Відмінності між версіями «Технологія EDGE та GPRS»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показані 35 проміжних версій 5 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
'''EDGE - що це таке і з чим її їдять?
+
'''''Підготував студент 56-ї групи Тарасенко Олександр'''''
'''
+
  
Технологія EDGE може впроваджуватися двома різними способами: як розширення GPRS, в цьому випадку її слід називати EGPRS (enhanced GPRS) або як розширення CSD (ECSD). З огляду на те, що GPRS поширена набагато ширше, ніж HSCSD, зупинимося на розгляді EGPRS.
+
=Зміст:=
  
1. EDGE не є новим стандартом стільникового зв'язку.
 
  
Однак, EDGE на увазі додатковий фізичний рівень, який може бути використаний для збільшення пропускної здатності сервісів GPRS або HSCSD. При цьому, самі сервіси надаються точно так само, як і раніше. Теоретично, сервіс GPRS здатний забезпечувати пропускну спосность до 160 Кбіт / с (на фізичному рівні, на практиці ж підтримують GPRS Class 10 або 4 +1 / 3 +2 апарати забезпечують лише до 38-42 Кбіт / с і то, якщо дозволяє завантаженість мережі стільникового зв'язку), а EGPRS - до 384-473,6 Кбіт / с. Для цього необхідно використання нової модуляціонной схеми, нових методів кодування каналів і корекції помилок.
+
1. [[GPRS]]
  
2. EDGE, по суті, є «надбудовою» (вірніше, подстройкой, якщо вважати, що фізичний рівень знаходиться нижче інших) до GPRS і не може існувати окремо від GPRS. EDGE, як уже було сказано вище, має на увазі використання інших модуляціонних і кодових схем, зберігаючи сумісність з CSD-сервісом голосового зв'язку.
+
2. [[EDGE]]
  
                          [[Image:Ris1.png]]
+
[[Mini_shporka]]
 +
== [[Сторінка питань з EDGE/GPRS]] ==
  
Таким чином, з точки зору клієнтського терміналу, із впровадженням EDGE не повинно змінитися нічого. Однак, інфраструктура базової станції зазнає деякі зміни (див. рис. 1), хоча і не такі вже й серйозні. Крім збільшення пропускної здатності для передачі даних, впровадження EDGE збільшує ємність мережі стільникового зв'язку: в один і той же тайм-слот можна тепер «упакувати» більша кількість користувачів, відповідно, можна сподіватися не отримувати повідомлення «мережа зайнята» в найбільш невідповідні моменти.
+
[[category:Комп'ютерні мережі]]
 
+
                            [[Image:Без_імені.jpg]]
+

Поточна версія на 19:05, 12 січня 2021

Підготував студент 56-ї групи Тарасенко Олександр

Зміст:

1. GPRS

2. EDGE

Mini_shporka

Сторінка питань з EDGE/GPRS