Відмінності між версіями «Портфоліо до проекту " Штучний інтелект" Приймак Дарія»
7704288 (обговорення • внесок) |
7704288 (обговорення • внесок) |
||
Рядок 9: | Рядок 9: | ||
На даний час ми стикаємось зі штучним інтелектом кожного дня. Це голосовий пошук – Siri і Alexa, які доступні на iOs, Android і Windows, відеоігри – персонажі, яких можуть поводитись непередбачувано для живого гравця. Автономні авто – навчають водити машину, точно так як і людину, авто зможе саме аналізувати ситуацію на дорозі і діяти. | На даний час ми стикаємось зі штучним інтелектом кожного дня. Це голосовий пошук – Siri і Alexa, які доступні на iOs, Android і Windows, відеоігри – персонажі, яких можуть поводитись непередбачувано для живого гравця. Автономні авто – навчають водити машину, точно так як і людину, авто зможе саме аналізувати ситуацію на дорозі і діяти. | ||
− | [[Файл:Trace- | + | [[Файл:Trace-31457431hfffg1920-1024x683.jpg|міні]] |
Онлайн підтримка клієнтів на сайтах – віконце, яке відповідає на питання, до прикладу: "Яка ціна?", "Номер телефону?" тощо. | Онлайн підтримка клієнтів на сайтах – віконце, яке відповідає на питання, до прикладу: "Яка ціна?", "Номер телефону?" тощо. |
Версія за 11:58, 28 листопада 2018
Зміст
Тема статті
Що таке штучний інтелект
За визначенням Вікіпедії, штучний інтелект – це розділ комп`ютерної лінгвістики та інформатики, що формалізує завдання, які нагадують справи, що виконує людина. Іншими словами, комп’ютер робитиме те, що донедавна виконували ми. Це поняття вів професор Дартмутського коледжу Джон МакКарті в 1956 році. Він цікавився, чи можна навчити машину, як і дитину – абстрактним поняттям, використовувати мову і самостійно вдосконалюватись методом спроб і помилок. Це поняття обговорюють наче це далеке майбутнє. Але насправді ШІ уже увійшов у наше життя.
На даний час ми стикаємось зі штучним інтелектом кожного дня. Це голосовий пошук – Siri і Alexa, які доступні на iOs, Android і Windows, відеоігри – персонажі, яких можуть поводитись непередбачувано для живого гравця. Автономні авто – навчають водити машину, точно так як і людину, авто зможе саме аналізувати ситуацію на дорозі і діяти.
Онлайн підтримка клієнтів на сайтах – віконце, яке відповідає на питання, до прикладу: "Яка ціна?", "Номер телефону?" тощо.
Рекомендації товарів на сайтах, які вас можуть зацікавити – створюється через аналіз відвідуваних вами інтернет-сторінок.
На новинних порталах роботи створюють фінансові звіти, спортивні репортажі і замітки, де можна обійтись без художніх епітетів, а просто зібраною сухою інформацією.
Але на цьому винахідники не зупинились. Ось, наприклад, дослідники з американського університету Карнегі-Меллон, створили алгоритм, завдяки якому робот-програма Libratus виграла 2 мільйони доларів у покер, перемігши чотирьох професійних гравців в безлімітному Техаському Холдемі. Libratus розбила гру на чотири частини, аналізувала дії своїх суперників та усувала свої можливі помилки.
Також штучний інтелект Google обіграв найкращу програму гри в шахи Stockfish 8, не програвши жодної партії зі 100. Розробники AlphaGo Zero запевняють, що просто завантажили в програму алгоритми правил гри в шахи, а ШІ сам вдосконалив себе за 24 години, граючи в шахи сам із собою і здобув надлюдської майстерні. Ця ж програм штучного інтелекту AlphaGo перемогла у професійного гравця Ке Цзе в китайський традиційній грі ГО в двох партіях з трьох. Ця гра містить в собі багато різних комбінацій та ходів, що унеможливлює дотримуватися певних алгоритмів, тому вона чудово підійшла для тестування штучного інтелекту. AlphaGo здобула перемогу над дев’ятнадцятирічним найкращим гравцем в ГО Ке Цзе за версією Go Ratings. Це доводить, що штучний інтелект може сам себе вдосконалювати без людської допомоги, а пізніше й взагалі буде незалежним від нас.
В Університеті Меріленду і Дартмуту вчені навчили штучний інтелект визначити брехню через відео із судових слухань, завантаживши в систему вербальні і невербальні показники за яким можна визначити чесність людини. Підрахований коефіцієнт правильних визначень брехні становить – 92%.
В Китаї робот компанії iFlyTek склав медичний іспит на 456 балів, хоча для успішного складання достатньо 360 і отримав ліцензію на лікування. Тепер роботи допомагатимуть лікарям у діагностиці.
А ще в Піднебесній робот зі штучним інтелектом імплантував людині зуби. Лікар просто спостерігав за виконанням операції і ні разу не втрутився в процес. Цю машину створювала Стоматологічна клініка медичного військового університету та Інститут робототехніки близько чотирьох років.
В Дубаї запустили першого робо-копа, який може розпізнавати людей, яких розшукують, визначати правопорушників і забезпечувати громадські місця безпекою. А також наголошують, що до 2030 робо-копи становитимуть чверть патрульних поліцейських.
Опис проблеми
Блог до проекту
Мультимедійна презентація
Календар подій проекту:
Google Календар (посилання на розклад роботи у проекті)
Опитування до проекту
Google Форми (посилання на опитування)
Фотоальбом до проекту
Google Фотознімки (посилання на альбом)
Спілкування між учасниками проекту
- Чат
- Форум
- Спільнота на базі соціальних мереж
- Skype
- Telegram
- Viber
- Wiki-сторінка
- Сайт
- .....
Інформаційні ресурси
Друковані джерела
- ...
- ...
- ...
Відеоматеріали
- ...
- ...
- ...
Електронні ресурси
- ...
- ...
- ...
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка