обговорення власних досягнень і для обміну корисними думками. Потім учні самостійно складуть план проведення дослідження, створять вікі-статтю та презентацію з виконаними завданнями. В кінці проекту проведуть захист з обговоренням методик, які кожен із них використав під час виконання проекту.
 +
 
 +
Під час реалізації проекту учні навчаться:
 +
* Чітко визначати проблему та основні шляхи її вирішення;
 +
* Називати і конкретизувати факти та історичні події;
 +
* Виділяти основні ознаки конкретного історичного періоду чи етапу;
 +
* Самостійно добирати необхідну інформацію;
 +
* Працювати в групі;
 +
* Користуватись інтернет-ресурсами,  енциклопедіями та словниками;
 +
* Користуватися бібліотечними фондами;
 +
* Працювати з комп'ютерними програмами Microsoft Office Word, PowerPoint, Publisher;
 +
* Правильно оформлювати результати своєї роботи у вигляді презентації, публікації та веб-сайту;
 +
* Презентувати свою роботу на належному рівні.
 +
 
 +
Під керівництвом вчителя та відповідно до поставлених в презентації завдань учні класу діляться на три групи, кожна з яких отримує тему і самостійно вирішує в якій формі робити проект:
 +
* '''''І група проект «Заселення Кримського півострову у ХІІІ столітті».''''' Опорним планом будуть слугувати наступні питання:
 +
# Які державні утворення на території Криму існували в давнину?
 +
# Як відбувалося зародження і розквіт Кримського ханства?
 +
* '''''ІІ група проект  «Кримські татари: національна меншина, чи корінний народ?»'''''
 +
Опорним планом будуть слугувати наступні питання:
 +
# Як відбулося виникнення кримсько татарського народу?
 +
# Яким було відношення України до кримськотатарського народу?
 +
* '''''ІІІ група проект  «Особливості культури Кримського півострову»'''''
 +
Опорним планом будуть слугувати наступні питання:
 +
# Якими були відносини між двома світами: Іслам та Християнство?
 +
# Якими були елементи одягу криських татар?
 +
* '''''ІV група поект «Відносини Криму із зовнішнім світом»'''''
 +
Опорним планом будуть слугувати наступні питання:
 +
# Як відбувалося підкорення Криму Османською імперією?
 +
# Якими були відносини між Кримським ханством та українськими землями?
 +
 
 +
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Оцінювання</font></b>=
 +
<font face="gabriola" size=4>Оцінювання роботи учнів розпочинається із метою активізації опорних знань, вчитель проводить [https://docs.google.com/forms/d/18O3FMQIVTrXhz2kUtjwb1Kc3Uxi_Pg-fsYNE6YLHjoU/edit?usp=sharing опитування] за данною темою для вияву рівня обізнаності учнів. Отримавши результати, вчитель пропонує заповнити таблицю [https://docs.google.com/document/d/1UJx2MVPAwJ_ykG1sFTsx3nzCnDfjmagzwzGpiheQQBg/edit?usp=sharing ЗХД]. Учні на аркуші паперу активізують попередні знання і це дозволяє встановити особисті відносини з матеріалами, які належить вивчити. Учні починають з мозкового штурму ідей в області «Знаю». Пізніше (після демонстрації вчительської презентації), вони поодинці або в групах збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися». Потім, коли учні починають відповідати на питання проекту, вони записують отриману інформацію в наступну колонку – «Дізнався». Після цього, вчитель об’єднує учнів у чотири групи, після чого вони розпочинають безпосередню проектну діяльність ([https://drive.google.com/file/d/1mZqJ_7x8F3KPHGc08_xYbAgzom-KR4FE/view?usp=sharing документ для фасилітації]) за рекомендованими темами. Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування консультацій, співбесід (та електронне спілкування з учнями через Інтернет), де він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів, їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти самооцінюванню і рефлексії, шляхом пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення. Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації і захисту учнівських робіт ([https://drive.google.com/file/d/1R34MxmCoEEpUvI17Rq6ztfrweT0AVCwx/view?usp=sharing критерії] яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД». Після цього вчитель проводить [https://docs.google.com/forms/d/1vJ5GinqcO9nfKM6eS8MAn6QLoWym_PVZTcd-F0OQwGs/edit?usp=sharing підсумкове оцінювання] та виставляє підсумкові оцінки кожному учню в [https://drive.google.com/file/d/1OY92I02OJtKrd_PPxI3e9XvKrC3s_MJ7/view?usp=sharing електронний журнал].</font>
 +
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Приклади учнів</font></b>=
 +
 
