Відмінності між версіями «Користувач:Погрібна Інна Юріївна»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Флеш-пам’ять та її використання)
(Флеш-пам’ять та її використання)
Рядок 16: Рядок 16:
 
== Флеш-пам’ять та її використання ==
 
== Флеш-пам’ять та її використання ==
  
[[Флеш пам'ять]]'''Жирний текст''' — це один з типів пам'яті, яка може на довготривалий час зберігати певну інформацію, зовсім не використовуючи живлення. Крім цього, флеш-пам'ять має високу швидкість доступу до даних (хоча вона не настільки висока як у DRAM), кращий опір до зовнішніх впливів (кінетичний шок, вібрація, температура) та менше енергоспоживання, ніж у жорстких дисків. Ці характеристики пояснюють популярність флеш пам'яті для приладів, що залежать від батарейного живлення. Носії пам'яті, виконані з використанням флеш пам'яті (наприклад, карти пам'яті), набагато краще переносять зовнішні впливи та мають менший фізичний розмір, ніж інші носії даних (жорсткі диски, CD-ROM, DVD-ROM, магнітні стрічки).
+
'''''Флеш-пам’ять''''' — це один з типів пам'яті, яка може на довготривалий час зберігати певну інформацію, зовсім не використовуючи живлення. Крім цього, флеш-пам'ять має високу швидкість доступу до даних (хоча вона не настільки висока як у DRAM), кращий опір до зовнішніх впливів (кінетичний шок, вібрація, температура) та менше енергоспоживання, ніж у жорстких дисків. Ці характеристики пояснюють популярність флеш пам'яті для приладів, що залежать від батарейного живлення. Носії пам'яті, виконані з використанням флеш пам'яті (наприклад, карти пам'яті), набагато краще переносять зовнішні впливи та мають менший фізичний розмір, ніж інші носії даних (жорсткі диски, CD-ROM, DVD-ROM, магнітні стрічки).
  
 
Існує багато різних типів карт флеш-пам'яті. Найпоширеніші:
 
Існує багато різних типів карт флеш-пам'яті. Найпоширеніші:

Версія за 10:21, 1 березня 2013

Про себе

......

Мої інтереси

....


Проекти в яких беру участь

В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.


Мої роботи

249497.jpg

Флеш-пам’ять та її використання

Флеш-пам’ять — це один з типів пам'яті, яка може на довготривалий час зберігати певну інформацію, зовсім не використовуючи живлення. Крім цього, флеш-пам'ять має високу швидкість доступу до даних (хоча вона не настільки висока як у DRAM), кращий опір до зовнішніх впливів (кінетичний шок, вібрація, температура) та менше енергоспоживання, ніж у жорстких дисків. Ці характеристики пояснюють популярність флеш пам'яті для приладів, що залежать від батарейного живлення. Носії пам'яті, виконані з використанням флеш пам'яті (наприклад, карти пам'яті), набагато краще переносять зовнішні впливи та мають менший фізичний розмір, ніж інші носії даних (жорсткі диски, CD-ROM, DVD-ROM, магнітні стрічки).

Існує багато різних типів карт флеш-пам'яті. Найпоширеніші:

  • Secure Digital (SD)
  • CompactFlash (CF)
  • MultiMediaCard (MMC)
  • Memory Stick
  • xD-Picture Card

Примітка.

  • Є кілька варіацій SD-карт, зокрема SDXC (SD Extended Capacity), SDHC (SD High Capacity), miniSD та microSD.

Більшість карт пам'яті приєднуються до звичайного порту пристрою або комп'ютера (порт SD для SD-карт, порт CompactFlash для карт CompactFlash тощо). Деякі комп'ютери оснащено портами, до яких можна підключати карти флеш-пам'яті різних типів.

Коли ви підключаєте карту флеш-пам'яті до комп'ютера, Windows автоматично розпізнає її та дає змогу перенести файли з карти на комп'ютер.

Примітка.

  • Карти USB флеш-пам'яті та карти флеш-пам'яті виконують однакові функції, але мають різну форму. Більшість карт USB флеш-пам'яті за розміром не більші за великий палець. Їх часто називають "флешками". Карти USB флеш-пам'яті приєднуються до пристроїв і комп'ютерів через USB-порт.

Передавання файлів на комп'ютер

Передати файли з карти флеш-пам'яті на комп'ютер можна двома способами.

Вийміть карту із пристрою та приєднайте її до пристрою читання карт пам'яті, підключеного до комп'ютера. Windows розпізнає карту й запропонує варіанти передавання файлів із карти на комп'ютер. Пристрої читання карт пам'яті можуть бути як вбудованими в комп'ютер, так і портативними, які можна підключати до комп'ютера за допомогою USB-порту. Залишіть карту всередині пристрою та приєднайте пристрій до комп'ютера (зазвичай це робиться за допомогою USB-кабелю). Після цього перенесіть файли із пристрою на комп'ютер за допомогою з'єднувального кабелю, який постачається із пристроєм.

Якщо після підключення карти флеш-пам'яті до комп'ютера нічого не відбувається, значить Windows не вдалося виявити карту. Windows 7 може не розпізнавати деякі SD-карти, які використовувалися на комп'ютері під керуванням попередніх версій Windows. Щоб перевірити, чи може Windows виявити вашу карту, натисніть кнопку ПускЗображення кнопки "Пуск", виберіть пункт Комп'ютер, а потім у розділі Пристрої зі знімними носіями знайдіть карту флеш-пам'яті.

Якщо в папці "Комп'ютер" немає карти, можливо, вона несумісна з Windows або її потрібно переформатувати, перш ніж використовувати на комп'ютері. Багато пристроїв підтримують форматування карт флеш-пам'яті. Ознайомтеся з інструкціями в документації пристрою. (У разі переформатування з карти флеш-пам'яті видаляються всі файли.)