Відмінності між версіями «Конспект уроку №1 Махаліної Альони.»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показані 3 проміжні версії цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
                                  '''Конспект уроку'''
+
'''Конспект уроку'''
  
 
'''Тема:'''Текстовий  процесор Microsoft Word. Використання буфера обміну. Редагування тексту(меню Правка).
 
'''Тема:'''Текстовий  процесор Microsoft Word. Використання буфера обміну. Редагування тексту(меню Правка).
Рядок 8: Рядок 8:
 
Обладнання: навчальний клас  персональних ЕОМ класу, Microsoft Word, завдання.
 
Обладнання: навчальний клас  персональних ЕОМ класу, Microsoft Word, завдання.
  
'''Хід  уроку.'''
+
'''Хід  уроку.'''
  
 
'''1. Мотивація навчальної діяльності.'''
 
'''1. Мотивація навчальної діяльності.'''
Рядок 50: Рядок 50:
 
3.Середовище, у якому зафіксована інформація, називають носієм інформації.
 
3.Середовище, у якому зафіксована інформація, називають носієм інформації.
  
4.Колись інформацію передавали за допомогою жестів та гінців, сьогодні- за допомогою телебачення, телефону та електронної пошти.  
+
4.Колись інформацію передавали за допомогою жестів та гінців, сьогодні- за допомогою телебачення, телефону та електронної пошти.
  4.Даний текст містить помилки:перемішані місцями речення. Вам потрібнозробити,     щоб  вони були по-порядку шляхом Вырезать- Вставить.
+
   
 +
4.Даний текст містить помилки:перемішані місцями речення.
 +
Вам потрібнозробити, щоб  вони були по-порядку шляхом Вырезать- Вставить.
  
 
5.У першому абзаці скопіюйте друге речення і ставте в кінець тексту.
 
5.У першому абзаці скопіюйте друге речення і ставте в кінець тексту.

Поточна версія на 12:00, 17 грудня 2008

Конспект уроку

Тема:Текстовий процесор Microsoft Word. Використання буфера обміну. Редагування тексту(меню Правка).

Мета:навчити дітей копіювати та переміщати текст за допомогою меню Правка; розвивати самостійність у засвоєнні начального матеріалу; виховутваи впевненість у своїх силах, колективізм, естетичність у оформленні тексту.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань і навичок. Обладнання: навчальний клас персональних ЕОМ класу, Microsoft Word, завдання.

Хід уроку.

1. Мотивація навчальної діяльності.

Учитель: Діти, пригадайте з уроків української мови, які ви знаєте стилі мовлення.

Очікувана відповідь: художній, публіцистичний, науковий, художній, офіційно-діловий, розмовний.

Учитель: Ви вже знаєте, що кожен текст складається з речень, речення зі символів і слів, а слова з букв. А чи знаєте, які дії можна виконувати з текстом?

Очікувана відповідь: Оскільки речення, символи і слова є обєктами тексту, то їх можна форматувати.

Учитель: Вірно, текст можна форматувати. Але сьогодні на уроці ми будемо редагувати текст.Тому запишіть тему сьогоднішнього уроку: «Редагування тексту(меню Правка). Використання буфера обміну».

2.Новий матеріал.

Учитель: Діти, напевно, хтось із вас зустрічався з тим, що потрібно було скопіювати текст і вставити його в інший документ. Для цього потрібно:

1.Виділити фрагмент, який необхідно скопіювати або перемістити.

2.Для копіювання можна натиснути на панелі інструментів команду меню Правка-Копировать, або натиснути клавіші CTR+INSERT.

3.Встаноти курсор в те місце документа, куди потрібнр перемістити потрібний фрагмент тексту.

4.Натиснути кнопку стаандартної панелі інструментів Вставить, або вибрати команду меню Правка-Вставить, або натиснути клавіші SIFT+INSERT.

5.Якщо ви хочете премістити фрагмент, натисніть кнопку стандартної панелі інструментів Вырезать, або виберіть команду меню Правка- Вырезать, або натисніть клавіші SHIFT+DEL .

3.Закріплення матеріалу.

1.Зайдіть по сітці на перший комп’ютер і скопіюйте собі папку Завдання.

2.Створіть папку під своїм ім’ям і в ній відкрийте документ Microsoft Word.

3.Наберіть даний тект:

1.Отеже, інформація є не лише в книжках, газетах чи телепередачах, її містять ієрогліфи на скелі, телеграфні сигналиу вигляді послідовностей крапок і тире, сигнали світлофора, біологічні та електричні імпульси, числа.

2.Першими носіями, на яких первісна людина відобразила навколишній світ, були камінь, дерево і шкіра.

3.Середовище, у якому зафіксована інформація, називають носієм інформації.

4.Колись інформацію передавали за допомогою жестів та гінців, сьогодні- за допомогою телебачення, телефону та електронної пошти.

4.Даний текст містить помилки:перемішані місцями речення. Вам потрібнозробити, щоб вони були по-порядку шляхом Вырезать- Вставить.

5.У першому абзаці скопіюйте друге речення і ставте в кінець тексту.

6.Замініть слово «інформація» англійським терміном «information». (Правка- Заменить. У полі найти введіть текст:інформація, у полі Заменить на information, натисніть кнопку Заменить все).

7.Потім слово «information» скопіюйте і зробіть заголовок до даного тексту.

8.Виділіть заголовок і встановіть розмір 22 і зробіть шрифт Arial.

9.Вставте малюнок(Вставка- Рисунок).

4.Контроль та взаємооцінка.

Під час уроку учитель підходе до кожного учня і дивиться, що виконує учень на якому етапі роботи. Після закінчення роботи учні оцінюють свою роботу, виставляють бали від 0-3, потім вчитель переводе бали в оцінку, і сам вчитель після перевірки завдання виставляє кожному учню оцінку.