Відмінності між версіями «Опис проекту»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Опис проекту Поява навчальних закладів нового типу та перехід загальноосвітніх навчаль…)
 
 
(не показано 13 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
Опис проекту
+
<font>
Поява навчальних закладів нового типу та перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання вимагає поглиблення змісту основного курсу інформатики та посилення його прикладної спрямованості. Інформатика на сьогоднішній день є одним із засобів формування не тільки освітнього, а й розвиваючого та інтелектуального потенціалу особистості. У процесі поглибленого вивчення інформатики основні завдання курсу суттєво розширюються та доповнюються, що обумовлено необхідністю виявлення та розвитку в учнів логічних здібностей, підготовки їх до участі в олімпіадних змаганнях та наукових дискусіях, формування в них стійкого інтересу до інформатики і пов’язаної з нею професійної діяльності, підготовки до навчання у вищих навчальних закладах.
+
За навчальною програмою Т.П.Караванова, В.П.Костюков  для 12-ти річної школи з поглибленим вивченням інформатики, інформатика вивчається на протязі 5-ти років (8-12), саме для таких шкіл можна запропонувати проведення проекту «Битва операційних систем». Де учні повторюють всі теми курсу, а вчитель може прослідкувати рівень їх залишкових знань.</font>
За навчальною програмою Т.П.Караванова, В.П.Костюков  для 12-ти річної школи з поглибленим вивченням інформатики, інформатика вивчається на протязі 5-ти років (8-12), саме для таких шкіл можна запропонувати проведення проекту «Битва операційних систем». Де учні повторюють всі теми курсу, а вчитель може прослідкувати рівень їх залишкових знань.
+
<center>
Заняття 1: На першому занятті вчителем демонструється мультимедійна презентація, для заохочення до участі в проекті. Приблизний зміст презентації вчителя може бути такий -  (шлях на диску і на вікі). Потім разом з учнями проводиться обговорення плану проекту, складається календар проекту і розміщується в google-календарі. Він може мати таку будову:(малюнок і шлях на вікі)
+
{|
На цьому ж занятті відбувається об’єднання класу у дві групи: дослідників Linux і дослідників Windows.
+
|[[Файл:888888.jpg]]
Кожній групі дається завдання: прослідкувати історію розвитку своєї ОС; описати програми, що вона підтримує.
+
|<br><p align="center"><font color="#cc99cc" size="10">Список занять</font></p>
В проробленій роботі відбувається повторення таких тем:
+
|[[Файл:23456.jpg]]
операційні системи;
+
|}
Інтернет, робота в пошукових системах;
+
</center>
мультимедійні презентації.
+
 
 +
<br><center> <h2>[[Заняття проекту 1]]</h2></center>
 +
 
 +
<center> <h2>[[Заняття проекту 2]]</h2></center>
 +
 
 +
<center> <h2>[[Заняття проекту 3]]</h2></center>
 +
 
 +
<center> <h2>[[Заняття проекту 4]]</h2></center>
 +
 
 +
<center> <h2>[[Заняття проекту 5]]</h2></center>
 +
 
 +
 
 +
[[Битва операційних систем]]

Поточна версія на 13:49, 30 грудня 2009

За навчальною програмою Т.П.Караванова, В.П.Костюков для 12-ти річної школи з поглибленим вивченням інформатики, інформатика вивчається на протязі 5-ти років (8-12), саме для таких шкіл можна запропонувати проведення проекту «Битва операційних систем». Де учні повторюють всі теми курсу, а вчитель може прослідкувати рівень їх залишкових знань.

888888.jpg

Список занять

23456.jpg

Заняття проекту 1

Заняття проекту 2

Заняття проекту 3

Заняття проекту 4

Заняття проекту 5


Битва операційних систем