 +
*[https://drive.google.com/file/d/148iMElXM_mvy_CaAfc8zmYCRA25yKoX9/view?usp=sharing ВІДЕО]
 +
 
 +
*[https://drive.google.com/file/d/1iC365fgxb9Xszx2w5FaQ_uwo2YmuLdwZ/view?usp=sharing ПРЕЗЕНТАЦІЯ]
 +
 
 +
*[https://drive.google.com/file/d/1VBevmYJonOTf7PBp4CZmgwg8KZA8ZQP2/view?usp=sharing ПУБЛІКАЦІЯ]
 +
 
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Ім'я, прізвище</font></b>==
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Ім'я, прізвище</font></b>==
Телих Тетяна
+
<font face="gabriola" size=6>Телих Тетяна
  
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Фах, навчальний предмет</font></b>==
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Фах, навчальний предмет</font></b>==
Студентка факультету історії та права ЦДПУ ім. В. Винниченка Вчитель історії
+
<font face="gabriola" size=6>Студентка факультету історії та права ЦДПУ ім. В. Винниченка Вчитель історії
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Навчальний заклад</font></b>==
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Навчальний заклад</font></b>==
Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка
+
<font face="gabriola" size=6>[http://www.kspu.kr.ua Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка]
 +
 
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Місто\село, район, область</font></b>==
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Місто\село, район, область</font></b>==
Місто Кропивницький
+
<font face="gabriola" size=6>Місто Кропивницький
  
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Контактні дані</font></b>==
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Контактні дані</font></b>==
+
<font face="gabriola" size=6>[email protected]
 +
 
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Відомості про тренінг</font></b>=
 
=<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Відомості про тренінг</font></b>=
 +
 +
<font face="gabriola" size=4>Курс Intel «Навчання для майбутнього» був розроблений для розвитку вашої творчості та творчості ваших учнів. Програма складається з одинадцяти модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень. Основна увага приділяється педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики відчизняної школи. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.</font>
  
  
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Дати проведення тренінгу</font></b>==
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Дати проведення тренінгу</font></b>==
з 4 по 8 червня 2018 року
+
<font face="gabriola" size=6>з 4 по 8 червня 2018 року
  
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Місце проведення тренінгу</font></b>==
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Місце проведення тренінгу</font></b>==
м. Кропивницький, [http://www.kspu.kr.ua Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка]
+
<font face="gabriola" size=6>м. Кропивницький, [http://www.kspu.kr.ua Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка]
  
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Тренери</font></b>==
 
==<b><font face= "Blue" color="#2E8B57" size="6">Тренери</font></b>==
 +
 +
*Грінченко Віктор Григорович
 +
*Андронатій Павло Іванович

Поточна версія на 10:41, 8 червня 2018



Назва навчальної теми

QIRIM HANLIĞI ЧИ УКРАЇНСЬКИЙ КРИМ?


Без имени-1.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

  • Основний предмет - історія України
  • Дотичні навчальні предмети:
  1. Всесвітня історія
  2. Георафія
  3. Соціологія
  4. Зарубіжна література
  5. Художня культура

Вік учнів, клас

Проект розрахований на учнів віком 12-13 років, які начаються у 7 класі.

Стислий опис проекту

Навчальний проект буде реалізовано в 7 класі загальноосвітньої школи. Навчальний проект буде реалізовано в 7 класі загальноосвітньої школи. Перед учасниками будуть поставлені завдання у відповідності до визначеної теми «Qırım Hanlığı чи Український Крим?». Під час вступної презентації на уроці вчитель ознайомить учнів з завданнями та очікуваними цілями навчального проекту. Дана розробка відповідає навчальній програмі.

Основною метою проекту є зацікавлення учнів у вивченні історії в цілому та поглибленні їхніх знань про Кримське ханство. Учні повинні ознайомитися з політичним устроєм та культурою Кримського ханства, господарством, повсякденним життям його населення. Під час реалізації проекту учні будуть розподілені на чотири групи. Кожна група буде працювати над власним проектом: презентація, учнівська публікація, чи вікі-стаття. Але це може бути виконано і в іншій формі, все залежить від креативності учнів. Адже не потрібно їх обмежувати певними рамками, а давати змогу розвиватися в тому напрямі, який їм найбільш цікавий.

Результати проекту матимуть практичну значимість і можуть бути використані під час проведення уроків історії в 7 класі, позакласних заняттях та в роботі тематичних гуртків.

План вивчення теми

План впровадження проекту

План вивчення теми

Діяльність учнів та вчителя

Даний проект спрямований на поглиблення рівня загальноосвітньої підготовки учнів 7 класу.

Проектна робота розрахована на учнів 7 класу.

