Відмінності між версіями «Користувач:2547815»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показано 12 проміжних версій цього учасника)
Рядок 5: Рядок 5:
 
Молодий, активний юнак.  
 
Молодий, активний юнак.  
 
Притримуюсь кодексу: "Завжди залишатийся людиною та не втрачати себе".
 
Притримуюсь кодексу: "Завжди залишатийся людиною та не втрачати себе".
 
+
[[Файл:Photo10.jpg|міні|праворуч]]
 
== Мої інтереси ==
 
== Мої інтереси ==
...
+
Комп'ютерні технології, спорт, книги та авто.
  
 
== Навчальні курси та проекти, в яких беру участь ==
 
== Навчальні курси та проекти, в яких беру участь ==
Рядок 13: Рядок 13:
  
 
== Мої роботи ==
 
== Мої роботи ==
В цьому розділі розміщуються посилання (внутрішні та зовнішні)на ваші роботи, додається короткий опис.
+
http://ukrbukva.net/106875-Google-istoriya-sozdaniya-mirovogo-brenda.html
 +
                                                     
 +
                                                      РЕФЕРАТ
 +
                                    По темі «Моя улюбленна пошукова система»
 +
 
 +
Зміст:
 +
 
 +
Введення
 +
Народження Google
 +
Шлях до успіху
 +
Технології
 +
Висновок
 +
Список використаної літератури
 +
 
 +
 
 +
Введення
 +
 
 +
 
 +
Історія компанії Google відбувалася на наших очах, ця історія про те, як два молодих аспіранта Стенфорда зробили переворот у житті сучасного покоління.
 +
 
 +
Світ живе в епоху технічної революції. За останні 25 років процесори в комп'ютерах стали швидше в три тисячі разів, а ось оперативна пам'ять подешевшала в 30000 разів, а жорсткі диски - в 3600000 разів. Винахід технології Google можна порівняти з винаходом колеса. Сьогодні, після часу, незрозуміло, як же можна було здійснювати пошук в Інтернеті до появи Google. Як і все геніальне, пошукова система Google дуже проста штука.
 +
 
 +
Сьогодні Google вже перестала бути частиною виключно американського життя і культури. 67% користувачів Інтернету живуть за межами США, для 77% інтернет аудиторії англійська - не рідний мову. Але всі вони користуються для пошуку Google. Саме тому Google говорить на багатьох мовах: в її арсеналі більше сотні живих мов, а також мертві (наприклад, латина), штучні (есперанто) і вигадані (мова раси з планети Клінтон з серіалу «Startrek»). Google дозволяє користувачам знайти інформацію на будь-якій мові і за допомогою лінгвістичних технологій зрозуміти, про що йде мова.
 +
 
 +
Компанія досягла неймовірних обертів (6,1 млрд. дол. в 2006 році) з нуля, не вклавши ні цента в рекламу будь-якого роду (телебачення, радіо, журнали, білборди та ін.), поклавшись тільки на вірусний маркетинг і сарафанне радіо.
 +
 
 +
Крім цього головна сторінка сайту, будучи найбільш відвідуваною сторінкою в Інтернеті, де реклама в перерахунку на піксель варто зовсім божевільних грошей, свідомо не розміщує жодного рекламного оголошення на своїй сторінці і при цьому вона неймовірно прибуткова.
 +
 
 +
Логотип компанії є одним з найбільш впізнаваних і, природно, найдорожчих, він періодично змінюється на честь свят, причому не державних, а, наприклад, з нагоди дня народження художника Едварда Мунка.
 +
 
 +
Володіючи величезним оборотом на одного співробітника свідомо дозволяти їм 20% свого робочого часу займатися тим, що їм цікаво, і при цьому годує їх обідами, розставляє шафи з соками, горіхами, дозволяє грати на більярді та приводити домашніх вихованців в офіс.
 +
 
 +
Отже, перед вами історія компанії, яка вирішила організувати всю інформацію в світі і зробити її доступною і корисною для всіх. Компанії, яка ставить і вирішує неможливі завдання - просто тому, що прості завдання вирішувати нецікаво.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
Народження Google
 +
 
 +
з'явився в березні 1996 року як науковий проект Ларрі Пейджа і Сергія Бріна
 +
 
 +
Доктора наук, студенти Стенфорда працювали над Стенфордським Проектом Цифрової Бібліотеки (SDLP). SDLP був метою «Розробки перспективних технологій для єдиної, інтегрованої і універсальною цифрової бібліотеки» і фінансувалися за рахунок Національного фонду науки в числі інших федеральних агентств. У пошуках теми для дисертації, Пейдж розглядав, серед іншого - вивчення математичних властивостей «Всесвітньої Мережі», представляючи структуру посилань у вигляді величезного графа. Його науковий керівник, Террі Винограду, рекомендувала йому вибрати цю ідею (яку Пейдж пізніше згадував як «найкраща порада, яку я коли-небудь отримував»). Пейдж зосередився на проблемі з'ясування, які веб-сторінки посилаються на дану сторінку, розглядаючи число і характер таких зворотних посилань з погляду цінності інформації на сторінці (за аналогією з роллю цитат в наукових публікаціях). У цьому науковому проекті, названому «BackRub», до нього скоро приєднався Сергій Брін, аспірант Доктора наук Стенфорда, підтриманий Товариством Випускників Національного наукового фонду. Брін вже був близьким другом Пейджа, з яким він зустрівся в перший раз влітку 1995 в групі першокурсників, яким Брін добровільно запропонував показати університетське містечко. Сторінки інтернету пошуковий робот почав індексувати в березні 1996 року, налаштований з домашньої сторінки Пейджа в Стенфорді. Для перетворення зібраних даних в рівень важливості даної веб-сторінки, Брін і Пейдж розробили алгоритм PageRank. Аналіз результатів BackRub, які, за даними URL, складалася зі списку зворотних посилань, які ранжуються за важливістю прийшло їм у голову, що пошукова система, заснована на PageRank, призведе до кращих результатів, ніж існуючі алгоритми пошуку (існуючі пошукові системи в цей час оцінювали сторінки за кількістю разів, скільки шукане слово зустрічалося на сторінці).
 +
Маленька пошукова система по імені «RankDex» від IDD Information Services (філія Доу Джонса) розроблений Робіном Лі, з 1996, вже досліджував подібну стратегію ранжирування сторінки і її рейтингу. Технологія RankDex була запатентована і використовувалася пізніше, коли Літій заснував Baidu в Китаї. Будучи переконані, що сторінки з найбільшою кількістю посилань на них з інших сторінок з високим рейтингом повинні бути найбільш релевантними при пошуку, Пейдж і Брін пробувала свою дисертацію в рамках досліджень і заклали основу для свого пошуку.
 +
Спочатку пошукова система перебувала на сайті Стенфорда google.stanford.edu. Домен google був зареєстрований 15 вересня 1997 року.
 +
 
