Відмінності між версіями «Стаття до проекту "Урок майбутнього" Тихоненко Дмитро»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 77: Рядок 77:
 
#Макет для майбутньої стінгазети або постеру [http://wikiwall.ru/wall/b2f165e92bed78846b7bd2b7672aafdf/4db7d118c22587581f9c08f379bf2e4e Стенгазета]
 
#Макет для майбутньої стінгазети або постеру [http://wikiwall.ru/wall/b2f165e92bed78846b7bd2b7672aafdf/4db7d118c22587581f9c08f379bf2e4e Стенгазета]
 
#Тест для перевірки знань учнів [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeePvup15ddz4jyOpO2Tiae5ouqQrzF7-5n2Ey0qkjWLQu8Bg/viewform?usp=sf_link Тест]
 
#Тест для перевірки знань учнів [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeePvup15ddz4jyOpO2Tiae5ouqQrzF7-5n2Ey0qkjWLQu8Bg/viewform?usp=sf_link Тест]
#Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)[https://learningapps.org LearningApps]
+
#Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)[https://learningapps.org/2661349 LearningApps]
 
#Відео-матеріали  [https://www.youtube.com/watch?v=Sb14lhMR9mg&t=1s YouTube]
 
#Відео-матеріали  [https://www.youtube.com/watch?v=Sb14lhMR9mg&t=1s YouTube]
#Публікація або інфографіка [https://www.canva.com/design/DAC4S5zBlQI/share?role=EDITOR&token=JF3Uh1O8dqgeCbd83uULaw&utm_content=DAC4S5zBlQI&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton Canva]
+
#Публікація або інфографіка [https://www.canva.com/design/DAC4S5zBlQI/MCsRoSr1e-NEoRCmzMkezg/view?utm_content=DAC4S5zBlQI&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton Canva]
 
#Електронний журнал [https://docs.google.com/spreadsheets/d/10Oz2rCewX3xqJEjyM08BojO3tT0-PseRuIIbGoHe7EI/edit?usp=sharing  Журнал]
 
#Електронний журнал [https://docs.google.com/spreadsheets/d/10Oz2rCewX3xqJEjyM08BojO3tT0-PseRuIIbGoHe7EI/edit?usp=sharing  Журнал]
 
#Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
 
#Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
 
#Канал у Telegram, Viber тощо
 
#Канал у Telegram, Viber тощо
 
#.....
 
#.....
 +
[[Файл:My new popplet123.jpg|right|550px]]
  
 
=Інформаційні ресурси=
 
=Інформаційні ресурси=

Поточна версія на 12:29, 21 травня 2018




Навчальний предмет

Сучасні освітні технології

Was-kann-man-zum-fruhstuck-essen-und-trinken 3232 1.jpg

Вік учнів, клас

7й клас, 12-13 років

Тема уроку

"Das Essen"(харчування)

Тип уроку

Урок засвоєння нових знань;

Мета уроку

Навчальна мета Навчити нової лексики учнів, Формування умінь застосовувати одержані знання для розвитку навчальних, навчально-виробничих задач

Розвивальна мета розвивати навички читання, аудіювання, говоріння, письма, пам'ять та увагу учнів.

Виховна мета ознайомити учнів із звичками харчування у Німеччині,виховувати цікавість до вивчення німецької мови та культуру харчування учнів.

Хід уроку:

І. Привітання:

ІІ. Визначення теми та мети уроку: Kinder seht die Tafel an. Hier ist das heutige Thema. Wie heisst unser Thema? Es heist «Das Essen». Heute werden wir in der Stunde viele Worter zum Thema wiederholen bilden die Satze und dann die Dialoge horen einen Text und erfullen die Aufgaben zum Text besprechen die Speiserarte.

III. Закріплення за темою:

1. Учні повторюють слова за вчителем хором. 2.Контроль слів у учнів (На окремих картках написані слова за темою. На одній стороні німецький варіант слова, на другій стороні український варіант.)

IV. Вміння працювати в групах:

1. Die nachste Aufgabe: Man muss einen Satz bilden und ubersetzen.

(Учні отримують картки з словами і складають речення) Kinder arbeitet zu zweit. 1. Ich esse Brot mit Wurst. 2. Ich trinke Milch. 3. Ich decke den Tisch. 4. Ich esse ein Teller Suppe. 5. Er isst eine Portion Kartoffeln. 6. Sie isst ein Stuck Torte. 7. Sie trinkt Kaffee aus der Tasse. 8. Wir trinken Milch gern. 2. Beendet dеn Satz: Man muss den Satz beenden. Nennt verschiedene Lebensmitteln. Auf dem Tisch gibt es … 3.Ein Besuch des Geschaftes: (Декілька учнів відвідують магазин і роблять покупки продуктів. В класі оформлений продуктовий прилавок, за яким стоїть учениця і виконує роль продавця.) 4.Was kann man machen, kochen, braten backen Einen Salat eine Torte Einen Kuchen eine Pizza Eine Suppe Kaffee Eis Kekse Kartoffeln ein Kotelett

5.Jetzt singen wir. (Учні виконують пісню «Wir haben Hunger» і роблять підтанцьовки). VIII.Заключний етап уроку: 1.Підсумки уроку.

2.Домашне завдання:

Скласти розповідь про відвідування кафе

Методичні та дидактичні матеріали

  1. Блог учителя Блог
  2. Макет для майбутньої стінгазети або постеру Стенгазета
  3. Тест для перевірки знань учнів Тест
  4. Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)LearningApps
  5. Відео-матеріали YouTube
  6. Публікація або інфографіка Canva
  7. Електронний журнал Журнал
  8. Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
  9. Канал у Telegram, Viber тощо
  10. .....
My new popplet123.jpg

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

Essens-Test image 660.png

Відеоматеріали

Essen und Trinken

Електронні ресурси

Лексика до теми їжа

Автор статті

Студент Тихоненко Дмитро факультету 6 курсу, спеціальність "мова і література (німецька, англійська)"

Тихоненко Дмитро

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка