Відмінності між версіями «HP SureStore C1555D»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Історична довідка)
 
(не показано 26 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
 +
Басс Дарія, 33 група
 +
[[Файл:53ff852b154fa_327397b.jpg|300px|thumb|right]]
 +
==Загальний опис (принцип дії)==
 +
Стрічковий накопичувач HP SureStore C1555D забезпечує надійне рішення для захисту даних для невеликих серверів і робочих станцій. Завдяки економічним цінами привід DAT 24 формату DDS-3 забезпечує видатну продуктивність із стислою ємністю 24 ГБ і швидкістю передачі 7,2 ГБ / год (при стисканні даних 2: 1). У DAT 24 пропонуються різні моделі - внутрішні (які також вписуються в комплект для монтажу в стійку висотою 1U і 3U), зовнішній і автономний модуль масиву гарячої заміни - відповідно до більшістю середовищ. Він читає і записує формати DDS-3, DDS-2 і DDS-1, що робить його сумісним з багатьма старими дисками. Привід DAT 24 доступний тільки з інтерфейсом SCSI.
 +
Доступные решения для резервного копирования, которые подключаются непосредственно к серверам: полные, готовые к использованию решения для резервного копирования; Простота установки и использования; Емкость до 800 ГБ сжатых данных (400 ГБ в расчете на один картридж на магнитную ленту) делает резервное копирование: Быстрая скорость имеет решающее значение, потому что ваши данные постоянно растут, а время резервного копирования сокращается. Навіть самий повільний стример записує 1 МБ в секунду і найшвидший 30 МБ в секунду - це означає, що резервне копіювання об'ємом 200 ГБ може бути виконано менш ніж за дві години. Простота - на відміну від інших способів зберігання, стрічкові накопичувачі пропонують цілий ряд носіїв, які дозволяють створювати резервні копії всіх даних на сервері малого і середнього розміру (до 200 ГБ) на одному картриджі. Резервна копія на магнітній стрічці фіксує інформацію про налаштування системи, а також ваші дані, дозволяючи вам відновити всю систему після стихійного лиха. Більш того, ваше програмне забезпечення може автоматично планувати резервне копіювання в зручне для вас час. Доступне - стрічка на гігабайт пам'яті є найбільш економічним способом зберігання великих обсягів даних. Компактні розміри стрічкових картриджів також допомагають знизити витрати на зберігання.
  
Цифрова аудіострічка шириною 3,81 мм (Digital Audio Tape або DAT) була запропонована фірмою Sony у 1987 році. Цифровий запис з 16-бітною модуляцією і частотою дискретизації 48 КГц, 44,1 КГц або 32 кГц. Стрічка розміщена в компактному картриджі розміром 73×54×10,5 мм.
+
==Історична довідка==
 +
Магнітна стрічка була вперше використана для запису комп'ютерних даних в 1951 році в компанії Eckert-Mauchly Computer Corporation на ЕОМ UNIVAC I.
 +
В якості носія використовувалася тонка смужка металу шириною 12,65 мм, що складається з нікельованої бронзи (звана Vicalloy). Щільність запису була 128 символів на дюйм (198 мікрометрів / символ) на вісім доріжок.  
 +
У ЕОМ, що випускалися до моменту появи і широкого поширення жорстких дисків, накопичувачі на магнітній стрічці (НМЛ), аналогічні стримера, використовувалися як основний довготривалий носій інформації. Надалі в основному комплекті НМЛ стали використовуватися в системах ієрархічного управління носіями для зберігання рідко використовуваних даних. Деякий час вони досить широко застосовувалися в якості знімного ЗУ при перенесенні великої кількості інформації.
  
 +
9-доріжкова стрічка
  
HP SureStore C1555D – внутрішній накопичувач стандарту DDS-3 забезпечує зберігання 12 ГБ даних (24 ГБ із стисненням). Сумісний з DDS-1 та DDS-2. Максимальна швидкість передачі даних 2 МБ/с (7 ГБ/год). Середній час пошуку 40 с. Інтерфейс Fast SCSI  (50-pin IDC).  
+
Широке поширення стрічкових накопичувачів було пов'язано з великими ЕОМ і, зокрема, мейнфреймами IBM. Починаючи з представленого в 1964 році сімейства IBM System / 360, в фірмі IBM був прийнятий стандарт 9-трековий стрічки з лінійної записом, який згодом поширився також в системах інших виробників і широко використовувався до 1980-х років. В СРСР цей стандарт магнітних стрічок абсолютно домінував, завдяки використанню стрічкових накопичувачів сімейства ЄС ЕОМ, в тому числі і в складі комп'ютерів інших архітектур.
  
 +
Аудіокасета
 +
 +
У домашніх персональних комп'ютерах 1970-х і початку 1980-х років (аж до середини 1990-х) в якості основного зовнішнього накопичувача в багатьох випадках використовувався звичайний побутовий магнітофон або, зрідка, спеціальні пристрої на його основі з автоматичним управлінням. Ця технологія була недостатньо пристосована для комп'ютерних потреб, зате була вельми дешева і доступна для домашнього користувача (так як сам аудіомагнітофон у багатьох з них вже був). Для промислових ПК використовувалися стримери, такі, як TEAC MT-2ST c касетами CT-500H, CT-600H 50 і 60 Мб відповідно.
 +
 +
Технологія DDS
 +
 +
Формат зберігання даних DDS (англ. Digital Data Storage) був розроблений в 1989 році компаніями Hewlett-Packard і Sony на базі формату DAT (Digital Audio Tape), розробленого компаніями Sony і Philips в середині 1980-х. За зовнішнім виглядом він нагадує зменшену в два рази аудіокасету, оскільки являє собою 4-мілліметровую магнітну стрічку, укладену в захисний пластиковий корпус розміру 73 мм × 54 мм × 10,5 мм.Як підказує сама назва, запис на магнітну стрічку проводиться цифровим, а не аналоговим способом, при цьому використовується 16-бітна імпульсно-кодова модуляція (PCM) без стиснення, як у CD, а частота дискретизації може бути як більше, ніж у CD (44 , 1 кГц), так і менше, а саме: 48, 44,1 або 32 кГц. Це означає, що запис проводиться без втрати якості вихідного сигналу, на відміну від більш пізніх форматів DCC (англ. Digital Compact Cassette) і MD (англ. MiniDisc). Накопичувачі DDS використовують техніку запису, аналогічну застосовуваної в DAT-аудиомагнитофонами і засновану як на переміщенні носія в горизонтальному напрямку, так і головок читання-запису - в вертикальному напрямку.
 +
 +
Технологія QIC
 +
 +
У 1990-ті роки для систем резервного копіювання персональних комп'ютерів були популярні стандарти QIC-40 і QIC-80, які брали невеликі касети фізичної ємністю 40 і 80 Мбайт відповідно. Підтримувалося апаратне стиснення даних. Накопичувачі цих стандартів встановлювалися в стандартний 5-дюймовий відсік і підключалися до інтерфейсу контролера флоппі-дисків. Надалі з'явилася велика кількість подібних стандартів під торговими марками QIC і Travan, що визначають носії ємністю до 10 ГБайт.
 +
 +
Технологія DLT
 +
 +
Технологія DLT була представлена ​​фірмою Quantum (англ.) На початку 1990-х років на основі більш ранньої технології CompacTape для комп'ютерів VAX фірми Digital Equipment Corporation, стрічкове підрозділ якої придбала Quantum. Подальшим розвитком DLT з'явилася технологія Super DLT (SDLT).
 +
