Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН17Б 2020р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2707156 (обговорення • внесок) (add students grade book) |
2707156 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 15: | Рядок 15: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:2707156 | Бондаренко Роман]] || [[Обробка_зображень_лабораторна_6 | №2 ]] || [[Користувач:num | name]] || [[Користувач:num |name]] |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Версія за 10:27, 26 травня 2020
Зміст
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| Бондаренко Роман | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |