Відмінності між версіями «Конспект уроку №5 Свинаренка Олександра»
(не показані 3 проміжні версії цього учасника) | |||
Рядок 30: | Рядок 30: | ||
− | 1)Перевірка домашнього завдання | + | '''1)Перевірка домашнього завдання''' |
− | 2) | + | '''2)Актуалізація''' |
1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту. | 1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту. | ||
Рядок 49: | Рядок 49: | ||
− | 3) | + | '''3)''' |
Вміти давати чіткі відповіді на запитання та | Вміти давати чіткі відповіді на запитання та | ||
на 7,8,9 балів створити таличку "розклад7.8.9" | на 7,8,9 балів створити таличку "розклад7.8.9" | ||
+ | |||
[[Image:розклад7.8.9.jpg]] | [[Image:розклад7.8.9.jpg]] | ||
+ | |||
ТАБЛ."розклад7.8.9" | ТАБЛ."розклад7.8.9" | ||
+ | |||
+ | |||
на 10 балів - "розклад10" | на 10 балів - "розклад10" | ||
+ | |||
[[Image:розклад10.jpg]] | [[Image:розклад10.jpg]] | ||
− | ТАБЛ."розклад10" | + | |
+ | ТАБЛ."розклад10." | ||
+ | |||
+ | |||
на 11 балів - "розклад11" | на 11 балів - "розклад11" | ||
+ | |||
[[Image:розклад11.jpg]] | [[Image:розклад11.jpg]] | ||
− | |||
− | на 12 балів - " | + | ТАБЛ."розклад11." |
− | [[Image: | + | |
− | ТАБЛ."розклад12" | + | |
+ | |||
+ | на 12 балів - "розклад12" | ||
+ | |||
+ | [[Image:розклад12.jpg]] | ||
+ | |||
+ | ТАБЛ."розклад12." | ||
+ | |||
Для полегшення виконання роботи додаю інструкційну картку | Для полегшення виконання роботи додаю інструкційну картку | ||
Рядок 73: | Рядок 88: | ||
'''[[Інструкційна картка]]''' | '''[[Інструкційна картка]]''' | ||
− | 4)Приступаємо до виконання завдань (див. пункт №3).Таблицю кожен виконує у своїй web-сторінці створеній на попередньому уроці. | + | '''4)Приступаємо до виконання завдань (див. пункт №3).Таблицю кожен виконує у своїй web-сторінці створеній на попередньому уроці.''' |
− | 5)підведення підсумків уроку | + | '''5)підведення підсумків уроку''' |
− | 6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(пояснити доцільність такого д.з.) | + | '''6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(перед цим слід пояснити доцільність такого д.з.)''' |
--[[User:СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР|СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР]] 00:48, 15 октября 2008 (EEST) | --[[User:СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР|СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР]] 00:48, 15 октября 2008 (EEST) |
Поточна версія на 11:50, 14 листопада 2008
Конспект уроку на тему:
"Створення власної веб-сторінки. Розміщення тексту в таблицях."
Підготував: Студент 44 – групи: Свинаренко Олександр
Мета:
перевірка і оцінювання навичок та вмінь учнів з теми
"створення та редагування веб-сторінки та таблиць у веб-сторінці".
Тип уроку:
урок-лаборторна
Хід уроку
1)перевірка домашнього завдання
2)актуалізація матеріалу, що вивчався
3)узагальнення теми, мети, завдань уроку
4)перевірка і оцінювання навичок та вмінь
5)підведення підсумків уроку
6)дом. робота
1)Перевірка домашнього завдання
2)Актуалізація
1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту.
2.Особливості адресації у WWW. URL (Uniform Resource Locator).
3.Що таке тег? Яка різниця між відкриваючим і закриваючим?
4.Основні вимоги до Web-сторінок.
5.Що потрібно для створення Web-сторінки?
6.Що можна розмістити на Web-сторінці?
7.Вбудовані малюнки. Вимоги до форматів малюнків.
3)
Вміти давати чіткі відповіді на запитання та
на 7,8,9 балів створити таличку "розклад7.8.9"
ТАБЛ."розклад7.8.9"
на 10 балів - "розклад10"
ТАБЛ."розклад10."
на 11 балів - "розклад11"
ТАБЛ."розклад11."
на 12 балів - "розклад12"
ТАБЛ."розклад12."
Для полегшення виконання роботи додаю інструкційну картку
4)Приступаємо до виконання завдань (див. пункт №3).Таблицю кожен виконує у своїй web-сторінці створеній на попередньому уроці.
5)підведення підсумків уроку
6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(перед цим слід пояснити доцільність такого д.з.)
--СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР 00:48, 15 октября 2008 (EEST)