Відмінності між версіями «Конспект уроку №5 Свинаренка Олександра»
Рядок 27: | Рядок 27: | ||
5)підведення підсумків уроку | 5)підведення підсумків уроку | ||
− | + | 6)дом. робота | |
Рядок 88: | Рядок 88: | ||
5)------------ | 5)------------ | ||
+ | |||
+ | 6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з підручника (підручник за програмою) | ||
--[[User:СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР|СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР]] 00:48, 15 октября 2008 (EEST) | --[[User:СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР|СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР]] 00:48, 15 октября 2008 (EEST) |
Версія за 18:04, 28 жовтня 2008
Конспект уроку на тему:
"Створення власної веб-сторінки. Розміщення тексту в таблицях."
Підготував: Студент 44 – групи: Свинаренко Олександр
Мета:
перевірка і оцінювання навичок та вмінь учнів з теми
"створення та редагування веб-сторінки та таблиць у веб-сторінці".
Тип уроку:
урок-лаборторна
Хід уроку
1)перевірка домашнього завдання
2)актуалізація матеріалу, що вивчався
3)узагальнення теми, мети, завдань уроку
4)перевірка і оцінювання навичок та вмінь
5)підведення підсумків уроку
6)дом. робота
1)-----(не знаю що задано було додому)-------
2)актуалізація (припускаю що матеріал вивчений):
1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту.
2.Особливості адресації у WWW. URL (Uniform Resource Locator).
3.Що таке тег? Яка різниця між відкриваючим і закриваючим?
4.Основні вимоги до Web-сторінок.
5.Що потрібно для створення Web-сторінки?
6.Що можна розмістити на Web-сторінці?
7.Вбудовані малюнки. Вимоги до форматів малюнків.
3)Перелік необхідних знань та вмінь:
знати основні поняття з даної теми вміти відповісти
на запитання з даного конспекту та вміти створювати власну веб-сторінку з текстом різого
форматування та малюнками (7,8,9 балів), вміти створювати необширні таблиці з урахуванням
вимог щодо створення Web-сторінки (10,11,12 балів).
4)------І тут у мене ОСНОВНА ПРАЦЯ на уроці-----
Я на дошці або усно пропоную дітям теми для їхніх веб-сторінок
Теми:(думаю що серед цих тем діти найдуть СВОЇ)
Моя веб-сторінка
Мій клас
Моя школа
Моє місто(село)
Моє хобі
Мій домашній улюбленець
Для усіх тем таблиці можуть бути однакові,
з полем індивідуальні дані чи характеристики(відповідно теми).
Для творчих особистостей пропоную придумати власну тему і таблицю.
На уроці я буду консультувати учнів, і керувати їхніми "проектами"
5)------------
6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з підручника (підручник за програмою)
--СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР 00:48, 15 октября 2008 (EEST)