Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2597824 (обговорення • внесок) |
м |
||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
| + | =КН18М= | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! № !! Студент !! Тема !! Дата | ! № !! Студент !! Тема !! Дата | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || | + | | 1 || || Bluetooth || |
|- | |- | ||
| − | | 2 || | + | | 2 || || WiFi WiMAX || |
|- | |- | ||
| − | | 3 || | + | | 3 || || GSM || |
|- | |- | ||
| − | | 4 || | + | | 4 || || EDGE_та_GPRS || |
|- | |- | ||
| − | | 5 || | + | | 5 || || CDMA || |
|- | |- | ||
| − | | 6 || | + | | 6 || || Мережі 3G 4G 5G || |
|- | |- | ||
| − | | 7 || | + | | 7 || || Маршрутизатори, алгоритми маршрутизації || |
|- | |- | ||
| − | | 8 || | + | | 8 || || DNS || |
|- | |- | ||
| − | | 9 || | + | | 9 || || DHCP || |
|- | |- | ||
| − | | 10 || | + | | 10 || || Види та типи комунікаційних пристроїв || |
|- | |- | ||
| − | | 11 || | + | | 11 || || Надійність інформаційних мереж || |
|- | |- | ||
| − | | 12 || | + | | 12 || || Безпека інформаційних мереж || |
| − | + | ||
|- | |- | ||
| − | | 13|| | + | | 13 || || Параметри оптимізації транспортної підсистеми || |
|- | |- | ||
| − | | 14 || | + | | 14 || || Засоби моніторингу та аналізу мережі || |
| + | |- | ||
| + | | 15 || || VoIP || | ||
| + | |- | ||
| + | | 16 || || LiFi P2P || | ||
|} | |} | ||
Версія за 10:33, 20 вересня 2018
КН18М
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Bluetooth | ||
| 2 | WiFi WiMAX | ||
| 3 | GSM | ||
| 4 | EDGE_та_GPRS | ||
| 5 | CDMA | ||
| 6 | Мережі 3G 4G 5G | ||
| 7 | Маршрутизатори, алгоритми маршрутизації | ||
| 8 | DNS | ||
| 9 | DHCP | ||
| 10 | Види та типи комунікаційних пристроїв | ||
| 11 | Надійність інформаційних мереж | ||
| 12 | Безпека інформаційних мереж | ||
| 13 | Параметри оптимізації транспортної підсистеми | ||
| 14 | Засоби моніторингу та аналізу мережі | ||
| 15 | VoIP | ||
| 16 | LiFi P2P |