Відмінності між версіями «Користувач:7130369»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показано 8 проміжних версій цього учасника)
Рядок 56: Рядок 56:
 
=Методичні та дидактичні матеріали=
 
=Методичні та дидактичні матеріали=
 
#Блог учителя з посиланнями на матеріали до уроку [https://urokbudushego.blogspot.com/ Блог]
 
#Блог учителя з посиланнями на матеріали до уроку [https://urokbudushego.blogspot.com/ Блог]
#Макет для майбутньої стінгазети або постеру [http://wikiwall.ru/wall/0acfee0fef9254df190624da036a78f2/801e51e8854bcaaaa4921cf7969f7334 WikiWall] або [http://linoit.com/home Linoit]
+
#Макет для майбутньої стінгазети або постеру [http://wikiwall.ru/wall/c5d88decd043d887c293e2097cd5ae1f?discuss=http://www.16gp.by/zdorove-eto-zdorovo/287-v-zdorovom-tele-zdorovyj-dukh Стінгазета]
#Тест для перевірки знань учнів (до 10 тестових завдань) (Google Форми)
+
#Тест для перевірки знань учнів [http://master-test.net/ru/quiz/testing/id/115973#quiz_item_1 Тест для перевірки знань учнів]
 
#Ментальні карти (Coogle, MindMeister, Minmodo тощо)
 
#Ментальні карти (Coogle, MindMeister, Minmodo тощо)
#Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)[https://learningapps.org LearningApps]
+
#Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)[https://learningapps.org/display?v=pmp5emsen18 Гра]
#Відео-матеріали (змонтовані власноруч) [http://www.youtube.com YouTube]
+
#Відео-матеріали (змонтовані власноруч) [https://www.youtube.com/watch?v=OgkjXsvEihk&t=3s Видео]
#Публікація або інфографіка [https://www.canva.com Canva]
+
# [https://www.canva.com/design/DAC5TiFFO1w/share?role=EDITOR&token=AHYMf8iyWqan1LeyWtiSwA&utm_content=DAC5TiFFO1w&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton публікація]
#Електронний журнал (https://docs.google.com/spreadsheets/d/11XGcoQxyom82UoYVCuPbiV_VjfFvMrm5mdydW1K3NQs/edit?usp=sharing)
+
#[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MULe-MWGGVv8OToA0SbR8_8zczEXKuQHOnnfwfhRwgc/edit?usp=sharing Електроний журнал]
 
#Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
 
#Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
 
#Канал у Telegram, Viber тощо
 
#Канал у Telegram, Viber тощо
Рядок 75: Рядок 75:
  
 
===Відео ресурси===
 
===Відео ресурси===
[https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D0%B3%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%B9%D1%81%D0%BA%D1%96 36 вправ базової гімнастики]
+
[https://www.youtube.com/watch?v=OgkjXsvEihk&t=3s 36 вправ базової гімнастики]
[]
+
 
 
----
 
----
  

Поточна версія на 17:05, 31 травня 2018

Тема уроку: "Гімнастика"




Навчальний предмет

Фізична культура

Augmented-Reality.png

Вік учнів, клас

вік учнів 15-16 років, 10 клас

Тема уроку

Навички виконання силової гімнастики

Тип уроку

  • Уроки засвоєння нових знань;
  • Формування навичок і вмінь;


Мета уроку

Навчальна мета Привчити дітей до самостійного мислення при розвитку рухових якостей

Розвивальна мета Сформувати правильні навички с данної теми

Виховна мета виховання свідомого ставлення до фізичної культури

Хід уроку

1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку, мотивація учіння школярів.

Основна функція цього етапу полягає в мобілізації уваги учнів, їх психологічній підготовці до активної пізнавальної діяльності. Перед початком уроку слід простежити, щоб у класі не було зайвих подразників, які відвертають увагу учнів. Не слід, зокрема, завчасно виставляти на столі наочні посібники, вивішувати таблиці, карти. Початок уроку має бути динамічним і енергійним, займати не більше 1-3 хв.

Посилання на блог з навчально-методичними матеріалами до уроку

2. Перевірка домашнього завдання, повторення раніше вивче­ного матеріалу.

Може здійснюватися за допомогою різних методів: усне індивідуальне і фронтальне опитування, письмові відповіді на питання, виконання вправ та ін. Важливо перевірити знання якомога більшої кількості учнів. У кінці цього етапу вчитель має коротко підвести підсумки: оцінити знання учнів, звернути увагу па виявлені помилки, дати рекомендації щодо їх виправлення.


3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.

4. Вивчення нового матеріалу (вступні, мотиваційні та пізнавальні вправи).

а). Первинне застосування нових знань (пробні вправи);

б). Самостійне застосування учнями знань у стандартних ситуаціях (тренувальні вправи за зразком, інструкцією, завданням);

в). Творче перенесення знань і навичок у нові ситуації (творчі вправи).

5. Підсумки уроку.

Підвести підсумки заняття та зробити висновок

6. Повідомлення домашнього завдання.

Методичні та дидактичні матеріали

  1. Блог учителя з посиланнями на матеріали до уроку Блог
  2. Макет для майбутньої стінгазети або постеру Стінгазета
  3. Тест для перевірки знань учнів Тест для перевірки знань учнів
  4. Ментальні карти (Coogle, MindMeister, Minmodo тощо)
  5. Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)Гра
  6. Відео-матеріали (змонтовані власноруч) Видео
  7. публікація
  8. Електроний журнал
  9. Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
  10. Канал у Telegram, Viber тощо
  11. .....

Інформаційні ресурси

Електронні ресурси

  1. Що таке силова гімнастика?
  2. Чоловіча гімнастика
  3. Жіноча гімнастика
  4. гімнастика в воркауті

Відео ресурси

36 вправ базової гімнастики


Автор статті

Студент факультету фізичного виховання 6 курсу, спеціальність "Фізична культура"

Паращук Ростислав Сергійович

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка