Відмінності між версіями «Конспект уроку №1(WORD)»
Рядок 81: | Рядок 81: | ||
[[Завдання для виконання на комп’ютері]] | [[Завдання для виконання на комп’ютері]] | ||
+ | |||
+ | --[[User:Соловйов Вова|Соловйов Вова]] 11:19, 26 декабря 2008 (EET) |
Поточна версія на 11:19, 26 грудня 2008
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 10 КЛАСІ
Зміст
1 ТЕМА УРОКУ.
2 МЕТА УРОКУ:
3 ОБЛАДНАННЯ:
4 ХІД УРОКУ.
5 ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.
6 ІНФОРМАТИКА-10 ТЕСТ № 4 ТЕМА " Текстовий редактор”
7 Завдання для виконання на комп’ютері
ТЕМА УРОКУ.
Тематичне оцінювання знань учнів з теми Текстовий редактор Word.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна. Закріпити та перевірити теоретичні знання та навички учнів по даній темі. Оцінити теоретичні знання учнів та провести тематичне оцінювання учнів. Розвиваюча. Розвивати творчі здібності учнів. Логічне мислення, пам’ять. Виховна. Виховувати любов до праці та навчання, самостійність, відповідальність.
ОБЛАДНАННЯ:
Комп’ютери класу.
НАГЛЯДНІСТЬ: Картки з текстами атестаційних завдань по темі №4 для 10 кл.
ХІД УРОКУ.
І. Вступна частина.
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
ІІ. Актуалізація теми уроку.
Пояснення принципів проведення атестації та оцінювання результатів. Актуалізація ролі даного
уроку в темі та курсі інформатики 10 кл.
ІІІ. Проведення тематичної атестаційної роботи.
1. Учні (1 група) працюють на ПК.
2. Учні (2 група) письмово працюють за завданнями Тематичної атестації №4 для 10 кл.
3. Через 20 хв. групи міняються місцями.
ІV. Підведення підсумків уроку.
Підводяться підсумки роботи та вивчення теми.
ІV. Аналіз та підсумки уроку.
Аналізуємо, чи досягнуто поставлену на початку уроку мету. Чи зробили те, що планували.
Підводяться підсумки вивчення теми.
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.
Повторити тему за конспектом та підручником.
ІНФОРМАТИКА-10 ТЕСТ № 4 ТЕМА " Текстовий редактор”
== В-1 ==
(1 питання —0,5 бала)
== В-2 ==
(1 питання —0,5 бала)
Завдання для виконання на комп’ютері
--Соловйов Вова 11:19, 26 декабря 2008 (EET)