Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4743192 (обговорення • внесок) |
7129898 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №2) |
||
| Рядок 26: | Рядок 26: | ||
| [[Користувач:4541993 | Козін Іван]] || [[Обробка зображень лабораторна №2 Козін Іван | Лабораторна робота №2 ]] || [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] || [[Користувач:4625918 | Андреєва Ольга ]] || [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] | | [[Користувач:4541993 | Козін Іван]] || [[Обробка зображень лабораторна №2 Козін Іван | Лабораторна робота №2 ]] || [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] || [[Користувач:4625918 | Андреєва Ольга ]] || [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:7129898 | Крейтор Богдан]] || [[Обробка зображень лабораторна №2 Крейтор Богдан | Лабораторна робота №2]] || | + | | [[Користувач:7129898 | Крейтор Богдан]] || [[Обробка зображень лабораторна №2 Крейтор Богдан | Лабораторна робота №2]] || [[Користувач:4602094 | Коріонов Дмитро]] || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4645296 | Руденко Кирило]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4645296 | Руденко Кирило]] || --- || --- || --- || --- | ||
Версія за 11:48, 10 квітня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 4 | Федорова Анастасія | Коріонов Дмитро | Ізовіта Олесь |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 4 | Бельмега Карина | Бельмега Сергій | Андреєва Ольга |
| Бельмега Сергій | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Коріонов Дмитро ЛР №4 | Андреєва Ольга | Ізовіта Олесь | Федорова Анастасія |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота №4 | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга | Коріонов Дмитро |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 4 | Андреєва Ольга | Коріонов Дмитро | Ізовіта Олесь |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | --- | --- | --- | --- |