Відмінності між версіями «Звук»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Звук''' — коливальний рух частинок пружного середовища, що поширюється у вигляді хвиль у газоподібному, рідкому чи твердому середовищі. Звук сприймаються вухом людини і тварин. Людина чує звук з частотами від 16 Гц до 20 кГц. Звуки з частотами до 16 Гц називаються інфразвуком, вище 20000 Гц — ультразвуком. Наука, що вивчає звуки, називається акустикою.
+
'''Звук''' — коливальний рух частинок пружного середовища, що поширюється у вигляді хвиль у газоподібному, рідкому чи твердому середовищі. Звук сприймається вухом людини і тварин. Людина чує звук з частотами від 16 Гц до 20 кГц. Звуки з частотами до 16 Гц називаються інфразвуком, вище 20000 Гц — ультразвуком. Наука, що вивчає звуки, називається акустикою.

Поточна версія на 09:11, 28 травня 2008

Звук — коливальний рух частинок пружного середовища, що поширюється у вигляді хвиль у газоподібному, рідкому чи твердому середовищі. Звук сприймається вухом людини і тварин. Людина чує звук з частотами від 16 Гц до 20 кГц. Звуки з частотами до 16 Гц називаються інфразвуком, вище 20000 Гц — ультразвуком. Наука, що вивчає звуки, називається акустикою.