Лінійка стандартів CompacTape / DLT / SDLT визначає носії фізичної ємністю від 100 Мбайт до 800 Гбайт.
 +
З 2007 року розвиток стандарту SDLT фірмою Quantum припинено на користь LTO, але обладнання та носії запис ще випускаються.
 +
 +
Сучасні стандарти
 +
 +
Сучасні стримери, як правило, підключаються через високопродуктивний інтерфейс SAS, що забезпечує передачу даних зі швидкістю 3 або 6 Гбіт / с. Старші моделі IBM мають можливість підключення через інтерфейс FICON.
 +
 +
Технологія LTO
 +
 +
В даний час на ринку домінують стримери, що відповідають лінійці стандартів LTO (Linear Tape-Open).
 +
 +
Представлений фірмою IBM стример LTO-5 TS2350 оснащений, крім двох інтерфейсів SAS, також інтерфейсом Ethernet. Однак в даний час (червень 2010-го) цей інтерфейс не може використовуватися, він оголошений зарезервованим для майбутніх версій прошивок.
 +
 +
Технологія IBM 3592
 +
 +
Компанія IBM постачає в даний час, крім обладнання LTO, стримери власного закритого стандарту IBM 3592 (Jaguar), представлені сучасною моделлю IBM TS1140, а також сумісні стрічкові бібліотеки. Це обладнання використовується в серверах і мейнфреймах. До лінійки IBM 3592 відносяться моделі стримерів власне 3592 (1 покоління), TS1120 (2 покоління), TS1130 (3 покоління) і TS1140, а також стрічкові бібліотеки на їх основі. Картриджі мають фізичну ємність до 4 Тбайт.
 +
 +
ПЕРСПЕКТИВИ
 +
 +
В даний час компаніями IBM Research і FujiFilm представлена ​​технологія, що дозволяє записувати до 35 терабайт даних на стрічковому картриджі, порівнянному за розмірами з LTO. Відкритим, проте, поки залишається питання про забезпечення достатньої пропускної здатності інтерфейсу підключення пристрою і блоків самого пристрою: сучасним пристроям LTO-5, орієнтованим на підключення по інтерфейсу 6 Гбіт / с SAS з фактичної пропускною спроможністю 140 Мбайт / с, було б потрібно близько 3 діб для запису 35 терабайт даних.
 +
 +
==Технічні характеристики==
 +
КОНФІГУРАЦІЯ
 +
 +
Тип кріплення: Зовнішній і внутрішній для монтажу в стійку
 +
Опис типу монтування: Зовнішній і внутрішній для монтажу в стійку
 +
 +
ЗВ'ЯЗОК
 +
 +
Роз'єм модуля введення / виводу: 50-контактний LVDS
 +
Опис з'єднувача модуля введення / виводу: Внутрішній: 50-контактний LVDS; Зовнішній: 50-контактний вузький HD LVDS, замок під заставу; Модуль масиву: 80-контактний EBBI
 +
 +
ПАМ'ЯТЬ
 +
 +
Опис розміру буфера: 2 МБ
 +
 +
ПРОЦЕСОР
 +
 +
Можливість оновлення: Бібліотека HP StorageWorks Tape Tools (L & TT) дозволяє завантажувати прошивку
 +
 +
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
 +
 +
Сумісні операційні системи: Microsoft® Windows®, Novell NetWare, HP-UX, Linux (різні дистрибутиви), HP Tru64, HP OVMS, IBM AIX, Sun Solaris і інші операційні системи
 +
Опис сумісних операційних систем: Microsoft® Windows®, Novell NetWare, HP-UX, Linux (різні дистрибутиви), HP Tru64, HP OVMS, IBM AIX, Sun Solaris і інші операційні системи
 +
 +
МІСЦЕ ЗБЕРІГАННЯ
 +
 +
Час пошуку: 40 секунд
 +
Опис часу пошуку: 40 секунд
 +
Швидкість передачі в Sustain Mode: Первинний: 1 Мбайт / сек; Стиснутий: 2 Мбайт / сек
 +
Постійна продуктивність, опис швидкості передачі: Первинний: 1 Мбайт / сек; Стиснутий: 2 Мбайт / сек
 +
Швидкість пакетної передачі: Асинхронний: 3 Мбайт / сек; Синхронний: 10 Мбайт / сек
 +
Продуктивність, опис швидкості пакетної передачі: 3 Мбайт / сек; Синхронний: 10 Мбайт / сек
 +
Опис інтерфейсу SCSI: Вузький SCSI-2, LVD / SE
 +
Інтерфейс SCSI: Вузький SCSI-2, LVD / SE
 +
Стисла ємність: 24 ГБ
 +
Опис стислій ємності: 24 ГБ
 +
Початкова місткість: 12 ГБ
 +
Опис початкової місткості: 12 ГБ
 +
Тип керування: Формат DDS DAT Gen-3 (DDS-3)
 +
Опис типу керування: Формат DDS DAT Gen-3 (DDS-3)
 +
Формат логічного запису: Максимальна ймовірність часткової відповіді (PRML)
 +
Опис формату логічного запису: Максимальна ймовірність часткової відповіді (PRML)
 +
Діапазон MTBF: 300 000 годин при 12% робочому циклі
 +
Технологія запису: DDS-3, DDS-2 і DDS (ANSI / ISO / ECMA); 4 мм спіральне сканування
 +
Опис технології запису: DDS-3, DDS-2 і DDS (ANSI / ISO / ECMA); 4 мм спіральне сканування
 +
Буферизація: 2 МБ
 +
 +
СИСТЕМА
 +
 +
Опис рами: Половинна висота 5¼ дюйма
 +
Тип рами: Половинна висота 5¼ дюйма
 +
Підтримка Hot-Plug: Так
 +
Опис підтримки Hot-Plug: Так
 +
Можливість оновлення: Бібліотека HP StorageWorks Tape Tools (L & TT) дозволяє завантажувати прошивку
 +
Аварійне відновлення однією кнопкою: Так
 +
Опис аварійного відновлення однією кнопкою: Так
 +
Невизначена частота помилок: Читання 1 x 1015 біт
 +
Опис невизначеної частоти помилок: Читання 1 x 1015 біт
 +
Особливості 01:
 +
Надійність: Довгий послужний список доведеною надійності, щоб клієнти могли бути впевнені, що їхні дані захищені
 +
Простота використання: підтримка HP StorageWorks One Button Disaster Recovery (OBDR), просто найпростіший спосіб відновлення даних у разі аварії, що забезпечує повне відновлення системи одним натисканням кнопки
 +
Низька потреба у технічному обслуговуванні: автоматична система очищення головки зменшує потребу в очищенні
 +
Добре підключений: сумісний з усіма провідними операційними системами, програмним забезпеченням резервного копіювання та серверами
 +
Особливості:
 +
Надійність: Довгий послужний список доведеною надійності, щоб клієнти могли бути впевнені, що їхні дані захищені
 +
Простота використання: підтримка HP StorageWorks One Button Disaster Recovery (OBDR), просто найпростіший спосіб відновлення даних у разі аварії, що забезпечує повне відновлення системи одним натисканням кнопки
 +
Низька потреба у технічному обслуговуванні: автоматична система очищення головки зменшує потребу в очищенні
 +
Добре підключений: сумісний з усіма провідними операційними системами, програмним забезпеченням резервного копіювання та серверами
 +
 +
ЕКОЛОГІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
 +
 +
Діапазон робочих температур: Від 5 до 40 ° C
 +
Позаробоча вологість: 5% до 95%
 +
 +
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 +
 +
Розміри упаковки (Ш x Г x В): 24,1 х 24,1 х 22,9 см
 +
Колір продукту: Кремень
 +
Розміри, метричний опис: Внутрішній: 15,0 х 15,8 х 4,1 см; Зовнішній: 11,6 х 22,0 х 9,5 см; Масивний модуль: 16,5 х 28,4 х 4,1 см
 +
Вага упаковки: 2,7 кг
 +
Вага, метричний опис: Внутрішня: 1,0 кг; Зовнішня: 2,6 кг; Модуль масиву: 1,5 кг
 +
 +
==Сфера застосування ==
 +
Стрічковий накопичувач HP SureStore C1555D забезпечує надійне рішення для захисту даних для невеликих серверів і робочих станцій
 +
 +
==Фото, відео-матеріали==
 +
[[Файл:53ff852b154fa_327397b.jpg|400px]]
 +
 +
==Список використаних джерел==
 +
# [http://www.hp.com/ecomcat/hpcatalog/specs/provisioner/05/C1555D.htm C1555D - HP StorageWorks DAT 24 Внутренний накопитель на магнитной ленте]
 +
# [http://www.ecrater.com/p/20502059/hp-surestore-dat-24-model-c1555d eCrater]
 +
# [https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80 Стример]
  
 
[[Категорія:Музей історії техніки]]
 
[[Категорія:Музей історії техніки]]
 
[[Категорія:Потребують опису. МІТ]]
 
[[Категорія:Потребують опису. МІТ]]

Поточна версія на 23:52, 24 травня 2017

Басс Дарія, 33 група

53ff852b154fa 327397b.jpg

Загальний опис (принцип дії)

Стрічковий накопичувач HP SureStore C1555D забезпечує надійне рішення для захисту даних для невеликих серверів і робочих станцій. Завдяки економічним цінами привід DAT 24 формату DDS-3 забезпечує видатну продуктивність із стислою ємністю 24 ГБ і швидкістю передачі 7,2 ГБ / год (при стисканні даних 2: 1). У DAT 24 пропонуються різні моделі - внутрішні (які також вписуються в комплект для монтажу в стійку висотою 1U і 3U), зовнішній і автономний модуль масиву гарячої заміни - відповідно до більшістю середовищ. Він читає і записує формати DDS-3, DDS-2 і DDS-1, що робить його сумісним з багатьма старими дисками. Привід DAT 24 доступний тільки з інтерфейсом SCSI. Доступные решения для резервного копирования, которые подключаются непосредственно к серверам: полные, готовые к использованию решения для резервного копирования; Простота установки и использования; Емкость до 800 ГБ сжатых данных (400 ГБ в расчете на один картридж на магнитную ленту) делает резервное копирование: Быстрая скорость имеет решающее значение, потому что ваши данные постоянно растут, а время резервного копирования сокращается. Навіть самий повільний стример записує 1 МБ в секунду і найшвидший 30 МБ в секунду - це означає, що резервне копіювання об'ємом 200 ГБ може бути виконано менш ніж за дві години. Простота - на відміну від інших способів зберігання, стрічкові накопичувачі пропонують цілий ряд носіїв, які дозволяють створювати резервні копії всіх даних на сервері малого і середнього розміру (до 200 ГБ) на одному картриджі. Резервна копія на магнітній стрічці фіксує інформацію про налаштування системи, а також ваші дані, дозволяючи вам відновити всю систему після стихійного лиха. Більш того, ваше програмне забезпечення може автоматично планувати резервне копіювання в зручне для вас час. Доступне - стрічка на гігабайт пам'яті є найбільш економічним способом зберігання великих обсягів даних. Компактні розміри стрічкових картриджів також допомагають знизити витрати на зберігання.

Історична довідка

Магнітна стрічка була вперше використана для запису комп'ютерних даних в 1951 році в компанії Eckert-Mauchly Computer Corporation на ЕОМ UNIVAC I. В якості носія використовувалася тонка смужка металу шириною 12,65 мм, що складається з нікельованої бронзи (звана Vicalloy). Щільність запису була 128 символів на дюйм (198 мікрометрів / символ) на вісім доріжок. У ЕОМ, що випускалися до моменту появи і широкого поширення жорстких дисків, накопичувачі на магнітній стрічці (НМЛ), аналогічні стримера, використовувалися як основний довготривалий носій інформації. Надалі в основному комплекті НМЛ стали використовуватися в системах ієрархічного управління носіями для зберігання рідко використовуваних даних. Деякий час вони досить широко застосовувалися в якості знімного ЗУ при перенесенні великої кількості інформації.

9-доріжкова стрічка

Широке поширення стрічкових накопичувачів було пов'язано з великими ЕОМ і, зокрема, мейнфреймами IBM. Починаючи з представленого в 1964 році сімейства IBM System / 360, в фірмі IBM був прийнятий стандарт 9-трековий стрічки з лінійної записом, який згодом поширився також в системах інших виробників і широко використовувався до 1980-х років. В СРСР цей стандарт магнітних стрічок абсолютно домінував, завдяки використанню стрічкових накопичувачів сімейства ЄС ЕОМ, в тому числі і в складі комп'ютерів інших архітектур.

Аудіокасета

У домашніх персональних комп'ютерах 1970-х і початку 1980-х років (аж до середини 1990-х) в якості основного зовнішнього накопичувача в багатьох випадках використовувався звичайний побутовий магнітофон або, зрідка, спеціальні пристрої на його основі з автоматичним управлінням. Ця технологія була недостатньо пристосована для комп'ютерних потреб, зате була вельми дешева і доступна для домашнього користувача (так як сам аудіомагнітофон у багатьох з них вже був). Для промислових ПК використовувалися стримери, такі, як TEAC MT-2ST c касетами CT-500H, CT-600H 50 і 60 Мб відповідно.

Технологія DDS

Формат зберігання даних DDS (англ. Digital Data Storage) був розроблений в 1989 році компаніями Hewlett-Packard і Sony на базі формату DAT (Digital Audio Tape), розробленого компаніями Sony і Philips в середині 1980-х. За зовнішнім виглядом він нагадує зменшену в два рази аудіокасету, оскільки являє собою 4-мілліметровую магнітну стрічку, укладену в захисний пластиковий корпус розміру 73 мм × 54 мм × 10,5 мм.Як підказує сама назва, запис на магнітну стрічку проводиться цифровим, а не аналоговим способом, при цьому використовується 16-бітна імпульсно-кодова модуляція (PCM) без стиснення, як у CD, а частота дискретизації може бути як більше, ніж у CD (44 , 1 кГц), так і менше, а саме: 48, 44,1 або 32 кГц. Це означає, що запис проводиться без втрати якості вихідного сигналу, на відміну від більш пізніх форматів DCC (англ. Digital Compact Cassette) і MD (англ. MiniDisc). Накопичувачі DDS використовують техніку запису, аналогічну застосовуваної в DAT-аудиомагнитофонами і засновану як на переміщенні носія в горизонтальному напрямку, так і головок читання-запису - в вертикальному напрямку.

Технологія QIC

У 1990-ті роки для систем резервного копіювання персональних комп'ютерів були популярні стандарти QIC-40 і QIC-80, які брали невеликі касети фізичної ємністю 40 і 80 Мбайт відповідно. Підтримувалося апаратне стиснення даних. Накопичувачі цих стандартів встановлювалися в стандартний 5-дюймовий відсік і підключалися до інтерфейсу контролера флоппі-дисків. Надалі з'явилася велика кількість подібних стандартів під торговими марками QIC і Travan, що визначають носії ємністю до 10 ГБайт.

Технологія DLT

Технологія DLT була представлена ​​фірмою Quantum (англ.) На початку 1990-х років на основі більш ранньої технології CompacTape для комп'ютерів VAX фірми Digital Equipment Corporation, стрічкове підрозділ якої придбала Quantum. Подальшим розвитком DLT з'явилася технологія Super DLT (SDLT). Лінійка стандартів CompacTape / DLT / SDLT визначає носії фізичної ємністю від 100 Мбайт до 800 Гбайт. З 2007 року розвиток стандарту SDLT фірмою Quantum припинено на користь LTO, але обладнання та носії запис ще випускаються.

Сучасні стандарти

Сучасні стримери, як правило, підключаються через високопродуктивний інтерфейс SAS, що забезпечує передачу даних зі швидкістю 3 або 6 Гбіт / с. Старші моделі IBM мають можливість підключення через інтерфейс FICON.

Технологія LTO

В даний час на ринку домінують стримери, що відповідають лінійці стандартів LTO (Linear Tape-Open).

Представлений фірмою IBM стример LTO-5 TS2350 оснащений, крім двох інтерфейсів SAS, також інтерфейсом Ethernet. Однак в даний час (червень 2010-го) цей інтерфейс не може використовуватися, він оголошений зарезервованим для майбутніх версій прошивок.

Технологія IBM 3592

Компанія IBM постачає в даний час, крім обладнання LTO, стримери власного закритого стандарту IBM 3592 (Jaguar), представлені сучасною моделлю IBM TS1140, а також сумісні стрічкові бібліотеки. Це обладнання використовується в серверах і мейнфреймах. До лінійки IBM 3592 відносяться моделі стримерів власне 3592 (1 покоління), TS1120 (2 покоління), TS1130 (3 покоління) і TS1140, а також стрічкові бібліотеки на їх основі. Картриджі мають фізичну ємність до 4 Тбайт.

ПЕРСПЕКТИВИ

В даний час компаніями IBM Research і FujiFilm представлена ​​технологія, що дозволяє записувати до 35 терабайт даних на стрічковому картриджі, порівнянному за розмірами з LTO. Відкритим, проте, поки залишається питання про забезпечення достатньої пропускної здатності інтерфейсу підключення пристрою і блоків самого пристрою: сучасним пристроям LTO-5, орієнтованим на підключення по інтерфейсу 6 Гбіт / с SAS з фактичної пропускною спроможністю 140 Мбайт / с, було б потрібно близько 3 діб для запису 35 терабайт даних.

Технічні характеристики

КОНФІГУРАЦІЯ

Тип кріплення: Зовнішній і внутрішній для монтажу в стійку Опис типу монтування: Зовнішній і внутрішній для монтажу в стійку

ЗВ'ЯЗОК

Роз'єм модуля введення / виводу: 50-контактний LVDS Опис з'єднувача модуля введення / виводу: Внутрішній: 50-контактний LVDS; Зовнішній: 50-контактний вузький HD LVDS, замок під заставу; Модуль масиву: 80-контактний EBBI

ПАМ'ЯТЬ

Опис розміру буфера: 2 МБ

ПРОЦЕСОР

Можливість оновлення: Бібліотека HP StorageWorks Tape Tools (L & TT) дозволяє завантажувати прошивку

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Сумісні операційні системи: Microsoft® Windows®, Novell NetWare, HP-UX, Linux (різні дистрибутиви), HP Tru64, HP OVMS, IBM AIX, Sun Solaris і інші операційні системи Опис сумісних операційних систем: Microsoft® Windows®, Novell NetWare, HP-UX, Linux (різні дистрибутиви), HP Tru64, HP OVMS, IBM AIX, Sun Solaris і інші операційні системи

