Відмінності між версіями «Zoho docs»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Zoho Docs)
(Для тих, хто хоче знати більше)
 
(не показано 135 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:zoho-docs-new.png|right]]
+
<div style="{{float right}}">__TOC__</div>
<font color='#c74d03' size=5> Zoho Docs </font> <font color='#000000' size=3>  
+
[[Файл:zoho-docs-new.png|left]] <font color='#000000' size=3> програми для управління документообігом в онлайн -режимі.Безкоштовно надається 1 Гб дискового простору.  
представляє собою інтернет-додаток для управління документом для фізичних і юридичних осіб. Це мобільна версія розширює доступ до ваших документів на Android мобільних телефонів. Якщо ви не вже є обліковий запис Zoho, ви можете легко створити в додатку.
+
  
'''Zoho Docs''' для Android пропонує мобільний доступ до ваших документів доступні в Інтернеті за адресою [https://www.zoho.com/docs/| www.zoho.com/docs]</font>
+
5 Гб дискового простору коштують $ 3 за користувача на місяць. Є можливість заощадити $ 20 на річну передплату .
 +
[[Файл:Ftghuijk.png|right]]
 +
'''Zoho Projects містить наступні модулі:'''
 +
* управління завданнями
 +
* Time tracking (відсутній у безкоштовній версії)
 +
* Проектний календар і зустрічі
 +
* Внутрішня Wiki і форуми
 +
* управління користувачами
 +
* Модуль звітності та діаграм
 +
* Bug tracking (відсутній у безкоштовній версії)
 +
* управління документами
 +
* Онлайн чат
 +
На перший погляд все , що потрібно .
 +
 
 +
</font>
 +
 
 +
='''''<font color='#c74d03' size=5>Трішки про Zoho </font>'''''=
 +
[[Файл:zohoghjpl.jpg|right|350px]]
 +
<font color='#000000' size=3> На сайті [https://www.zoho.com/| Zoho.com] доступно більше [[25 веб -додатків]] , починаючи c CRM і закінчуючи системою проектування та офісними додатками , про які далі піде мова .
 +
Zoho Office Suite почав свій розвиток в 2005 році, спочатку як текстовий процесор , пізніше в нього були інтегровані додатки для роботи з таблицями і презентаціями.
 +
 
 +
Користувачі зі стажем відзначають , що тільки за 2013 рік у Zoho Office Suite було досить багато нововведень, перероблений дизайн , що явним чином говорить про те , що сервіс Zoho Office продовжує вдосконалюватися , конкуруючи з іншими хмарними офісами .
 +
 
 +
Можна довго сперечатися про те, які редактори документів краще . Звичайно , в онлайнових редакторах немає і 10 % функціональності майкрософтовського десктопних програм і швидкість роботи в MS Office (поки ) набагато вище. Але якщо мова йде про вартість і можливостях спільної роботи , то Google Docs і Zoho Docs рулять . Зрозуміло, що Zoho успішно конкурує з такими всесвітньо відомими компаніями як Google Docs і MS Office та з  іншого боку -  відомо і про те , що Google дещо відстає від вищезгаданого Zoho, адже підтримка форматів в Office 2007 (включаючи pptx ) і макроси ( на VBA) в Zoho Docs з'явилися набагато раніше.
 +
 
 +
Відразу видно , що Zoho - досить молода компанія  та швидко реагує на появу ринкових можливостей . Вони першими активізувалися і розробили пакет офісних додатків '''''iZoho''''' для суперпопулярного ''''' iPhone''''' , який сам з'явився у продажу буквально тільки сьогодні. На даний момент доступні адаптовані під iPhone версії текстового редактора ( Zoho Writer ) , електронних таблиць ( Zoho Sheet ) і сервісу презентацій ( Zoho Show ) .
 +
 
 +
'''Zoho Docs''' '''''для Android пропонує мобільний доступ до документів доступні в Інтернеті за адресою [https://www.zoho.com/docs/| zoho.com/docs]'''</font>
 +
''
 +
<font color='#000000' size=3>
 +
Zoho Docs представляє собою інтернет-додаток для управління документом для фізичних і юридичних осіб. Це мобільна версія розширює доступ до ваших документів на Android мобільних телефонів. Якщо ви не вже є обліковий запис Zoho, ви можете легко створити в додатку.
 +
 
 +
Реєстрація займає не більше 30 секунд(не включаючи набір символів) і містить стандартний набір полів плюс вбудовану Captcha . До речі , можна використовувати облікові записи з Facebook, Google і Yahoo, що досить зручно .</font>
 +
 
 +
='''''<font color='#c74d03' size=5>Познайомимося з можливостями Zoho Docs ближче ...</font>'''''=
 +
[[Файл:office-applications.png|left|235px]]
 +
<font color='#000000' size=3>
 +
Базові можливості Zoho Docs - робота з документами (Writer), таблицями (Sheet) та презентаціями (Show). Незважаючи на те, що функціональність безкоштовної версії обмежена (див. [[Тарифи]]), доступ до трьох основних програм надано всім користувачам практично в повному обсязі.
 +
</font>
 +
<font color='#000000' size=3> Розробники Zoho задіяли в офісних додатках "двигун" власної розробки. З одного боку, він цілком самодостатній, з іншого - місцями помітно вплив інших додатків. Так, з Microsoft Office запозичені вкладки та інші прикмети інтерфейсу Ribbon, який раніше можна побачити в MS Office, починаючи з версії 2007 року. Оформлення кнопок, шрифти, світла колірна гамма дещо схожі на Mac OS.
 +
 
 +
Не вдаючись у подробиці опису , можна відзначити , що дизайн сприяє комфортній роботі як в редакторі Zoho , так і в Провіднику ( Explorer). Інтуїтивне угруповання кнопок , команд , розбивка по вкладках ( « Формат » , « Вставити » , « Макет сторінки » ) , завдяки чому відпала потреба в рядку меню. Можна перейти в повноекранний режим , ось тільки в меню « View » ця можливість врахована не у всіх додатках офісу. Відключення панелей або компактний режим не передбачені взагалі .
 +
</font>
 +
 
 +
='''''<font color='#c74d03' size=5>Zoho Writer</font>'''''=
 +
 
 +
<font color='#000000' size=3>'''''<font color='#0033cc' size=4>Zoho Writer</font>''''' - онлайновий текстовий процесор (текстовий редактор). Є складовою частиною пакету веб-додатків Zoho. Дозволяє: працювати з документами на різних мовах; імпортувати / експортувати документи в популярних '''форматах''' (Word, SXW, ODT, RTF, JPG, GIF, PNG, PDF, TXT, HTML); спільно працювати з іншими користувачами в реальному часі; редагувати документи в режимі офлайн з подальшою синхронізацією при підключенні до Інтернету; безпосередньо додавати записи в блог.
 +
 
 +
[[Файл:Zoho_Writer.png|650px|left]]
 +
 
 +
[http://www.youtube.com/watch?v=MqUTAVgN5Ug| Відеофайл ZOHO Writer Overview & Tutorial]
 +
 
 +
'''Збереження документа''' відбувається автоматично ( єдиний додаток офісу з кнопкою «Зберегти» на панелі - Zoho Sheet ) . Передбачено управління версіями , при цьому є можливість задати назву версії вручну.
 +
 
 +
При '''виборі шрифтів''' надається більший вибір , ніж , наприклад , в Google Docs , але в той же час немає передогляду стилів і опції для додавання користувальницького шрифту. За великим рахунком, вона і не потрібна.
 +
[[Файл:Image2.png|470px|right]]
 +
''Максимальний розмір таблиці'' для вставки невеликий - всього 8 × 8 комірок. Для порівняння , в Google Docs він становить 20 × 20 . Проте в окремі моменти робота з таблицями більш приваблива : серед інших опцій є заготовлені теми для таблиць .
 +
 
 +
У Документах Google Темізація таблиць не представляється можливою - хіба що за допомогою copy / paste з табличного процесора.
 +
 
 +
'''Вставка фігур''' проводиться в окремому вікні , на полотні , потім результат переноситься в документ. Доступна вставка виносок , нумерації , змісту. Зміст формується на основі структури документа , яку користувач визначає за допомогою заголовків різних рівнів - «Заголовок 1 » , «Заголовок 2 » і т. д.
 +
 
 +
[[Файл:image3.png|right|200px]]
 +
 
 +
За '''вставку лапок''' відповідає функція Smart Quotes і відповідна кнопка на панелі інструментів. Втім , в чому сенс уточнення « smart » - залишилося незрозумілим , єдина особливість вставки - широкий вибір лапок.
 +
[[Файл:image4.png|left|200px]]
 +
 
 +
'''Колонтитули''' також є, в Writer вони були знайдені у вкладці «Макет сторінки».
 +
 
 +
'''Передбачені перевірка орфографії''' і словники користувача, вручну можна визначити мову для перевірки, серед інших варіантів можна знайти російську. У контекстному меню пропонуються варіанти заміни і можливість зміни мови виділеного тексту.
 +
 
 +
Для захисту документа можна вставити електронний підпис за допомогою сервісу EchoSign, а також водяний знак.
 +
 
 +
Таким чином, всі стандартні інструменти редактора враховані.
 +
 
 +
'''Документи:'''
 +
 
 +
'''''Імпорт''''' — DOC(X), ODT, RTF, TXT, HTML
 +
 
 +
'''''Експорт''''' — всі перераховані плюс PDF
 +
 
 +
 
 +
</font>
 +
 
 +
='''''<font color='#c74d03' size=5>Zoho Sheet</font>'''''=
 +
'''''<font color='#0033cc' size=4>Zoho Sheet</font>'''''  <font color='#000000' size=3>'''''- безкоштовні електронні таблиці (онлайн).'''''
 +
 
 +
Всі стандартні функції є в наявності аж до можливості побудови графіків і діаграм. '''''Формат файлів''''' використовується власний , але в цілях кращої сумісності з Microsoft Office , передбачено імпорт та експорт файлів Excel. Спільними для текстового процесора і електронних таблиць функціями є засоби, що дозволяють надавати до документів загальний доступ як у середовищі програмного комплексу Zoho , так і ззовні. Додатково для полегшення '''пошуку''' та '''сортування файлів''' передбачена система тегів . Таким чином , можна констатувати , що необхідний мінімум офісних додатків у нас є.
 +
 
 +
[[Файл:Zoho-sheet.jpg|650px|left]]
 +
Насамперед, у табличному процесорі цікавить '''робота з формулами'''.Cписок і опис функцій доступний  у вигляді сторінки з повним переліком і пошуковим рядком , що не дуже зручно . Взагалі кажучи , локалізація додатки виконана частково , тому опис формул дано тільки англійською мовою.
 +
Ця неприємна особливість з недостатньою увагою розробників до локалізації виявляється у всіх додатках , за винятком компонента Письменник.
 +
 
 +
'''Робота з комірками''' не так оперативна, як в Google - здебільшого через менш зручні діалоги і необхідності більшої кількості кліків і переходів. Фільтрація , умовне форматування також враховані. Не можна закріпити кілька комірок одночасно.
 +
[[Файл:779883000000054015.png|480px|right]]
 +
Для побудови '''зведених таблиць''' і '''зведених графіків''' є майстер налаштування з можливістю перетягування. Інтуїтивний, в цілому, але не настільки зрозумілий в налаштуванні фільтрів, як табличному процесорі від Google.
 +
 
 +
У Zoho Sheet є всі стандартні '''види графіків'''. Для їх побудови, знову ж таки, менше коштів, ніж у Google: наприклад, не можна опублікувати графік на окремому аркуші, складніше розібратися з публікацією книги, аркуша або його частини в Інтернеті.
 +
 
 +
Для '''макросів''' відведена окрема панель, мова сценаріїв - VBA. Також є можливість підключення в документ зовнішніх джерел даних (CSV​​, RSS / Atom / HTML).
 +
 
 +
'''Документи:'''
 +
 
 +
'''''Імпорт''''' — XLS(X), SXC, ODS, CSV, TSV
 +
 
 +
'''''Експорт''''' — XLS(X), ODS, SXC, GNUMERIC, CSV, TSV, HTML, PDF
 +
 
 +
[http://www.youtube.com/watch?v=dm7LoyIRnTk| Відеофайл Робота в Zoho Sheet ]
 +
</font>
 +
 
 +
='''''<font color='#c74d03' size=5>Zoho Show</font>'''''=
 +
'''''<font color='#0033cc' size=4>Zoho Show</font> <font color='#000000' size=3> - безкоштовний інструмент створення презентацій (онлайн).'''''
 +
[[Файл:Zoho show.jpg|650px|left]]
 +
 +
У Zoho Показати робота з презентаціями починається з '''вибору теми''' , яка складається з обкладинки , колірної схеми і набору шрифтів. Тобто , теми настроюється , і в цьому відмінність від Google Горки , де спочатку пропонується вибрати фіксований шаблон.
 +
 
 +
Інструменти '''редагування слайдів''' стандартні . Надалі можна вільно змінити структуру слайдів , вставити зображення , інші мультимедійні об'єкти , кліпарт , застосувати анімацію , застосувати ефекти переходу . Костьольна вставки зображень , звертають увагу варіанти завантаження : не тільки за посиланням або з локального сховища , але також з сервісів Picasa , Flickr або з результатів пошуку .
 +
[[Файл:2013-07-03_12h50_08-620x311.jpg|right|480px]]
 +
Робота з групою слайдів в Google Слайди більш інтуїтивна: Дозволяємо виділити кілька слайдів і застосувати до них ефекти, або масово застосувати зміни в правій бічній панелі. Тут же досить складно виконати аналогічні операції з тією ж швидкістю.
 +
 
 +
'''Документи:'''
 +
 
 +
'''''Імпорт''''' - PPT, PPS, ОРС, SXI, PPTX, PPSX
 +
 
 +
'''''Експорт''''' - всі перераховані плюс PDF
 +
 
 +
На даний момент можливості цього конструктора не дуже великі : автори пропонують як основу кілька шаблонів.  Щоб не починати проект з нуля, можна в якості основи скористатися напрацюваннями інших користувачів ресурсу (за умови , що вони зробили свої додатки загальнодоступними ), пошук відповідних по функціональності рішень здійснюється за допомогою тегів.
 +
 
 +
[http://www.y4il0qqA| Відеофайл Zoho Show Demonstration]
 +
</font>
 +
 
 +
='''''<font color='#c74d03' size=5>Для тих, хто хоче знати більше</font>'''''=
 +
<font color='#000000' size=3>
 +
1. [http://www.youtube.com/user/Zohooffice| Відеофайл Zoho Docs]
 +
 
 +
2. [http://cloudzone.ru/company/zoho.html| Бізнес-додатки]
 +
 
 +
3. [http://uk.enetri.com/2009/10/21/2.html| 10 альтернатив Microsoft Word]
 +
 
 +
4. [http://www.ixbt.com/soft/google-docs.shtml| Путеводитель по облачным офисам]
 +
 
 +
5. [http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=324628| Додаток на телефон]
 +
 
 +
6. [http://www.intranetno.ru/tool/47/| Видеообзор Zoho Docs]
 +
 
 +
7. [http://human-lucidity.livejournal.com/22767.html| Обзор системы управления проектами Zoho Projects]
 +
 
 +
</font>

Поточна версія на 01:01, 9 січня 2014

Zoho-docs-new.png
програми для управління документообігом в онлайн -режимі.Безкоштовно надається 1 Гб дискового простору.

5 Гб дискового простору коштують $ 3 за користувача на місяць. Є можливість заощадити $ 20 на річну передплату .

Ftghuijk.png

Zoho Projects містить наступні модулі:

  • управління завданнями
  • Time tracking (відсутній у безкоштовній версії)
  • Проектний календар і зустрічі
  • Внутрішня Wiki і форуми
  • управління користувачами
  • Модуль звітності та діаграм
  • Bug tracking (відсутній у безкоштовній версії)
  • управління документами
  • Онлайн чат

На перший погляд все , що потрібно .

Трішки про Zoho

Zohoghjpl.jpg

На сайті Zoho.com доступно більше 25 веб -додатків , починаючи c CRM і закінчуючи системою проектування та офісними додатками , про які далі піде мова . Zoho Office Suite почав свій розвиток в 2005 році, спочатку як текстовий процесор , пізніше в нього були інтегровані додатки для роботи з таблицями і презентаціями.

Користувачі зі стажем відзначають , що тільки за 2013 рік у Zoho Office Suite було досить багато нововведень, перероблений дизайн , що явним чином говорить про те , що сервіс Zoho Office продовжує вдосконалюватися , конкуруючи з іншими хмарними офісами .

Можна довго сперечатися про те, які редактори документів краще . Звичайно , в онлайнових редакторах немає і 10 % функціональності майкрософтовського десктопних програм і швидкість роботи в MS Office (поки ) набагато вище. Але якщо мова йде про вартість і можливостях спільної роботи , то Google Docs і Zoho Docs рулять . Зрозуміло, що Zoho успішно конкурує з такими всесвітньо відомими компаніями як Google Docs і MS Office та з іншого боку - відомо і про те , що Google дещо відстає від вищезгаданого Zoho, адже підтримка форматів в Office 2007 (включаючи pptx ) і макроси ( на VBA) в Zoho Docs з'явилися набагато раніше.

Відразу видно , що Zoho - досить молода компанія та швидко реагує на появу ринкових можливостей . Вони першими активізувалися і розробили пакет офісних додатків iZoho для суперпопулярного iPhone , який сам з'явився у продажу буквально тільки сьогодні. На даний момент доступні адаптовані під iPhone версії текстового редактора ( Zoho Writer ) , електронних таблиць ( Zoho Sheet ) і сервісу презентацій ( Zoho Show ) .

Zoho Docs для Android пропонує мобільний доступ до документів доступні в Інтернеті за адресою zoho.com/docs Zoho Docs представляє собою інтернет-додаток для управління документом для фізичних і юридичних осіб. Це мобільна версія розширює доступ до ваших документів на Android мобільних телефонів. Якщо ви не вже є обліковий запис Zoho, ви можете легко створити в додатку.

Реєстрація займає не більше 30 секунд(не включаючи набір символів) і містить стандартний набір полів плюс вбудовану Captcha . До речі , можна використовувати облікові записи з Facebook, Google і Yahoo, що досить зручно .

Познайомимося з можливостями Zoho Docs ближче ...

Office-applications.png

Базові можливості Zoho Docs - робота з документами (Writer), таблицями (Sheet) та презентаціями (Show). Незважаючи на те, що функціональність безкоштовної версії обмежена (див. Тарифи), доступ до трьох основних програм надано всім користувачам практично в повному обсязі. Розробники Zoho задіяли в офісних додатках "двигун" власної розробки. З одного боку, він цілком самодостатній, з іншого - місцями помітно вплив інших додатків. Так, з Microsoft Office запозичені вкладки та інші прикмети інтерфейсу Ribbon, який раніше можна побачити в MS Office, починаючи з версії 2007 року. Оформлення кнопок, шрифти, світла колірна гамма дещо схожі на Mac OS.

Не вдаючись у подробиці опису , можна відзначити , що дизайн сприяє комфортній роботі як в редакторі Zoho , так і в Провіднику ( Explorer). Інтуїтивне угруповання кнопок , команд , розбивка по вкладках ( « Формат » , « Вставити » , « Макет сторінки » ) , завдяки чому відпала потреба в рядку меню. Можна перейти в повноекранний режим , ось тільки в меню « View » ця можливість врахована не у всіх додатках офісу. Відключення панелей або компактний режим не передбачені взагалі .

Zoho Writer

Zoho Writer - онлайновий текстовий процесор (текстовий редактор). Є складовою частиною пакету веб-додатків Zoho. Дозволяє: працювати з документами на різних мовах; імпортувати / експортувати документи в популярних форматах (Word, SXW, ODT, RTF, JPG, GIF, PNG, PDF, TXT, HTML); спільно працювати з іншими користувачами в реальному часі; редагувати документи в режимі офлайн з подальшою синхронізацією при підключенні до Інтернету; безпосередньо додавати записи в блог.

Zoho Writer.png

Відеофайл ZOHO Writer Overview & Tutorial

Збереження документа відбувається автоматично ( єдиний додаток офісу з кнопкою «Зберегти» на панелі - Zoho Sheet ) . Передбачено управління версіями , при цьому є можливість задати назву версії вручну.

При виборі шрифтів надається більший вибір , ніж , наприклад , в Google Docs , але в той же час немає передогляду стилів і опції для додавання користувальницького шрифту. За великим рахунком, вона і не потрібна.

Image2.png

Максимальний розмір таблиці для вставки невеликий - всього 8 × 8 комірок. Для порівняння , в Google Docs він становить 20 × 20 . Проте в окремі моменти робота з таблицями більш приваблива : серед інших опцій є заготовлені теми для таблиць .

У Документах Google Темізація таблиць не представляється можливою - хіба що за допомогою copy / paste з табличного процесора.

Вставка фігур проводиться в окремому вікні , на полотні , потім результат переноситься в документ. Доступна вставка виносок , нумерації , змісту. Зміст формується на основі структури документа , яку користувач визначає за допомогою заголовків різних рівнів - «Заголовок 1 » , «Заголовок 2 » і т. д.

Image3.png

За вставку лапок відповідає функція Smart Quotes і відповідна кнопка на панелі інструментів. Втім , в чому сенс уточнення « smart » - залишилося незрозумілим , єдина особливість вставки - широкий вибір лапок.

Image4.png

Колонтитули також є, в Writer вони були знайдені у вкладці «Макет сторінки».

Передбачені перевірка орфографії і словники користувача, вручну можна визначити мову для перевірки, серед інших варіантів можна знайти російську. У контекстному меню пропонуються варіанти заміни і можливість зміни мови виділеного тексту.

