Відмінності між версіями «Графічні Формати Дрозд КН21Б»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9760864 (обговорення • внесок) |
9760864 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 26: | Рядок 26: | ||
|- | |- | ||
| [[Файл:Drozd JPG 1.jpeg|396px]] | | [[Файл:Drozd JPG 1.jpeg|396px]] | ||
| − | | [[Файл: | + | | [[Файл:Drozd JPG 2.jpeg|396px]] |
| − | | [[Файл: | + | | [[Файл:Drozd JPG 3.jpeg|396px]] |
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
Версія за 12:10, 9 травня 2023
Графічні формати
Формат .bmp
| 80,7 МБ | 60,5 МБ | 80,7 МБ |
|---|---|---|
| [1] | [2] | [3] |
Формат .jpg
| 1.7 МБ | 1.9 МБ | 4 МБ |
|---|---|---|
| |
|
|