 +
 
 +
Шлях до успіху
 +
 
 +
 
 +
Брін і Пейдж були проти використання спливаючих рекламних повідомлень в результатах пошуку, або моделі фінансуються результатів пошуку і вони написали дослідницьку роботу в 1998 році на цю тему, будучи ще студентами. Проте незабаром вони змінили свою думку і на ранньому етапі дозволили включити прості текстові рекламні оголошення, які в даний момент є основним джерелом доходу Google.
 +
 
 +
Перше фінансування Google отримав у серпні 1998 року у вигляді 100000 доларів США від Енді Бехтольштейм, одного із засновників нині покійної Sun Microsystems. Офіційно компанія Google була зареєстровано 4 вересня 1998 у гаражі одного в Менло-Парк, штат Каліфорнія.
 +
 
 +
Ім'я «Google» походить від слова «гугол», що означає цифру 1 із ста нулями. (Хоча Енід Блайтон використовувала фразу «Google Bun» в The Magic Faraway Tree (опублікований 1943). Все частіше вживається в повсякденній мові, дієслово «to google» (ru: «гуглити») був у 2006-му році доданий в Оксфордський англійський Словник як позначає «використання Google для пошуку в інтернеті».
 +
 
 +
До кінця 1998 року Google проіндексував близько 60 мільйонів сторінок. На головній сторінці раніше була мітка «BETA», але стаття в Salon вже стверджувала, що результати пошуку Google були краще, ніж у інших пошуковиків, таких як Hotbot або Excite, і похвалив Google за великі технологічні інновації, ніж було у перевантажених сайтів-порталів (наприклад Yahoo !, Excite, Lycos, Netscaps Netcenter, AOL, Go і MSN), які під час зростаючого бульбашка доткомів, були помічені як «майбутнє мережі», особливо інвесторами фондового ринку.
 +
 
 +
У березні 1999 року компанія переїхала у відділеннях на 165 Університетський Авеню в місто Пало-Альто, де розташовувалися інші технологічні стартапи Кремнієвої долини. Після швидкого зростання, компанія орендувала комплекс будівель в Маунтін-В'ю в 1600 Amphitheatre Parkway від Silicon Graphics (SGI) в 1999 році. Компанія залишилася в цьому місці з тих пір, і комплекс з тих пір став відомий як Googleplex (гра слів Googleplex, число, рівне 1 з Гуголєв нулів). У 2006 році Google купила майно від SGI за 319 млн. Дол. США.
 +
 
 +
Пошук Google залучає відданих шанувальників серед зростаючого числа Інтернет-користувачів, які любили його простий інтерфейс. У 2000 році Google почала продаж реклами, пов'язану з ключовими словами пошуку. Реклама була текстової, не захаращуючи дизайн сторінки і не зменшуючи швидкість її завантаження. Ключові слова продавалися на основі поєднання ціни пропозиції і кількості кліків, з цінами від $ 0,05 за клік. Ця модель продажу реклами за ключовими словами була вперше запропонована Goto (пізніше перейменований в Overture Services, перш ніж його придбав Yahoo! і ребрендинг як Yahoo! Search Marketing). Хоча багатьом з його конкурентів не вдалося вийти в новий ринок Інтернету, Google тихо піднімався. З 2001 року Google придбала багато компаній, орієнтуючись в основному на невеликі венчурні компанії. У 2004 році Google придбала Keyhole, Inc. Цей стартап, розробив продукт під назвою Earth Viewer, в якому були розміщені супутникові фотографії земної поверхні. Google перейменувала сервіс в «Google Планета Земля» в 2005 році. Два роки по тому Google купила відеохостинг YouTube за 1,65 млрд. Доларів. 13 квітня 2007 Google придбала одного з піонерів інтернет-реклами компанію DoubleClick за 3,1 млрд. Доларів, що дало Google цінні зв'язку, які були у DoubleClick з веб-видавцями і рекламними агентствами. Пізніше в тому ж році Google придбала GrandCentral за 50000000 доларів. Цей сервіс став основою для Google Voice. 5 серпня 2009 Google купила першу для себе публічну компанію - виробника програмного забезпечення для відео On2 Technologies за 106 500 000. Доларів. Google також придбала соціальну пошукову мережу Aardvark за 50 млн. Доларів. У квітні 2010 року Google придбала стартап Agnilux.
 +
 
 +
На додаток до численних придбаним компаніям, Google співпрацювала з іншими організаціями для самих різних цілей: від досліджень до реклами. У 2005 році Google співпрацювала з Дослідницьким центром Еймса (відділення НАСА) для будівлі 93 тисяч квадратних метрів офісів. Офіси були призначені для дослідницьких проектів, пов'язаних з управлінням даними великих обсягів, нанотехнологіями, розподіленими обчисленнями і підприємницької космічною галуззю. У жовтні 2005 року компанія Google уклала партнерську угоду з Sun Microsystems. Крім того, компанія співпрацювала з AOL для взаємного поліпшення сервісів пошуку відео. У тому ж році Google також фінансувала новий домен верхнього рівня .mobi, поряд з іншими компаніями, у тому числі Microsoft, Nokia і Ericsson. Google пізніше запустила Adsense для мобільних пристроїв, використовуючи переваги розвивається ринку мобільної реклами. У 2006 році Google і Fox Interactive Media підписали угоду про надання пошуку та реклами в соціальній мережі Myspace.
 +
У 2008 році Google спільно з GeoEye запустила супутник для забезпечення Google Earth зображеннями з високою роздільною здатністю. Супутник був запущений з авіабази Ванденберг 6 вересня 2008. У тому ж році Google в рамках партнерства з журналом Life розмістила у себе архів його фотографій. Деякі із зображень в архіві ніколи не публікувалися в журналі.
 +
 
 +
У 2010 році Google Energy здійснила свою першу інвестицію в проект освоєння поновлюваних джерел енергії, вклавши 38800000. доларів у дві вітрові електростанції в Північній Дакоті. Компанія оголосила, що вони будуть генерувати 169,5 мегават енергії, що достатньо для постачання 55000 будинків. NextEra Energy Resources, що розробила електростанції, продала Google двадцять відсотків частки в проекті, щоб отримати фінансування для його розвитку. Також у 2010 році Google придбала норвезьку компанію Global IP Solutions - розробника сервісу веб-телеконференції. У тому ж році Google завершила операцію з придбання мережі мобільного оголошень AdMob. У липні 2010 року Google уклала угоду з вітрової електростанцією Айови про покупку 114 мегават енергії на 20 років.
 +
 
 +
У серпні 2011 року було оголошено про досягнення угоди про поглинання Google компанії Motorola Mobility (однієї з двох незалежних компаній, що утворилися при поділі Motorola), що займається випуском мобільних телефонів. Очікувана вартість угоди - $ 12,5 млрд.
 +
 
 +
 
 +
Технології
 +
 
 +
 
 +
За словами одного із засновників компанії, Ларрі Пейджа, ідеальна пошукова система здатна точно визначити, що має на увазі користувач, і показати саме ті результати, які йому потрібні. Не будемо стверджувати, що пошук Google сьогодні на 100% відповідає цьому визначенню, проте постійно розробляються нові технології, які допомагають наближатися до ідеалу.
 +
 
 +
Задовго до того як користувач вводить запит в поле пошуку, Google переглядає доступні в Інтернеті веб-сайти, використовуючи для цього програми, звані пошуковими роботами або роботами Googlebot. Пошуковий робот заходить на сторінку, копіює її вміст і переходить по посиланнях, які містяться на цій сторінці. Після цього процес повторюється знову і знову, поки кількість сторінок, переглянутих пошуковими роботами, не досягає декількох мільярдів.
 +
 
 +
Потім Google обробляє переглянуті сторінки і створює індекс, подібний предметного покажчику наприкінці довідника. Якщо уявити Інтернет у вигляді гігантської книги, індекс Google буде містити список всіх слів на переглянутих сторінках, вказівки на місця їх розташування, інформацію про всі посиланнях, наявних на цих сторінках, і т. Д. Індекс розбивається на керовані розділи і зберігається в мережі, яка складається з численних комп'ютерів по всьому світу.
 +
 
 +
Коли користувач вводить запит в поле пошуку на сайті Google, цей запит передається на сервери Google, і система зіставляє його з документами, що містяться в індексі, щоб виявити найбільш точні відповідності. За лічені частки секунди вона складає список самих близьких за змістом сторінок, а також визначає релевантні розділи і фрагменти тексту, зображення, відео та інші дані. У підсумку користувач отримує список результатів пошуку, під кожним з яких знаходиться короткий фрагмент тексту з відповідної сторінки.
 +
 
 +
Загальний опис процесів сканування, індексації та обробки інформації пошуковою системою - це всього лише невелика частина всієї картини. Нижче перераховані решта ключові компоненти пошуку Google.
 +
 
 +
Релевантність. У період створення компанії Google однією з ключових інновацій, впроваджуваних її засновниками, була технологія PageRank, яка визначала важливість веб-сторінки, аналізуючи зміст ресурсів, які на неї посилалися, а також іншу супутню інформацію. Сьогодні для визначення рейтингу веб-сайтів застосовується більш 200 показників, включаючи PageRank, і алгоритми розрахунку цих показників оновлюються щотижня. Приміром, сьогодні користувачі можуть отримати персоналізовані результати пошуку, які будуть засновані на історії їх роботи в Інтернеті і даних про їх місцезнаходження.
 +
 
 +
Повнота. При запуску в 1998 році індекс пошукової системи Google включав 25 млн. Сторінок, що навіть у той час було лише невеликою частиною Інтернету. Сьогодні індекс містить мільярди веб-сторінок, а його розмір досягає приблизно 100 000 000 гігабайт. У 2007 році був реалізований універсальний пошук, який працює з картинками, відео, новинами, книгами та іншими ресурсами, відображаючи всі результати на одній сторінці.
 +
Актуальність. Спочатку роботи Googlebot переглядали веб-сайти раз в три або чотири місяці, тобто інформація, яку користувачі знаходили за допомогою Google, зазвичай була застарілою. Зараз пошукові роботи працюють безперервно, а технологія пошуку в режимі реального часу дозволяє користувачам знаходити останні новини, повідомлення в блогах і поновлення статусів, які були опубліковані всього за кілька хвилин або секунд до виконання пошуку.
 +
 
 +
Швидкість. Середній час обробки запиту - близько чверті секунди. Для порівняння: коли ми моргаємо, повіки відкриваються і закриваються за одну десяту секунди. Google вважаємо швидкість однієї з основних характеристик пошукової системи, тому ніколи не впроваджуємо нові функції, якщо вони приведуть до уповільнення роботи. Фахівці займаються не тільки розробкою нових засобів, але також шукають способи підвищення швидкості пошуку. Грамотно написаний і оптимізований програмний код, а також розподілені обчислювальні системи, розташовані в різних точках планети, забезпечують дуже високу продуктивність всієї системи. Такі технології, як автозаповнення і Живий пошук допомагають формувати пошукові запити і відображають результати пошуку ще до того, як користувач закінчує вводити текст запиту.
 +
 
 +
Однак крім стандартного пошуку компанія Google надає інші різні можливості для своїх користувачів і для інших компаній.
 +
 
 +
За останні 15 років інтернет-реклама еволюціонувала набагато сильніше, ніж будь-яка інша різновид реклами. Це пов'язано з тим, що за цей час значні зміни зазнав не тільки сам Інтернет, але і його аудиторія його користувачів. Виникли системи таргетингу, мультимедійні та відеооголошення. Рекламні програми Google змінюються і розвиваються, проте підхід до реклами залишається тим самим: вона повинна бути настільки корисною і релевантною, щоб кожне оголошення могло служити самостійним інформаційим повідомленням.
 +
 
 +
Наприклад, служба AdWords дозволяє рекламодавцям налаштовувати списки ключових слів і фраз, які вони вважають доречними для свого бізнесу. Коли користувачі виконують пошук в Google, на сторінці результатів відображаються оголошення, що відповідають пошуковому запиту. Вартість розміщення оголошень визначається за принципом аукціону, який проводиться автоматично кожного разу, коли користувач вводить запит. Рекламодавці платять тільки тоді, коли користувач натискає на їх оголошення, але в, то, же час наша система гарантує, що вони будуть оплачувати мінімальну суму, необхідну для збереження місця за їх оголошеннями. Крім того, рекламодавці можуть миттєво оцінювати ефективність своїх рекламних кампаній.
 +
 
 +
Завдяки можливості відслідковувати реакцію клієнтів продавці можуть адекватно оцінювати ступінь ефективності рекламних кампаній і очікування споживачів. Відвідувачі можуть залишати відгуки від свого імені або анонімно. Крім того, доступна узагальнена статистика, сформована на основі активності користувачів і їх задоволеності результатами пошуку. Google Analytics дає рекламодавцям можливість використовувати складні механізми аналізу, які дозволяють оцінювати кількість відвідувачів веб-сайтів, отримувати інформацію про те, які дії користувачі виконують, чиняться вони покупку або проходять процедуру реєстрації, а також про те, на які ресурси вони переходять після цього. За допомогою цих даних рекламодавці можуть постійно експериментувати і покращувати свої рекламні кампанії: вони мають можливість використовувати різні поєднання ключових слів і варіантів тексту оголошень, а також відстежувати їх ефективність і тестувати різні макети цільових сторінок. На основі даних про поведінку споживачів та існуючих тенденціях рекламодавці зможуть скоротити відстань, яку користувачеві необхідно пройти від пошуку інформації до здійснення покупки, а також розробити найбільш ефективний спосіб звернення до споживачів, гарантувати задоволеність користувачів, отримати можливість виходу на нові ринки і підвищити рентабельність вкладень. У складних економічних умовах, коли рентабельність важлива як ніколи раніше, за допомогою наших аналітичних інструментів рекламодавці зможуть приймати обгрунтовані рішення з розподілу бюджету, знаючи, які ініціативи приносять найбільші результати.
 +
 
 +
Аналогічна технологія застосовується для медійної реклами і для інших форматів. У цьому випадку завдання полягає в тому, щоб створити інструменти, які спростять процедуру купівлі та продажу оголошень, підвищать їх ефективність, дозволять отримувати статистику, а також дозволять приєднатися до екосистемі новим учасникам. Наприклад, Медійна мережа, спочатку містила тільки текстові оголошення, тепер підтримує безліч інших форматів, включаючи мультимедіа, відео, зображення і Flash, і дозволяє рекламодавцям звертатися до аудиторії користувачів через мільйони партнерських веб-сайтів в рамках програм AdSense і DoubleClick AdExchange, а також за допомогою таких ресурсів, як Google-Фінанси і YouTube. Сторінки для відображення оголошень підбираються автоматично, наприклад шляхом зіставлення рекламного тексту і контенту сайту. Система AdWords автоматично визначає, де і які оголошення будуть показані, а також розраховує, скільки платитиме кожен рекламодавець.
 +
Також розроблено ряд інструментів, наприклад DoubleClick Ad Exchange - першу в своєму роді аукціонний майданчик для торгівлі рекламним простором. Ad Exchange об'єднує найбільші рекламні мережі, торгові агентства і великих видавців. Система дозволяє рекламодавцям в режимі реального часу конкурувати за право придбати конкретне рекламне простір, який дозволить їм показувати певні оголошення в потрібний час у потрібному місці. Крім того, існує технологія динамічного виділення, завдяки якій видавці можуть підвищити доходи, одержувані від продажу рекламного простору безпосередньо через відділи продажів, а також побічно через рекламні мережі. Коли мова йде про мільярди показів, кожне незначне на перший погляд перевага може дати істотне підвищення прибутку.
 +
 
 +
Не забувають у Google і про веб-додатках. Раніше для спілкування та спільної роботи користувачам доводилося встановлювати на свій комп'ютер спеціальні програми, такі як поштові клієнти, текстові редактори, календарі та редактори електронних таблиць. Це програмне забезпечення розміщувалося на комп'ютері, в результаті чого відбувалося захаращення диска старими файлами і застарілими версіями однієї і тієї ж програми. Якщо власник випадково проливав на комп'ютер кави, цінні дані могли пропасти безповоротно. Крім того, доводилося постійно стежити за появою нових версій програм і встановлювати їх вручну. З появою хмарних обчислень всі ці проблеми стали розв'язуються.
 +
 
 +
Технології хмарних обчислень передбачає розміщення програм в Інтернеті. У такому випадку працювати з ними можна з будь-якого комп'ютера незалежно від його програмної або апаратної конфігурації комп'ютера - для цього потрібно лише підключення до Інтернету. Доступ до своїх даних користувачі хмарних систем можуть отримувати з будь-якого пристрою, на якому встановлений браузер, включаючи смартфони, нетбуки і ноутбуки. Користувачам не потрібно турбуватися про сумісність додатків з комп'ютером. Не потрібно завантажувати та оновлювати програми. Всі файли зберігаються в безпечному місці, надійно захищеному від будь-яких загроз начебто чашки кави. Ви можете надавати доступ до своїх файлів іншим людям або зберігати конфіденційність. При спільній роботі над проектом всі учасники команди зможуть використовувати один і той же документ, і для цього їм не потрібно буде зберігати кожну нову версію і відправляти її електронною поштою, ризикуючи втратити важливі оновлення.
 +
 
 +
Приватним користувачам ця технологія допоможе спростити виконання повсякденних завдань і підвищити швидкість роботи. Наприклад, якщо ви організуєте весілля, ви можете розмістити в Інтернеті список гостей, план бюджету та іншу важливу інформацію, а потім працювати з нею як з офісу, так і з дому. Крім того, ваш наречений або наречена, а також члени вашої родини також зможуть мати доступ до цієї інформації і приймати участь в процесі планування. Компаніям будь-якого розміру хмарні обчислення допоможуть економити кошти: у них не буде необхідності купувати ПЗ для кожного окремого комп'ютера. Крім того, такий підхід дозволить підвищити продуктивність роботи співробітників.
 +
 
 +
Все це можливо завдяки тому, що додатки і пов'язані з ними дані зберігаються на серверах Google, а не на жорстких дисках комп'ютерів або серверів компанії. Копії ваших даних розміщуються на декількох серверах в різних місцях, що дозволяє виключити будь-які затримки в роботі і простої, пов'язані з проведенням планових робіт з технічного обслуговування, і гарантувати високий рівень безпеки даних.
 +
 
 +
З недавнього часу мобільні пристрої стають універсальним засобом доступу до інформації, і ми прагнемо створювати продукти, які дозволять використовувати всі їхні переваги. Для багатьох мобільний телефон є основним або навіть єдиним засобом виходу в Інтернет, тому забезпечення доступу до продуктів з мобільних пристроїв має велике значення, так як Google прагне зробити інформацію доступною всім і кожному. Їх мета - створювати мобільні додатки, такі як Карти Google і Gmail, які працюватимуть на різних пристроях і в різних регіонах.- Це безкоштовна платформа з відкритим вихідним кодом для мобільних пристроїв. Її може використовувати будь-який розробник, і будь-який виробник може встановлювати її на свої пристрої. Google упевнені в тому, що відкритий код буде сприяти появі інноваційних рішень і розширенню вибору, що принесе вигоду всім користувачам мобільних пристроїв.
 +
 
 +
У вересні 2008 року був представлений Google Chrome - сучасний браузер, який забезпечує високу продуктивність в умовах постійного розвитку технологій та архітектура якого сприяє створенню інноваційних рішень.При розробці Google Chrome головними були три критерії: швидкість роботи, простота і безпека.
 +
Браузер Chrome, що відрізняється зручним і лаконічним дизайном, дозволяє сконцентруватися на виконуваних завданнях і не захаращує цінне простір екрану непотрібними меню і значками. Всі функції браузера оптимізовані для досягнення максимальної швидкості роботи. Завдяки потужному механізму JavaScript V8, реалізованому з нуля, найскладніші веб-додатки виконуються в Chrome з блискавичною швидкістю. Крім того, при розробці Chrome велика увага була приділена безпеці: кожна сторінка поміщена в свою власну середу (так звану пісочницю), яка створює додатковий шар безпеки. Також браузер автоматично оновлюється при появі нових виправлень помилок і вразливостей. У доповненні до всього цього реалізована підтримка HTML5 і галерея розширень, що дозволяє створювати індивідуальне оформлення і підвищити зручність роботи з браузером.
 +
 
 +
Нарешті, на основі Chrome створюється Google Chrome OS, операційна система для пристроїв нового покоління, головними характеристиками якої також будуть швидкість, простота і безпека.
 +
 
 +
Описувати сервіси можна дуже довго в силу їхнього різноманіття, ось лише короткий перелік сервісів та інструментів Google:
 +
 