Для захисту документа можна вставити електронний підпис за допомогою сервісу EchoSign, а також водяний знак.

Таким чином, всі стандартні інструменти редактора враховані.

Документи:

Імпорт — DOC(X), ODT, RTF, TXT, HTML

Експорт — всі перераховані плюс PDF


Zoho Sheet

Zoho Sheet - безкоштовні електронні таблиці (онлайн).

Всі стандартні функції є в наявності аж до можливості побудови графіків і діаграм. Формат файлів використовується власний , але в цілях кращої сумісності з Microsoft Office , передбачено імпорт та експорт файлів Excel. Спільними для текстового процесора і електронних таблиць функціями є засоби, що дозволяють надавати до документів загальний доступ як у середовищі програмного комплексу Zoho , так і ззовні. Додатково для полегшення пошуку та сортування файлів передбачена система тегів . Таким чином , можна констатувати , що необхідний мінімум офісних додатків у нас є.

Zoho-sheet.jpg

Насамперед, у табличному процесорі цікавить робота з формулами.Cписок і опис функцій доступний у вигляді сторінки з повним переліком і пошуковим рядком , що не дуже зручно . Взагалі кажучи , локалізація додатки виконана частково , тому опис формул дано тільки англійською мовою. Ця неприємна особливість з недостатньою увагою розробників до локалізації виявляється у всіх додатках , за винятком компонента Письменник.

Робота з комірками не так оперативна, як в Google - здебільшого через менш зручні діалоги і необхідності більшої кількості кліків і переходів. Фільтрація , умовне форматування також враховані. Не можна закріпити кілька комірок одночасно.

779883000000054015.png

Для побудови зведених таблиць і зведених графіків є майстер налаштування з можливістю перетягування. Інтуїтивний, в цілому, але не настільки зрозумілий в налаштуванні фільтрів, як табличному процесорі від Google.

У Zoho Sheet є всі стандартні види графіків. Для їх побудови, знову ж таки, менше коштів, ніж у Google: наприклад, не можна опублікувати графік на окремому аркуші, складніше розібратися з публікацією книги, аркуша або його частини в Інтернеті.

Для макросів відведена окрема панель, мова сценаріїв - VBA. Також є можливість підключення в документ зовнішніх джерел даних (CSV​​, RSS / Atom / HTML).

Документи:

Імпорт — XLS(X), SXC, ODS, CSV, TSV

Експорт — XLS(X), ODS, SXC, GNUMERIC, CSV, TSV, HTML, PDF

Відеофайл Робота в Zoho Sheet

Zoho Show

Zoho Show - безкоштовний інструмент створення презентацій (онлайн).

Zoho show.jpg

У Zoho Показати робота з презентаціями починається з вибору теми , яка складається з обкладинки , колірної схеми і набору шрифтів. Тобто , теми настроюється , і в цьому відмінність від Google Горки , де спочатку пропонується вибрати фіксований шаблон.

Інструменти редагування слайдів стандартні . Надалі можна вільно змінити структуру слайдів , вставити зображення , інші мультимедійні об'єкти , кліпарт , застосувати анімацію , застосувати ефекти переходу . Костьольна вставки зображень , звертають увагу варіанти завантаження : не тільки за посиланням або з локального сховища , але також з сервісів Picasa , Flickr або з результатів пошуку .

2013-07-03 12h50 08-620x311.jpg

Робота з групою слайдів в Google Слайди більш інтуїтивна: Дозволяємо виділити кілька слайдів і застосувати до них ефекти, або масово застосувати зміни в правій бічній панелі. Тут же досить складно виконати аналогічні операції з тією ж швидкістю.

Документи:

Імпорт - PPT, PPS, ОРС, SXI, PPTX, PPSX

Експорт - всі перераховані плюс PDF

На даний момент можливості цього конструктора не дуже великі : автори пропонують як основу кілька шаблонів. Щоб не починати проект з нуля, можна в якості основи скористатися напрацюваннями інших користувачів ресурсу (за умови , що вони зробили свої додатки загальнодоступними ), пошук відповідних по функціональності рішень здійснюється за допомогою тегів.

Відеофайл Zoho Show Demonstration

Для тих, хто хоче знати більше

1. Відеофайл Zoho Docs

2. Бізнес-додатки

3. 10 альтернатив Microsoft Word

4. Путеводитель по облачным офисам

5. Додаток на телефон

6. Видеообзор Zoho Docs

7. Обзор системы управления проектами Zoho Projects