Відмінності між версіями «Ділова гра-Махаліної Альони»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 6: Рядок 6:
  
 
'''Хід уроку'''
 
'''Хід уроку'''
 +
 +
''I.Організаційний момент''
  
 
Діти об’єднуються  у три групи:
 
Діти об’єднуються  у три групи:
Рядок 14: Рядок 16:
  
 
3)третя група «Роботодавці».
 
3)третя група «Роботодавці».
 +
 +
''II.Основна частина''
  
 
Кожна група створює  за допомогою веб.2.0 свій блог. Перша група «Центр зайнятості» створює перелік вакансій(професій та місця роботи) у цьому блогі друга група «Шукачі роботи» можуть проконсультуватися з консультантами  «Центр зайнятості». У блозі другої групи «Шукачі роботи» розміщують  анкети з своїми даними.  У блозі третьої  групи «Роботодавці» (можуть бути ролі приватних підприємців, осіб, що наймають людей на сезонну роботу) надають перелік необхідних працівників та умови їх роботи. Кожна група консультується одна з одною надають вакансії на певну роботу. Ця гра розрахована на декілька уроків, вона надає можливість учням спробувати себе у певній життєвій ролі. Побачивши перелік наданих професій учні можуть зорієнтуватися у виборі своєї майбутньої професії
 
Кожна група створює  за допомогою веб.2.0 свій блог. Перша група «Центр зайнятості» створює перелік вакансій(професій та місця роботи) у цьому блогі друга група «Шукачі роботи» можуть проконсультуватися з консультантами  «Центр зайнятості». У блозі другої групи «Шукачі роботи» розміщують  анкети з своїми даними.  У блозі третьої  групи «Роботодавці» (можуть бути ролі приватних підприємців, осіб, що наймають людей на сезонну роботу) надають перелік необхідних працівників та умови їх роботи. Кожна група консультується одна з одною надають вакансії на певну роботу. Ця гра розрахована на декілька уроків, вона надає можливість учням спробувати себе у певній життєвій ролі. Побачивши перелік наданих професій учні можуть зорієнтуватися у виборі своєї майбутньої професії
Мета та  завдання проведення ділової гри спрямоване на допомогу учням у вирішенні проблеми з вибором своєї майбутньої професії. Учасники гри. У грі беруть участь учні. Особливості організації. У результаті гри налагоджується співпраця між учнями, як потенційними робітниками, установою, яка може надати вакансії на професії та особам, які можуть надати певний вид роботи. Активна творча робота забезпечується конкретною участю кожного члена гри, група «Центр зайнятості» надає інформацію про сучасну ситуацію на ринку праці, її потенціал, проблеми та запити населення; група «Роботодавці»  висвітлюють специфіку надання  роботи; група «Роботодавці» аналізують надані професії та умови праці тощо. Результати проведення гри.
+
Мета та  завдання проведення ділової гри спрямоване на допомогу учням у вирішенні проблеми з вибором своєї майбутньої професії. Учасники гри. У грі беруть участь учні. Особливості організації. У результаті гри налагоджується співпраця між учнями, як потенційними робітниками, установою, яка може надати вакансії на професії та особам, які можуть надати певний вид роботи. Активна творча робота забезпечується конкретною участю кожного члена гри, група «Центр зайнятості» надає інформацію про сучасну ситуацію на ринку праці, її потенціал, проблеми та запити населення; група «Роботодавці»  висвітлюють специфіку надання  роботи; група «Роботодавці» аналізують надані професії та умови праці тощо.
 +
 
 +
''III.Результати проведення гри''
  
 
Ділова гра сприяє:
 
Ділова гра сприяє:

Поточна версія на 11:38, 6 січня 2010

Тема: Всі професії потрібні.

Мета: За допомогою веб.2.0 зорієнтувати учнів у виборі своєї майбутньої професії, спробувати себе у певній ролі.

Тип уроку: Ділова гра.

Хід уроку

I.Організаційний момент

Діти об’єднуються у три групи:

1)перша група «Центр зайнятості».

2)друга група «Шукачі роботи».

3)третя група «Роботодавці».

II.Основна частина

Кожна група створює за допомогою веб.2.0 свій блог. Перша група «Центр зайнятості» створює перелік вакансій(професій та місця роботи) у цьому блогі друга група «Шукачі роботи» можуть проконсультуватися з консультантами «Центр зайнятості». У блозі другої групи «Шукачі роботи» розміщують анкети з своїми даними. У блозі третьої групи «Роботодавці» (можуть бути ролі приватних підприємців, осіб, що наймають людей на сезонну роботу) надають перелік необхідних працівників та умови їх роботи. Кожна група консультується одна з одною надають вакансії на певну роботу. Ця гра розрахована на декілька уроків, вона надає можливість учням спробувати себе у певній життєвій ролі. Побачивши перелік наданих професій учні можуть зорієнтуватися у виборі своєї майбутньої професії Мета та завдання проведення ділової гри спрямоване на допомогу учням у вирішенні проблеми з вибором своєї майбутньої професії. Учасники гри. У грі беруть участь учні. Особливості організації. У результаті гри налагоджується співпраця між учнями, як потенційними робітниками, установою, яка може надати вакансії на професії та особам, які можуть надати певний вид роботи. Активна творча робота забезпечується конкретною участю кожного члена гри, група «Центр зайнятості» надає інформацію про сучасну ситуацію на ринку праці, її потенціал, проблеми та запити населення; група «Роботодавці» висвітлюють специфіку надання роботи; група «Роботодавці» аналізують надані професії та умови праці тощо.

III.Результати проведення гри

Ділова гра сприяє:

накопиченню досвіду у виборі своєї майбутньої професії;

спробувати себе у певній ролі;

Центр зайнятості

Шукачі роботи

Роботодавці