 +
«Питання та відповіді» (раніше Google Answers) - сервіс для колективного отримання відповідей на виникаючі вопроси.AdSense - сервіс контекстної реклами, що дозволяє заробити господарям сторінок з великою відвідуваністю. Програма автоматично доставляє текстові та графічні об'яви, розраховані на веб-сайт і його содержаніе.AdWords - сервіс контекстної реклами, працює з ключовими словами. google пошукова сістемаAlerts - відправлення на пошту результатів пошуку за заданим періодічностью.Analytics - безкоштовний сервіс, що надає детальну статистику по трафіку веб-сайта.ArtProject - інтерактивно-представлені популярні музеї міра.App Engine - платформа для створення та хостингу масштабованих веб-додатків на серверах компанії Google.Apps - сервіс для використання служб Google разом зі своїм доменом.Merchant Center (раніше Google Base) - дозволяє власникам контенту поміщати структуровану інформацію в сховище, автоматично отримуючи можливість пошуку по цій інформації.- це сервіс для ведення блогів, що дозволяє тримати на своєму хостингу не тільки програмне забезпечення, а всю інформацію: записи, коментарі та персональні сторінки в СУБД на серверах Google.Bookmarks - дозволяє відзначати сайти закладками, додавати до них ярлики та примітки. По ярликах і приміток можна робити пошук, закладки зберігаються на сервері і доступні з будь-якого компьютера.Buzz - інструмент соціальної мережі, розроблений компанією Google та інтегрований в Gmail.Calendar - онлайновий сервіс для планування зустрічей, подій і справ з прив'язкою до календаря. Можливо спільне використання календаря групою користувачів. Крім того, сервіс інтегрований з Gmail.Checkout - сервіс обробки онлайнових платежів, що має на меті спростити процес оплати онлайнових покупок. Веб-майстри можуть використовувати даний сервіс в якості однієї з форм оплати. Працює по всьому міру.Docs - веб-орієнтований додаток для роботи з документами, що допускає спільне використання документа.Directory (раніше Catalogs) - вміст мережі, впорядковані за тематичним категоріях. Dictionary - сервіс для перекладу окремих слів на інші язикі.Finance - сайт-агрегатор біржової інформації. (Раніше Google Portal, Google Fusion і Personalized Homepage) - сервіс для створення персональних сторінок, що використовують AJAX.- безкоштовна електронна пошта з великим обсягом місця для зберігання повідомлень (більше 7,2 Гб), з доступом по POP3 і зручним веб-інтерфейсом. Також є OpenID-провайдером для всіх служб Google.Groups - архів конференцій Usenet.Health - являє собою онлайнову особисту медичну карту.Knol - вікі-енциклопедія, що складається з авторських статей по заданих темам.Лабораторія - інкубатор ідей для нових сервісів, призначений для тестування інтерфейсу і т. п.Maps - набір карт, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервіса.Maps API - інтерфейс, що дозволяє вбудовувати карти на зовнішні сайти за допомогою JavaScript.Mars - карти Марса.Moon - карти Луни.Mobile - інтерфейс для використання додатків Google за допомогою мобільних устройств.News - автоматично створюваний новинний сайт, на якому зібрані заголовки більш ніж з 400 джерел новин по всьому світу: схожі статті групуються, а потім показуються відповідно до особистими інтересами кожного чітателя.Notebook - веб-додаток, що дозволяє створювати, зберігати і редагувати нотатки на сервері. Текст в нотатках може містити URL, а також містити розмітку. Частково закритий в січні 2009 року. З 11 листопада 2 011 почнеться автоматичний експорт даних з блокнотів в Google Docs.Orkut - соціальна мережа, в якій користувачі можуть вказувати свою персональну та професійну інформацію, створювати зв'язку з друзями і об'єднуватися в співтовариства по інтересам.Picasa Web - персональні галереї фотографій.Public DNS- альтернативний DNS-сервер Google.Reader - RSS-агрегатор, що дозволяє читати потоки новин у форматах Atom і RSS.Talk - програма для обміну миттєвими повідомленнями (на основі протоколу XMPP) і інтернет-телефон.Search History - історія пошукових запитів пользователя.Sites- безкоштовний хостинг, який використовує вікі-технологію.Translate - система статистичного машинного перекладу слів, текстів, фраз, веб-сторінок між якими парами язиков.Voice - передача голосу по протоколу VoIP.Wave - сайт, який об'єднує в собі функції електронної пошти, вики, соціальної мережі, системи миттєвих повідомлень. Закрился.Webmasters - інструменти для вебмастеров.- онлайн-сервіс для редагування фотографій.- відеохостінг.One Pass - онлайн-магазин, де видавці можуть продавати доступ до свого контенту. + - Соціальна сетьBlog Search - сервіс пошуку по блогах. У результати пошуку включені всі блоги на всіх язиках.Book Search - повнотекстовий пошук по книгах, оцифрованих компанією Google (понад 10 мільйонів книг з найбільших бібліотек США) .Code Search - пошук по вихідних кодів, викладеному в Інтернет у відкритому віде.Custom Search -сервіс для створення власної системи пошуку на основі пошукової системи Google.- це пошуковий сервіс Google для отримання інформації про пропозиції товарів, які можна замовити в інтернет-магазинах. На даний момент діє тільки для США і Канади.Style Google - інтерфейс пошуку на мові Leet.Images - сервіс пошуку картинок в пошуковій системі Google.Government Search Google - пошук по урядовим сайтам Сполучених Штатів Амерікі.Searches - пошук на спеціалізованих сайтах (BSD, Linux, Mac OS X і Microsoft) .Showtimes - кіноафіша.Patents Search - пошук по патентах, серед понад 7000000 доступних в базі данних.Scholar - сервіс для пошуку по науковим джерелам: статтям, книгам, дисертацій, опублікованими різними науковими організаціями та професійними сообществамі.SSL - безпечний пошук від Google. Зв'язок між користувачем і сервером здійснюється по зашифрованому каналу, що виключає можливість перехоплення інформації користувача третіми особами. На даний момент працює в режимі «Beta»; не доступні ніякі сервіси окрім «Пошук Google» .Suggest - частина пошуку Google, технологія автозаповнення рядка пошукового запиту на основі загальної статистики найпопулярніших запросов.Video - сервіс для пошуку, перегляду і збереження відео.Weather - частина пошуку Google, дозволяє отримувати 4-денний прогноз погоди для міст світу.
 +
Телефонна книга - служба Google, яка дозволяє знайти телефонні номери та адреси, опубліковані в загальнодоступних джерелах. Результати пошуку з адресної книги Google з'являються над іншими результатами при введенні певних типів запитів (імені, прізвища, міста і т. Д.).
 +
 
 +
Мовні інструменти - інструмент, що дозволяє використовувати Google на безлічі різних мов.
 +
 
 +
Калькулятор - сервіс для розрахунків, вбудований в рядок пошуку. Наприклад, якщо задати пошук рядка 900 + 600 * 2- (3 + 1), то буде виданий відповідь +2096, а також інтернет-сторінки, де така рядок може зустрічатися. Сервіс знає безліч математичних функцій, вміє дотримуватися пріоритет операцій.
 +
 
 +
Конвертер валют - наприклад, 600 USD in RUR - скільки буде $ 600 в рублях.- веб-браузер з відкритим вихідним кодом, розроблений компанією Google.Chrome - браУзер, розробляється компанією Google на основі вільного браузера Chromium, забезпечений рядом невільних елементів і компонентами, що відповідають за збір інформації про відвідані страніцах.Code - сайт для розробників, які цікавляться розробкою відкритого програмного забезпечення, пов'язаного з продуктами компанії Google. Сайт містить вихідні коди і список їх сервісів з публічним API.Hosting - безкоштовний спеціалізований хостинг GPL-проектів та ін. Вільних проектов.Pack - інсталяційний пакет, об'єднуючий пакети ряду продуктів Google (Google Earth, Picasa, Google Desktop і ін.) І кілька сторонніх продуктів (Mozilla Firefox, Adobe Reader та ін.). Deskbar - розміщує пошук Google на робочому столе.Desktop - засіб пошуку на комп'ютері користувача. Програма встановлюється локально та індексує повідомлення електронної пошти, текстові документи, документи Microsoft Office, обговорення з AOL Instant Messanger, історію переходів у веб-браузері, PDF-документи, музичні файли, зображення, відеофайли.Earth - модель планети Земля, створена за допомогою супутникових снімков.- програма для роботи з цифровими фотографіями, інтегрована з Google Blogger і Gmail.- додаток до програми Picasa, що дозволяє ділитися своїми фотографіями з друзями, без використання веб-сайту або електронної пошти. Зображення пересилаються безпосередньо від одного клієнта до другому.Toolbar - розширення для браузерів Internet Explorer і Mozilla Firefox, що представляє із себе панель пошукового сервісу Google і виконує ряд додаткових функцій.Web Accelerator - програма, що прискорює роботу браузера шляхом кешування і попереднього скачування інформації, яка, можливо, буде цікавити користувача. Програма використовує проксі-сервера, що належать Google.Trends - частотність пошукових запитів.
 +
 
 +
Висновок
 +
 
 +
Inc.- Американська транснаціональна публічна корпорація, що інвестує в інтернет-пошук, хмарні обчислення і рекламні технології. Google підтримує і розробляє ряд інтернет-сервісів і продуктів, і отримує прибуток в першу чергу від реклами через свою програму AdWords. Компанія була заснована Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном. Вперше вона була зареєстрована як приватна компанія 4 вересня 1998, а 19 серпня 2004 почала продаж своїх акцій на фондовому ринку. Тоді Ларрі Пейдж, Сергій Брін і Ерік Шмідт домовилися про спільну роботу в Google протягом двадцяти років, до 2024 року. Заявленої місією компанії з самого початку було «організація світової інформації, забезпечення її доступності та користі для всіх», а неофіційне гасло компанії, придуманий інженером Google Полом Бакхейтом: «Не будь злим» У 2003 році компанія переїхала в свою нинішню штаб-квартиру в Маунтін-Вью (штат Каліфорнія) .управляет більш ніж мільйоном серверів у центрах обробки даних (ЦОД) по всьому світу, і обробляє більше одного мільярда пошукових запитів і двадцяти чотирьох петабайт даних користувача щодня. Швидке зростання Google з моменту її заснування привів до появи великої кількості продуктів, незв'язаних безпосередньо з головним продуктом компанії - пошуковою системою. У Google є такі онлайн-продукти як поштовий сервіс Gmail, соціальні інструменти Google+ та Google Buzz. У компанії є і десктопні продукти, такі як браузер Google Chrome, програма для роботи з фотографіями Picasa і програма миттєвого обміну повідомленнями Google Talk. Крім того, Google веде розробку мобільної операційної системи Android, використовуваної на великій кількості смартфонів, а також операційної системи Google Chrome OS, яка все ще знаходиться в процесі розробки. За даними Alexa, основний сайт Google - google - є самим відвідуваним сайтом Інтернету, а численні міжнародні сайти Google (google.co.in, google і т. Д.) Входять у першу сотню за відвідуваністю, як і кілька інших сайтів сервісів Google - YouTube, Blogger і Orkut. За версією BrandZ, Google - найпотужніший бренд у світі, а за версією компанії Brand-Finance - найдорожчий бренд у світі в 2011 році. У 2011 році Google була визнана компанією з найкращою репутацією в США, випередивши Microsoft, Sony та інші компанії.
 +
 
 +
 
 +
Список використаної літератури
 +
 
 +
 
 +
CNews: Секрети Google: як заробити на безкоштовному/CNews Аналітика: //cnews/reviews/index. shtml? 2006/08/04/207539
 +
 
 +
Корпоративна інформація - огляд компанії/Офіційний сайт компанії Google//# justify gt; Строчков В. У СЕО Google хороший апетит: він проводить поглинання зі смаком/В. Строчков; Електронна версія журналу CEO://webplaneta.de/topic.php?topic=3://seoded/istoriya/internet-history/istoriya-google.html://tadviser/index.php/Компания:Google

Поточна версія на 19:53, 20 травня 2018


Гаврюшенко Роман Віталійович

Молодий, активний юнак. Притримуюсь кодексу: "Завжди залишатийся людиною та не втрачати себе".

Photo10.jpg

Мої інтереси

Комп'ютерні технології, спорт, книги та авто.

Навчальні курси та проекти, в яких беру участь

В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.

Мої роботи

http://ukrbukva.net/106875-Google-istoriya-sozdaniya-mirovogo-brenda.html

                                                     РЕФЕРАТ
                                    По темі «Моя улюбленна пошукова система»

Зміст:

Введення Народження Google Шлях до успіху Технології Висновок Список використаної літератури


Введення


Історія компанії Google відбувалася на наших очах, ця історія про те, як два молодих аспіранта Стенфорда зробили переворот у житті сучасного покоління.

Світ живе в епоху технічної революції. За останні 25 років процесори в комп'ютерах стали швидше в три тисячі разів, а ось оперативна пам'ять подешевшала в 30000 разів, а жорсткі диски - в 3600000 разів. Винахід технології Google можна порівняти з винаходом колеса. Сьогодні, після часу, незрозуміло, як же можна було здійснювати пошук в Інтернеті до появи Google. Як і все геніальне, пошукова система Google дуже проста штука.

Сьогодні Google вже перестала бути частиною виключно американського життя і культури. 67% користувачів Інтернету живуть за межами США, для 77% інтернет аудиторії англійська - не рідний мову. Але всі вони користуються для пошуку Google. Саме тому Google говорить на багатьох мовах: в її арсеналі більше сотні живих мов, а також мертві (наприклад, латина), штучні (есперанто) і вигадані (мова раси з планети Клінтон з серіалу «Startrek»). Google дозволяє користувачам знайти інформацію на будь-якій мові і за допомогою лінгвістичних технологій зрозуміти, про що йде мова.

Компанія досягла неймовірних обертів (6,1 млрд. дол. в 2006 році) з нуля, не вклавши ні цента в рекламу будь-якого роду (телебачення, радіо, журнали, білборди та ін.), поклавшись тільки на вірусний маркетинг і сарафанне радіо.

Крім цього головна сторінка сайту, будучи найбільш відвідуваною сторінкою в Інтернеті, де реклама в перерахунку на піксель варто зовсім божевільних грошей, свідомо не розміщує жодного рекламного оголошення на своїй сторінці і при цьому вона неймовірно прибуткова.

Логотип компанії є одним з найбільш впізнаваних і, природно, найдорожчих, він періодично змінюється на честь свят, причому не державних, а, наприклад, з нагоди дня народження художника Едварда Мунка.

