Відмінності між версіями «Sdfgsdhgfjmghy»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Про себе)
(Сторінка очищена)
 
(не показані 7 проміжних версій 4 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
нг
 
  
== Мої інтереси ==
 
...
 
Люблю слухати хорошу музику, гуляти та багато іншого..
 
== Мої проекти ==[[ФайлImg_11908_1.jpg]]
 
 
Емо-субкультура з’явилася в Росії на початку 2000-х років і відразу стала об’єктом критики. Супротивники її рахують, що емо культивує депресію і віктімность, пропагує самогубство. На початку 2008 року в пресі з’явилися відомості, що ФСБ має намір боротися з розповсюдженням емо із-за пропаганди дитячого суїциду.[17]
 
 
2 червня 2008 в Держдумі Росії відбулися парламентські слухання, на яких обговорювалася «Концепція державної політики в області духовно-етичного виховання дітей в РФ і захисту їх моральності». Крайню нетерпимість розробники концепції проявили до емо і готів.
 
По ступеню суспільної небезпеки вони прирівняні до ськінхедам, футбольним фанатам, нацболам і антифашистам.[18] Законопроект був зустрінутий ЗМІ з іронією, а багато громадських діячів, зокрема члени партії «Єдина Росія», піддали його осміянню і критиці.[19][20]
 
 
Серед багатьох молодіжних субкультур існує неприязне відношення до «емо», яке виражається у висміюванні зовнішнього вигляду, критиці ідей і музичних переваг емо-кидов, а так само в створенні сайтів «анті-емо» спрямованості, творі пісень і т.п. Так, наприклад, велику популярність в кругах інтернет-користувачів здобув кліп, знятий групою «Ептить», - «Emoyob»[1].
 
Пісня під назвою «Емобой» з іронічним змістом є у деяких російських рок-груп, зокрема у «Clockwork Times» і «Infornal Fuckъ».
 

Поточна версія на 12:54, 13 травня 2013