Відмінності між версіями «Конспект уроку №7 Свинаренка Олександра»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 73: Рядок 73:
 
'''4)'''Засобами графічного редактора Paint намалюйте неваляйку див. мал.1.
 
'''4)'''Засобами графічного редактора Paint намалюйте неваляйку див. мал.1.
  
 
+
[[Image:мал.1.jpg]]
  
 
Створене зображення збережіть у файлі Неваляйка.bmp
 
Створене зображення збережіть у файлі Неваляйка.bmp
 
в папці Мої документи\Мої малюнки\10 клас.
 
в папці Мої документи\Мої малюнки\10 клас.
  
[[Image:мал.1.jpg]]
+
(Оцінка 1,2,3)
  
 
Створіть малюнок Неваляйка2
 
Створіть малюнок Неваляйка2
Рядок 99: Рядок 99:
 
в папці Мої документи\Мої малюнки\10 клас.
 
в папці Мої документи\Мої малюнки\10 клас.
  
Пропоную дітям попрацювати у парах. Кожен вибирає собі пару, або ж я вибираю кожному довільним чином. Потім пропоную: знайдіть цікавий малюнок і підготуйте з нього «пазли» — поділіть на частини, можливо змініть їх розмір, використайте відображення або повороти та збережіть такі частини в окремих файлах. Запропонуйте один одному «зібрати» зображення із частин. Перевірте отримані результати.
+
(Оцінка 4,5,6)
  
 +
Пропоную дітям попрацювати у парах. Кожен вибирає собі пару, або ж я вибираю кожному довільним чином. Потім пропоную: знайдіть цікавий малюнок і підготуйте з нього «пазли» — поділіть на частини, можливо змініть їх розмір, використайте відображення або повороти та збережіть такі частини в окремих файлах. Запропонуйте один одному «зібрати» зображення із частин. Перевірте отримані результати. Оцінюватиметься робота як при створенні пазлів так і при їх складанні.
  
'''5) Підведення підсумків уроку.'''
+
(Оцінка 7,8,9,10)
  
 +
 +
'''5)  Підведення підсумків уроку.'''
  
  
Рядок 119: Рядок 122:
 
5.    Як надрукувати малюнок?
 
5.    Як надрукувати малюнок?
  
Дослідіть:
+
'''Дослідіть:'''
  
 
1.Дослідіть, що відбувається, якщо при переміщенні виділеного фрагмента натиснути клавішу Ctrl або Shift. Зробіть висновки.
 
1.Дослідіть, що відбувається, якщо при переміщенні виділеного фрагмента натиснути клавішу Ctrl або Shift. Зробіть висновки.

Поточна версія на 19:48, 11 листопада 2008

Конспект уроку на тему:

"Робота з графічним редактором. Система вказівок графічного редактора Paint."

Підготував: Студент 44 – групи: Свинаренко Олександр

Мета:

перевірка і оцінювання навичок та вмінь учнів з теми

"Робота з графічним редактором. Система вказівок графічного редактора Paint.".

Тип уроку:

Практична робота

Хід уроку

1)перевірка домашнього завдання

2)актуалізація матеріалу, що вивчався

3)узагальнення теми, мети, завдань уроку

4)перевірка і оцінювання навичок та вмінь

5)підведення підсумків уроку

6)Домашня робота



1) Перевірка домашнього завдання


2) Актуалізація опорних знань:

Що таке графічний редактор?

Як завантажити графічний редактор Paint?

Призначення й основні функції графічного редактора Paint?

Правила роботи з графічними редакторами?

Растрова та векторна графіка, їх відмінність?

Формати графічних файлів, їх характеристика?


3) Учні, ви повинні вміти:

-створювати малюнки в середовищі графічного редактора;

-працювати з графічними файлами (виконувати основні операції щодо створення та редагування зображень в середовищі графічного редактора);

-змінювати параметри графічних об'єктів у середовищі графічного редактора;

-зберігати графічні об'єкти у різних форматах.

Щоб у дітей не виникло уявлення про графічний редактор Paint,як про примітивний, пропоную їм переглянути

декілька малюнків та відеокліп, НАТИСКАЙ СЮДИ

Це їх зацікавить та спонукає до подальшої роботи у середовищі графічного редактора Paint.


4)Засобами графічного редактора Paint намалюйте неваляйку див. мал.1.

Файл:Мал.1.jpg

Створене зображення збережіть у файлі Неваляйка.bmp в папці Мої документи\Мої малюнки\10 клас.

(Оцінка 1,2,3)

Створіть малюнок Неваляйка2

Неваляйка2.jpg

Змініть розміри полотна, встановивши значення 860x300 крапок. Створіть

набір із 5 матрьошок, виконуючи копіювання та зміну розмірів фрагмента

малюнка. Запропоноване зображення має бути найменшим у наборі матрьошок,

щоб отримати інші, збільшіть це зображення. Розфарбуйте матрьошки так,

щоб всі вони були різними, наприклад:

Неваляйки.jpg

збережіть у файлі Неваляйки.bmp в папці Мої документи\Мої малюнки\10 клас.

(Оцінка 4,5,6)

Пропоную дітям попрацювати у парах. Кожен вибирає собі пару, або ж я вибираю кожному довільним чином. Потім пропоную: знайдіть цікавий малюнок і підготуйте з нього «пазли» — поділіть на частини, можливо змініть їх розмір, використайте відображення або повороти та збережіть такі частини в окремих файлах. Запропонуйте один одному «зібрати» зображення із частин. Перевірте отримані результати. Оцінюватиметься робота як при створенні пазлів так і при їх складанні.

(Оцінка 7,8,9,10)


5) Підведення підсумків уроку.


6) Вдома дати письмово відповіді на запитання:

1. Як змінити розміри малюнка за допомогою масштабу?

2. Як відобразити або повернути фрагмент малюнка?

3. Як розтягнути або нахилити фрагмент малюнка?

4. Як зняти і обробити малюнок з екрана?

5. Як надрукувати малюнок?

Дослідіть:

1.Дослідіть, що відбувається, якщо при переміщенні виділеного фрагмента натиснути клавішу Ctrl або Shift. Зробіть висновки.

2.Дослідіть, чи можна активізувати на малюнку існуючий текстовий напис та відредагувати його. За необхідності зверніться до довідкової системи.


--СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР 08:56, 5 ноября 2008 (EET)