Відмінності між версіями «"Таблиця до проекту "Зародження археології в часи античності та середньовіччя", Лебедик Євген, 2014"»
Матеріал з Вікі ЦДУ
(Створена сторінка: {| border=1 !Первый столбец||Второй столбец||Третий столбец |- |Ячейка 1*1||Ячейка 2*1||Ячейка 3*1...) |
|||
| (не показано одну проміжну версію цього учасника) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
| + | Наиболее яркие события в истории археологии | ||
| + | |||
{| border=1 | {| border=1 | ||
| − | ! | + | !18 ст||19 ст||20 ст |
|- | |- | ||
| − | | | + | |1722||1820||1911 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |1748||1824||1922 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |1799||1849||1933 |
|} | |} | ||
Поточна версія на 09:47, 10 жовтня 2014
Наиболее яркие события в истории археологии
| 18 ст | 19 ст | 20 ст |
|---|---|---|
| 1722 | 1820 | 1911 |
| 1748 | 1824 | 1922 |
| 1799 | 1849 | 1933 |