Відмінності між версіями «Конспект уроку №5 Свинаренка Олександра»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показано 10 проміжних версій цього учасника)
Рядок 27: Рядок 27:
 
5)підведення підсумків уроку
 
5)підведення підсумків уроку
  
 +
6)дом. робота
  
  
 +
'''1)Перевірка домашнього завдання'''
  
1)-----(не знаю що задано було додому)-------
+
'''2)Актуалізація'''
 
+
2)актуалізація (припускаю що матеріал вивчений):
+
  
 
1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту.
 
1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту.
Рядок 49: Рядок 49:
  
  
3)Перелік необхідних знань та вмінь:
+
'''3)'''
+
знати основні поняття з даної теми вміти відповісти
+
  
на запитання з даного конспекту та вміти створювати власну веб-сторінку з текстом різого
+
Вміти давати чіткі відповіді на запитання та
  
форматування та малюнками (7,8,9 балів), вміти створювати необширні таблиці з урахуванням
+
на 7,8,9 балів створити таличку "розклад7.8.9"
  
вимог щодо створення Web-сторінки (10,11,12 балів).
+
[[Image:розклад7.8.9.jpg]]
  
'''[[Інструкційна картка]]'''
+
ТАБЛ."розклад7.8.9"
  
  
4)------І тут у мене ОСНОВНА ПРАЦЯ на уроці-----
 
  
Я на дошці або усно пропоную дітям теми для їхніх веб-сторінок
+
на 10 балів - "розклад10"
  
Теми:
+
[[Image:розклад10.jpg]]
  
Моя веб-сторінка
+
ТАБЛ."розклад10."
  
Мій клас
 
  
Моя школа
 
  
Моє місто(село)
+
на 11 балів - "розклад11"
  
Моє хобі
+
[[Image:розклад11.jpg]]
  
Мій домашній улюбленець
+
ТАБЛ."розклад11."
  
Для усіх тем таблиці можуть бути однакові,
 
 
з полем індивідуальні дані чм характеристики(відповідно теми).
 
  
Для творчих особистостей пропоную придумати власну тему і таблицю.
 
  
На уроці я буду консультувати учнів, і керуваит їхніми "проектами"
+
на 12 балів - "розклад12"
 +
 
 +
[[Image:розклад12.jpg]]
 +
 
 +
ТАБЛ."розклад12."
 +
 
 +
 
 +
Для полегшення виконання роботи додаю інструкційну картку
 +
 
 +
'''[[Інструкційна картка]]'''
 +
 
 +
'''4)Приступаємо до виконання завдань (див. пункт №3).Таблицю кожен виконує у своїй web-сторінці створеній на попередньому уроці.'''
 +
 
 +
'''5)підведення підсумків уроку'''
  
5)------------
+
'''6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(перед цим слід пояснити доцільність такого д.з.)'''
  
 
--[[User:СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР|СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР]] 00:48, 15 октября 2008 (EEST)
 
--[[User:СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР|СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР]] 00:48, 15 октября 2008 (EEST)

Поточна версія на 11:50, 14 листопада 2008

Конспект уроку на тему:

"Створення власної веб-сторінки. Розміщення тексту в таблицях."

Підготував: Студент 44 – групи: Свинаренко Олександр

Мета:

перевірка і оцінювання навичок та вмінь учнів з теми

"створення та редагування веб-сторінки та таблиць у веб-сторінці".

Тип уроку:

урок-лаборторна

Хід уроку

1)перевірка домашнього завдання

2)актуалізація матеріалу, що вивчався

3)узагальнення теми, мети, завдань уроку

4)перевірка і оцінювання навичок та вмінь

5)підведення підсумків уроку

6)дом. робота


1)Перевірка домашнього завдання

2)Актуалізація

1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту.

2.Особливості адресації у WWW. URL (Uniform Resource Locator).

3.Що таке тег? Яка різниця між відкриваючим і закриваючим?

4.Основні вимоги до Web-сторінок.

5.Що потрібно для створення Web-сторінки?

6.Що можна розмістити на Web-сторінці?

7.Вбудовані малюнки. Вимоги до форматів малюнків.


3)

Вміти давати чіткі відповіді на запитання та

на 7,8,9 балів створити таличку "розклад7.8.9"

Файл:Розклад7.8.9.jpg

ТАБЛ."розклад7.8.9"


на 10 балів - "розклад10"

Файл:Розклад10.jpg

ТАБЛ."розклад10."


на 11 балів - "розклад11"

Файл:Розклад11.jpg

ТАБЛ."розклад11."


на 12 балів - "розклад12"

Файл:Розклад12.jpg

ТАБЛ."розклад12."


Для полегшення виконання роботи додаю інструкційну картку

Інструкційна картка

4)Приступаємо до виконання завдань (див. пункт №3).Таблицю кожен виконує у своїй web-сторінці створеній на попередньому уроці.

5)підведення підсумків уроку

6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(перед цим слід пояснити доцільність такого д.з.)

--СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР 00:48, 15 октября 2008 (EEST)