Відмінності між версіями «Обговорення:Цінності сучасної молоді»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Цікаво, автро постарався працюючи над даною статтею. Справді цінності в нашому житті не...)
 
(обговорення: Цінності сучасної молоді)
 
(не показана одна проміжна версія ще одного учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
 
Цікаво, автро постарався працюючи над даною статтею. Справді цінності в нашому житті не визначаються межами компютера, вони значно й значно ширші.....проте маємо, що маємо. Тобто без компютера в наш час майже неможливо жити, ну, складно у всякому разі, а компютерні технологіії допомагають у вирішенні багатьох проблем, т.д.  
 
Цікаво, автро постарався працюючи над даною статтею. Справді цінності в нашому житті не визначаються межами компютера, вони значно й значно ширші.....проте маємо, що маємо. Тобто без компютера в наш час майже неможливо жити, ну, складно у всякому разі, а компютерні технологіії допомагають у вирішенні багатьох проблем, т.д.  
 
[[ Користувач:Симуляк_Наталочка| Симуляк Н.О.]]
 
[[ Користувач:Симуляк_Наталочка| Симуляк Н.О.]]
 +
 +
 +
 +
 +
На мою думку, головні цінності повинні формуватися в дитинстві і в сім'ї, бо коли ще як не в дитинстві закладати фундамент для подальшого становлення особистості.
 +
Люди, коли ж відбувся той момент коли все перевернулося у цінностях сучасної молоді? Я вважаю, що все почалося 20 років тому, коли Україна стала незалежною, і відбувся розпад Радянського Союзу. Так, в часи Радянського Союзу була маса недоліків (але зараз мова не про це). Дітей з дитинства привчали поважати батьків, сім'ю, батьківщину, а зараз не всі батьки розуміють для чого взагалі потрібні цінності, бо ж краще дитині не забивати голову такими «дрібницями», без них і життя буде кращим, і дитині так буде зручніше йти до поставленої мети. От звідки сучасна молодь має таке зневажливе ставлення до головних життєвих цінностей.--[[Користувач:Ямковий Олександр Михайлович|Ямковий Олександр Михайлович]] ([[Обговорення користувача:Ямковий Олександр Михайлович|обговорення]]) 18:19, 26 листопада 2014 (EET)
 +
 +
 +
 +
 +
 +
А я вимушена не погодитись, адже хоча і часто чути, що сучасна молодь негідна, якщо порівнювати її зі старшими поколіннями.
 +
'''По-перше,'''
 +
молодь стала лінива та не хоче трудитися, любить лише розваги, говорять майже всюди.
 +
'''По-друге,'''
 +
молоді люди нахабні та нечемні, не поважають старших. Також серед молоді багато людей зі шкідливими звичками, наркоманів. Кажуть, це тому, що у сучасної молоді моральні принципи нерозвинуті, кажете на нас всіх вливає інформаційна сфера?
 +
 +
А моя власна думка з цього приводу така. '''Мені подобається наша молодь.''' після перерахування недоліків, можна зробити висновок, що вони притаманні не тільки молоді, але всьому нашому суспільству. Навпаки, я часто бачу, як мораллю та порядністю нехтують люди віком сорок-п'ятидесят років. Наприклад, вже немолода кондуктор автобусу виганяє з салону ветерана. Таких людей вже до молоді не віднесеш. Саме вони і навчають поганому молодих.А молодь тим часом прагнезахистити ту стару, але все ще гідну в його очах людину, адже про подвиги цих старих молодь могла дізнатися і на уроках, і за власним бажанням - просто скориставшись світовою мережою.
 +
'''Основні моральні принципи та цінності молоді мають бути такі:''' чесність, порядність, відповідальність, повага до досвіду старших, енергійність у праці. А ще доброта, людяність та згуртованість, альтруїзм.
 +
і саме ці моральні принципи та цінності, мають стати провідною зіркою в житті молодих людей.
 +
 +
Власне я вважаю нашу молодь цілком цікавою та розумною. Головним недоліком української молоді, на мій погляд, є велика кількість егоїстів серед неї. Нам, попри всі свої таланти, важко згуртуватись заради якоїсь цікавої або важливої справи. Адже ніхто не хоче поступитися своїми інтересами заради загальної користі.
 +
 +
''Але ж молодь завжди несе з собою щось нове, свіже. Молодь має змінювати оточуючий світ! Поодинці це робити важко, тож ентузіасти мають об'єднуватись. Молоді люди — бунтівники проти шаблонів поведінки, реформатори. Тому не варто зпсуджувати молодь, адже ми лише прямуємо по шляху становлення.''
 +
[[ Користувач:Аліна Яблонська ФПП| Яблонська ФПП]] , 05 грудня 2014

