Відмінності між версіями «Користувач:Okorenchuk»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Фотогалерея)
(Фотогалерея)
 
(не показані 3 проміжні версії цього учасника)
Рядок 29: Рядок 29:
  
 
<gallery>
 
<gallery>
Файл:31JXagukLC8.jpg
 
 
Файл:Div2.JPG
 
Файл:Div2.JPG
 
Файл:Div1.JPG
 
Файл:Div1.JPG
 
Файл:ZvSpVneVK c.jpg
 
Файл:ZvSpVneVK c.jpg
 
+
Файл:WXoJ7 TTHe0.jpg
 +
Файл:Df6e7lmu4m4.jpg
 +
Файл:P wXH9kmmTg.jpg
 
Файл:Muz1.jpg
 
Файл:Muz1.jpg
 
Файл:Muz2.jpeg
 
Файл:Muz2.jpeg
 
Файл:I1.JPG
 
Файл:I1.JPG
 +
Файл:31JXagukLC8.jpg
 
Файл:Q7wsX1NvIdI.jpg
 
Файл:Q7wsX1NvIdI.jpg
 
Файл:Xms5G06qlxA.jpg
 
Файл:Xms5G06qlxA.jpg
 
</gallery>
 
</gallery>

Поточна версія на 10:44, 16 травня 2016

Коренчук Оксана Володимирівна

Коренчук.jpg

Коренчук Оксана Володимирівна працює на посаді педагога-організатора з 2014 року. Працює над проблемою «Використання інноваційних технологій під час формування навичок здорового способу життя», використовує сучасні форми і методи позаурочної навчально-виховної роботи: інформаційно-масові (дискусії, диспути, «філософський стіл», інтелектуальні аукціони), діяльнісно-практичні групові (екскурсії, свята), інтегративні (КВК, фестивалі). Оксана Володимирівна вивчає індивідуальні особливості учнів, створює творчу, доброзичливу атмосферу для розвитку здібностей, навичок самодіяльності, самоврядування, організації змістовного дозвілля й відпочинку. Вживає заходів щодо попередження бездоглядності та правопорушень серед учнів. Надає консультативну допомогу батькам, педагогічним працівникам. Готує учнів до свідомого життя в дусі взаєморозуміння. Пропагує здоровий спосіб життя та контролює забезпечення здорових, безпечних умов навчально-виховного процесу. В її роботі з учнівським колективом прослідковується органічна єдність виховання з історією, культурою, народними традиціями, що сприяє підвищенню загальної культури учнів. Постійно підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру. Є активним учасником циклового методичного об’єднання класних керівників, де виступає із звітами та доповідями.

Учнівське самоврядування

Робота учнівського самоврядування Структура учнівського самоврядування, яка існує в ліцеї, розроблена з метою об’єднання зусиль педагогічного та учнівського колективів, поєднує в собі форми учнівської самоорганізації, котрі відповідають потребам творчого розвитку особистості, скерованої на загальнолюдські та національні цінності. Ця структура частково залежить від організації учнівських колективів, інтересів та запитів школярів. Сенс самоврядування полягає не в тому, щоб діти включалися в існуючу піраміду керівництва, а в тому, щоб вони набували особистого досвіду демократичних стосунків, вчилися відповідальності та самодисципліні. Однією із основних властивостей учнівського самоврядування є той факт, що воно розвиватиметься в разі, коли цього захочуть самі учні, які відчувають у ньому потребу, необхідність. Потреба зазвичай виникає пізніше, а для початку необхідно прослідкувати, щоб діти отримували задоволення від самої діяльності.

Tablica samo.jpg

Через діяльність ліцеїстів в учнівському самоврядуванні стає можливим формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості, що зазвичай неможливе без широкого залучення учнів до участі в управлінні ліцейними справами. Учнівське самоврядування в ліцеї має велике значення. Учні набувають передового досвіду самоорганізації та співпраці, у них формується життєва позиція та світогляд, основою якого є загальнолюдські цінності. При цьому розвивається толерантність до різних ідей і точок зору, вміння слухати і чути, дивитися і бачити, спостерігати й аналізувати, систематизувати і робити правильні висновки. Під час спільної праці ліцеїсти набувають навичок як відстоювати власну думку, співпрацювати з іншими людьми. Самоврядування стосується способу життя та поведінки шкільного колективу в цілому і кожного члена зокрема. В умовах демократизації і гуманізації нашого суспільства – це величезна сила, спрямована на розвиток самостійності, ініціативи і взаємодопомоги, формування почуття господаря, який за все відповідає.

Предмет "Захист Вітчизни"

1pr.jpg

Метою предмета «Захист Вітчизни» є набуття знань старшокласниками про задачі Збройних Сил України та інших військових формувань, засвоєння основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, медико-санітарної підготовки. Предмет формує та удосконалює у старшокласників життєво необхідні знання, уміння і навички щодо захисту Вітчизни і військово-патріотичного виховання, готує учнів до захисту Вітчизни. Також, з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів проводяться військово-польові збори, навчальні тренування. Учні вивчають традицій, історію, духовну спадщину, символіку, звичаїв українського народу, національної гідності, морально-психологічні якості громадянина, патріота, захисника Вітчизни. Учні відвідують військову частину з метою ознайомлення їх зі зброєю і бойовою технікою, з побутом і життям військовослужбовців, відвідують військовий музей.

Фотогалерея