Відмінності між версіями «LABA №3»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 11: | Рядок 11: | ||
| Даний формат не використовує стиснення | | Даний формат не використовує стиснення | ||
| Повністю і без втрат створює копію файлу, при максимальній якості. | | Повністю і без втрат створює копію файлу, при максимальній якості. | ||
| − | | Даній формат має 3 рівні якості: 16-ти кольоровий, 256-ти кольоровій та 24-х бітний. | + | | Даній формат має 3 рівні якості: 16-ти кольоровий, 256-ти кольоровій та 24-х бітний. Даний формат використовує операційна система Windows. |
|- | |- | ||
| [[Файл:Вова_JPEG.PNG |250px|thumb|left|JPEG]] | | [[Файл:Вова_JPEG.PNG |250px|thumb|left|JPEG]] | ||
Версія за 12:53, 7 грудня 2010
| Формат | Розмір | Недоліки | Переваги | Опис |
| 78,5 КБ | Даний формат не використовує стиснення | Повністю і без втрат створює копію файлу, при максимальній якості. | Даній формат має 3 рівні якості: 16-ти кольоровий, 256-ти кольоровій та 24-х бітний. Даний формат використовує операційна система Windows. | |
| Файл:Вова JPEG.PNG JPEG |
760,9 КБ | |||
| 179,8 КБ | ||||
| 649,6 КБ |