Відмінності між версіями «Стаття з «CІТ в освіті», «Загальні основи проектування у виробничій діяльності людини. Види проектів» - № 21 групи,ФМ, 2015 рік»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Інтернет ресурси до теми)
 
Рядок 25: Рядок 25:
 
  [http://batrak1997.blogspot.com]
 
  [http://batrak1997.blogspot.com]
 
[https://www.mindmeister.com/620727581]
 
[https://www.mindmeister.com/620727581]
 +
[[https://www.mindmeister.com/620727581]]
  
 
==Додаткові матеріали до теми==
 
==Додаткові матеріали до теми==

Поточна версія на 11:59, 7 грудня 2015

Загальні основи проектування у виробничій діяльності людини. Види проектів

Актуальність статті

Проектування це вид людської діяльності.Творчі відкриття винахідника чи науковця, створення архітектурних споруд чи художніх творів — це прояв творчості, і водночас — це проектування у певній галузі людської діяльності. Будівництво єгипетських пірамід, зведення Великої китайської стіни — це ті проекти, що у свій час були не менш значущими, ніж сучасний проект автомобіля без двигуна внутрішнього згорання

Матеріали статті

Проекти — це певною мірою неповторні та одноразові заходи. Водночас рівень унікальності може значно коливатися залежно від особливостей проекту. Скажімо, якщо йдеться про зведення стандартного будинку за програмою житлової забудови, то рівень унікальності цього проекту є низьким. Базові елементи такого будинку ідентичні до решти сорока дев’яти будинків, які вже зведені. Проте унікальність може виявлятись у плануванні та використанні ландшафту місцевості, де проводиться забудова, розташуванні будівель тощо. 1) За домінуючою діяльністю: Дослідницькі проекти. Під час виконання цього проекту необхідно структурувати його за логікою наукового дослідження, аргументувати його актуальність чи актуальність проблеми, яка досліджується в проекті, чітко визначити об’єкт та предмет дослідження, визначити цілі та завдання роботи над проектом, сформулювати гіпотезу (припущення) дослідження, визначити методи дослідження та джерела інформації, скласти план розв’язання проблеми, засвоїти чи визначити нове знання дослідним шляхом, провести обговорення одержаних результатів, констатувати спектр нових проблем для подальшого дослідження 2) За галуззю виконання: • предметні (виконуються в рамках одного навчального предмета); • інтегровані (у процесі їх виконання використовуються знання з інших дисциплін). 3) За змістом: інтелектуальні, матеріальні, екологічні, сервісні, комплексні. 4) За складом учасників: учні одного класу, однієї школи, міста, регіону, країни, різних країн світу. 5) За кількістю учасників: індивідуальні, групові і колективні (у ході виконання групових і колективних проектів розподіляються обов’язки між учнями та визначається відповідальність кожного за виконання проекту в цілому).

Список використаної літератури

  1. ...
  2. ...

...

Інтернет ресурси до теми

[1]

[2] [[3]]

Додаткові матеріали до теми

[4] [5] [6] [7]

Результати вивчення теми

[:http://www.slideshare.net/shelest199715/ss-54158911] [8]