МІСЦЕ ЗБЕРІГАННЯ

Час пошуку: 40 секунд Опис часу пошуку: 40 секунд Швидкість передачі в Sustain Mode: Первинний: 1 Мбайт / сек; Стиснутий: 2 Мбайт / сек Постійна продуктивність, опис швидкості передачі: Первинний: 1 Мбайт / сек; Стиснутий: 2 Мбайт / сек Швидкість пакетної передачі: Асинхронний: 3 Мбайт / сек; Синхронний: 10 Мбайт / сек Продуктивність, опис швидкості пакетної передачі: 3 Мбайт / сек; Синхронний: 10 Мбайт / сек Опис інтерфейсу SCSI: Вузький SCSI-2, LVD / SE Інтерфейс SCSI: Вузький SCSI-2, LVD / SE Стисла ємність: 24 ГБ Опис стислій ємності: 24 ГБ Початкова місткість: 12 ГБ Опис початкової місткості: 12 ГБ Тип керування: Формат DDS DAT Gen-3 (DDS-3) Опис типу керування: Формат DDS DAT Gen-3 (DDS-3) Формат логічного запису: Максимальна ймовірність часткової відповіді (PRML) Опис формату логічного запису: Максимальна ймовірність часткової відповіді (PRML) Діапазон MTBF: 300 000 годин при 12% робочому циклі Технологія запису: DDS-3, DDS-2 і DDS (ANSI / ISO / ECMA); 4 мм спіральне сканування Опис технології запису: DDS-3, DDS-2 і DDS (ANSI / ISO / ECMA); 4 мм спіральне сканування Буферизація: 2 МБ

СИСТЕМА

Опис рами: Половинна висота 5¼ дюйма Тип рами: Половинна висота 5¼ дюйма Підтримка Hot-Plug: Так Опис підтримки Hot-Plug: Так Можливість оновлення: Бібліотека HP StorageWorks Tape Tools (L & TT) дозволяє завантажувати прошивку Аварійне відновлення однією кнопкою: Так Опис аварійного відновлення однією кнопкою: Так Невизначена частота помилок: Читання 1 x 1015 біт Опис невизначеної частоти помилок: Читання 1 x 1015 біт Особливості 01: Надійність: Довгий послужний список доведеною надійності, щоб клієнти могли бути впевнені, що їхні дані захищені Простота використання: підтримка HP StorageWorks One Button Disaster Recovery (OBDR), просто найпростіший спосіб відновлення даних у разі аварії, що забезпечує повне відновлення системи одним натисканням кнопки Низька потреба у технічному обслуговуванні: автоматична система очищення головки зменшує потребу в очищенні Добре підключений: сумісний з усіма провідними операційними системами, програмним забезпеченням резервного копіювання та серверами Особливості: Надійність: Довгий послужний список доведеною надійності, щоб клієнти могли бути впевнені, що їхні дані захищені Простота використання: підтримка HP StorageWorks One Button Disaster Recovery (OBDR), просто найпростіший спосіб відновлення даних у разі аварії, що забезпечує повне відновлення системи одним натисканням кнопки Низька потреба у технічному обслуговуванні: автоматична система очищення головки зменшує потребу в очищенні Добре підключений: сумісний з усіма провідними операційними системами, програмним забезпеченням резервного копіювання та серверами

ЕКОЛОГІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Діапазон робочих температур: Від 5 до 40 ° C Позаробоча вологість: 5% до 95%

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розміри упаковки (Ш x Г x В): 24,1 х 24,1 х 22,9 см Колір продукту: Кремень Розміри, метричний опис: Внутрішній: 15,0 х 15,8 х 4,1 см; Зовнішній: 11,6 х 22,0 х 9,5 см; Масивний модуль: 16,5 х 28,4 х 4,1 см Вага упаковки: 2,7 кг Вага, метричний опис: Внутрішня: 1,0 кг; Зовнішня: 2,6 кг; Модуль масиву: 1,5 кг

Сфера застосування

Стрічковий накопичувач HP SureStore C1555D забезпечує надійне рішення для захисту даних для невеликих серверів і робочих станцій

Фото, відео-матеріали

53ff852b154fa 327397b.jpg

Список використаних джерел

  1. C1555D - HP StorageWorks DAT 24 Внутренний накопитель на магнитной ленте
  2. eCrater
  3. Стример