Спочатку вчитель створює буклет проекту і демонструє його учням для пояснення і розуміння ними мети, завдань і форм їхньої діяльності.

Публикация1.jpg
Публикация11.jpg

На початку даного проекту учні познайомляться зі вступною презентацією вчителя, яка буде представлена на першому уроці.

Учням потрібно знайти матеріал з теми проекту за допомогою інтернет ресурсів. При використанні матеріалів, знайдених в глобальній мережі, вони повинні дотримуватись закону про авторське право. Під час проекту учні прийматимуть участь у таких видах діяльності: ознайомлення з запропонованими текстовими та відео матеріалами і опрацювання їх, а в результаті цього структурування вивченої інформації і встановлення логічних зв’язків. Далі учитель ділить учнів на малі групи для обговорення власних досягнень і для обміну корисними думками. Потім учні самостійно складуть план проведення дослідження, створять вікі-статтю та презентацію з виконаними завданнями. В кінці проекту проведуть захист з обговоренням методик, які кожен із них використав під час виконання проекту.

Під час реалізації проекту учні навчаться:

  • Чітко визначати проблему та основні шляхи її вирішення;
  • Називати і конкретизувати факти та історичні події;
  • Виділяти основні ознаки конкретного історичного періоду чи етапу;
  • Самостійно добирати необхідну інформацію;
  • Працювати в групі;
  • Користуватись інтернет-ресурсами, енциклопедіями та словниками;
  • Користуватися бібліотечними фондами;
  • Працювати з комп'ютерними програмами Microsoft Office Word, PowerPoint, Publisher;
  • Правильно оформлювати результати своєї роботи у вигляді презентації, публікації та веб-сайту;
  • Презентувати свою роботу на належному рівні.

Під керівництвом вчителя та відповідно до поставлених в презентації завдань учні класу діляться на три групи, кожна з яких отримує тему і самостійно вирішує в якій формі робити проект:

  • І група проект «Заселення Кримського півострову у ХІІІ столітті». Опорним планом будуть слугувати наступні питання:
  1. Які державні утворення на території Криму існували в давнину?
  2. Як відбувалося зародження і розквіт Кримського ханства?
  • ІІ група проект «Кримські татари: національна меншина, чи корінний народ?»

Опорним планом будуть слугувати наступні питання:

  1. Як відбулося виникнення кримсько татарського народу?
  2. Яким було відношення України до кримськотатарського народу?
  • ІІІ група проект «Особливості культури Кримського півострову»

Опорним планом будуть слугувати наступні питання:

  1. Якими були відносини між двома світами: Іслам та Християнство?
  2. Якими були елементи одягу криських татар?
  • ІV група поект «Відносини Криму із зовнішнім світом»

Опорним планом будуть слугувати наступні питання:

  1. Як відбувалося підкорення Криму Османською імперією?
  2. Якими були відносини між Кримським ханством та українськими землями?

Оцінювання

Оцінювання роботи учнів розпочинається із метою активізації опорних знань, вчитель проводить опитування за данною темою для вияву рівня обізнаності учнів. Отримавши результати, вчитель пропонує заповнити таблицю ЗХД. Учні на аркуші паперу активізують попередні знання і це дозволяє встановити особисті відносини з матеріалами, які належить вивчити. Учні починають з мозкового штурму ідей в області «Знаю». Пізніше (після демонстрації вчительської презентації), вони поодинці або в групах збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися». Потім, коли учні починають відповідати на питання проекту, вони записують отриману інформацію в наступну колонку – «Дізнався». Після цього, вчитель об’єднує учнів у чотири групи, після чого вони розпочинають безпосередню проектну діяльність (документ для фасилітації) за рекомендованими темами. Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування консультацій, співбесід (та електронне спілкування з учнями через Інтернет), де він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів, їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти самооцінюванню і рефлексії, шляхом пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення. Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації і захисту учнівських робіт (критерії яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД». Після цього вчитель проводить підсумкове оцінювання та виставляє підсумкові оцінки кожному учню в електронний журнал.

Приклади учнів

Ім'я, прізвище

Телих Тетяна

Фах, навчальний предмет

Студентка факультету історії та права ЦДПУ ім. В. Винниченка Вчитель історії

Навчальний заклад

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Місто\село, район, область

Місто Кропивницький

Контактні дані

[email protected]

Відомості про тренінг

Курс Intel «Навчання для майбутнього» був розроблений для розвитку вашої творчості та творчості ваших учнів. Програма складається з одинадцяти модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень. Основна увага приділяється педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики відчизняної школи. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.


Дати проведення тренінгу

з 4 по 8 червня 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

  • Грінченко Віктор Григорович
  • Андронатій Павло Іванович