Відмінності між версіями «LABA №3»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 15: | Рядок 15: | ||
| [[Файл:Вова_GIF.PNG |250px|thumb|left|GIF]] | | [[Файл:Вова_GIF.PNG |250px|thumb|left|GIF]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Файл:Вова_PNG.png |250px| | + | | [[Файл:Вова_PNG.png |250px|thumb|left|png]] |
|- | |- | ||
Версія за 12:45, 7 грудня 2010
| Формат | Розмір | Недоліки | Переваги | Опис |
| 78,5 КБ | Даний формат не використовує стиснення | |||
| Файл:Вова JPEG.PNG JPEG | ||||