Поточна версія на 02:27, 5 грудня 2014

Цікаво, автро постарався працюючи над даною статтею. Справді цінності в нашому житті не визначаються межами компютера, вони значно й значно ширші.....проте маємо, що маємо. Тобто без компютера в наш час майже неможливо жити, ну, складно у всякому разі, а компютерні технологіії допомагають у вирішенні багатьох проблем, т.д. Симуляк Н.О.



На мою думку, головні цінності повинні формуватися в дитинстві і в сім'ї, бо коли ще як не в дитинстві закладати фундамент для подальшого становлення особистості. Люди, коли ж відбувся той момент коли все перевернулося у цінностях сучасної молоді? Я вважаю, що все почалося 20 років тому, коли Україна стала незалежною, і відбувся розпад Радянського Союзу. Так, в часи Радянського Союзу була маса недоліків (але зараз мова не про це). Дітей з дитинства привчали поважати батьків, сім'ю, батьківщину, а зараз не всі батьки розуміють для чого взагалі потрібні цінності, бо ж краще дитині не забивати голову такими «дрібницями», без них і життя буде кращим, і дитині так буде зручніше йти до поставленої мети. От звідки сучасна молодь має таке зневажливе ставлення до головних життєвих цінностей.--Ямковий Олександр Михайлович (обговорення) 18:19, 26 листопада 2014 (EET)



А я вимушена не погодитись, адже хоча і часто чути, що сучасна молодь негідна, якщо порівнювати її зі старшими поколіннями. По-перше, молодь стала лінива та не хоче трудитися, любить лише розваги, говорять майже всюди. По-друге, молоді люди нахабні та нечемні, не поважають старших. Також серед молоді багато людей зі шкідливими звичками, наркоманів. Кажуть, це тому, що у сучасної молоді моральні принципи нерозвинуті, кажете на нас всіх вливає інформаційна сфера?

А моя власна думка з цього приводу така. Мені подобається наша молодь. після перерахування недоліків, можна зробити висновок, що вони притаманні не тільки молоді, але всьому нашому суспільству. Навпаки, я часто бачу, як мораллю та порядністю нехтують люди віком сорок-п'ятидесят років. Наприклад, вже немолода кондуктор автобусу виганяє з салону ветерана. Таких людей вже до молоді не віднесеш. Саме вони і навчають поганому молодих.А молодь тим часом прагнезахистити ту стару, але все ще гідну в його очах людину, адже про подвиги цих старих молодь могла дізнатися і на уроках, і за власним бажанням - просто скориставшись світовою мережою. Основні моральні принципи та цінності молоді мають бути такі: чесність, порядність, відповідальність, повага до досвіду старших, енергійність у праці. А ще доброта, людяність та згуртованість, альтруїзм. і саме ці моральні принципи та цінності, мають стати провідною зіркою в житті молодих людей.

Власне я вважаю нашу молодь цілком цікавою та розумною. Головним недоліком української молоді, на мій погляд, є велика кількість егоїстів серед неї. Нам, попри всі свої таланти, важко згуртуватись заради якоїсь цікавої або важливої справи. Адже ніхто не хоче поступитися своїми інтересами заради загальної користі.

Але ж молодь завжди несе з собою щось нове, свіже. Молодь має змінювати оточуючий світ! Поодинці це робити важко, тож ентузіасти мають об'єднуватись. Молоді люди — бунтівники проти шаблонів поведінки, реформатори. Тому не варто зпсуджувати молодь, адже ми лише прямуємо по шляху становлення. Яблонська ФПП , 05 грудня 2014