Володіючи величезним оборотом на одного співробітника свідомо дозволяти їм 20% свого робочого часу займатися тим, що їм цікаво, і при цьому годує їх обідами, розставляє шафи з соками, горіхами, дозволяє грати на більярді та приводити домашніх вихованців в офіс.

Отже, перед вами історія компанії, яка вирішила організувати всю інформацію в світі і зробити її доступною і корисною для всіх. Компанії, яка ставить і вирішує неможливі завдання - просто тому, що прості завдання вирішувати нецікаво.


Народження Google

з'явився в березні 1996 року як науковий проект Ларрі Пейджа і Сергія Бріна

Доктора наук, студенти Стенфорда працювали над Стенфордським Проектом Цифрової Бібліотеки (SDLP). SDLP був метою «Розробки перспективних технологій для єдиної, інтегрованої і універсальною цифрової бібліотеки» і фінансувалися за рахунок Національного фонду науки в числі інших федеральних агентств. У пошуках теми для дисертації, Пейдж розглядав, серед іншого - вивчення математичних властивостей «Всесвітньої Мережі», представляючи структуру посилань у вигляді величезного графа. Його науковий керівник, Террі Винограду, рекомендувала йому вибрати цю ідею (яку Пейдж пізніше згадував як «найкраща порада, яку я коли-небудь отримував»). Пейдж зосередився на проблемі з'ясування, які веб-сторінки посилаються на дану сторінку, розглядаючи число і характер таких зворотних посилань з погляду цінності інформації на сторінці (за аналогією з роллю цитат в наукових публікаціях). У цьому науковому проекті, названому «BackRub», до нього скоро приєднався Сергій Брін, аспірант Доктора наук Стенфорда, підтриманий Товариством Випускників Національного наукового фонду. Брін вже був близьким другом Пейджа, з яким він зустрівся в перший раз влітку 1995 в групі першокурсників, яким Брін добровільно запропонував показати університетське містечко. Сторінки інтернету пошуковий робот почав індексувати в березні 1996 року, налаштований з домашньої сторінки Пейджа в Стенфорді. Для перетворення зібраних даних в рівень важливості даної веб-сторінки, Брін і Пейдж розробили алгоритм PageRank. Аналіз результатів BackRub, які, за даними URL, складалася зі списку зворотних посилань, які ранжуються за важливістю прийшло їм у голову, що пошукова система, заснована на PageRank, призведе до кращих результатів, ніж існуючі алгоритми пошуку (існуючі пошукові системи в цей час оцінювали сторінки за кількістю разів, скільки шукане слово зустрічалося на сторінці). Маленька пошукова система по імені «RankDex» від IDD Information Services (філія Доу Джонса) розроблений Робіном Лі, з 1996, вже досліджував подібну стратегію ранжирування сторінки і її рейтингу. Технологія RankDex була запатентована і використовувалася пізніше, коли Літій заснував Baidu в Китаї. Будучи переконані, що сторінки з найбільшою кількістю посилань на них з інших сторінок з високим рейтингом повинні бути найбільш релевантними при пошуку, Пейдж і Брін пробувала свою дисертацію в рамках досліджень і заклали основу для свого пошуку. Спочатку пошукова система перебувала на сайті Стенфорда google.stanford.edu. Домен google був зареєстрований 15 вересня 1997 року.


Шлях до успіху


Брін і Пейдж були проти використання спливаючих рекламних повідомлень в результатах пошуку, або моделі фінансуються результатів пошуку і вони написали дослідницьку роботу в 1998 році на цю тему, будучи ще студентами. Проте незабаром вони змінили свою думку і на ранньому етапі дозволили включити прості текстові рекламні оголошення, які в даний момент є основним джерелом доходу Google.

Перше фінансування Google отримав у серпні 1998 року у вигляді 100000 доларів США від Енді Бехтольштейм, одного із засновників нині покійної Sun Microsystems. Офіційно компанія Google була зареєстровано 4 вересня 1998 у гаражі одного в Менло-Парк, штат Каліфорнія.

Ім'я «Google» походить від слова «гугол», що означає цифру 1 із ста нулями. (Хоча Енід Блайтон використовувала фразу «Google Bun» в The Magic Faraway Tree (опублікований 1943). Все частіше вживається в повсякденній мові, дієслово «to google» (ru: «гуглити») був у 2006-му році доданий в Оксфордський англійський Словник як позначає «використання Google для пошуку в інтернеті».

До кінця 1998 року Google проіндексував близько 60 мільйонів сторінок. На головній сторінці раніше була мітка «BETA», але стаття в Salon вже стверджувала, що результати пошуку Google були краще, ніж у інших пошуковиків, таких як Hotbot або Excite, і похвалив Google за великі технологічні інновації, ніж було у перевантажених сайтів-порталів (наприклад Yahoo !, Excite, Lycos, Netscaps Netcenter, AOL, Go і MSN), які під час зростаючого бульбашка доткомів, були помічені як «майбутнє мережі», особливо інвесторами фондового ринку.

У березні 1999 року компанія переїхала у відділеннях на 165 Університетський Авеню в місто Пало-Альто, де розташовувалися інші технологічні стартапи Кремнієвої долини. Після швидкого зростання, компанія орендувала комплекс будівель в Маунтін-В'ю в 1600 Amphitheatre Parkway від Silicon Graphics (SGI) в 1999 році. Компанія залишилася в цьому місці з тих пір, і комплекс з тих пір став відомий як Googleplex (гра слів Googleplex, число, рівне 1 з Гуголєв нулів). У 2006 році Google купила майно від SGI за 319 млн. Дол. США.

Пошук Google залучає відданих шанувальників серед зростаючого числа Інтернет-користувачів, які любили його простий інтерфейс. У 2000 році Google почала продаж реклами, пов'язану з ключовими словами пошуку. Реклама була текстової, не захаращуючи дизайн сторінки і не зменшуючи швидкість її завантаження. Ключові слова продавалися на основі поєднання ціни пропозиції і кількості кліків, з цінами від $ 0,05 за клік. Ця модель продажу реклами за ключовими словами була вперше запропонована Goto (пізніше перейменований в Overture Services, перш ніж його придбав Yahoo! і ребрендинг як Yahoo! Search Marketing). Хоча багатьом з його конкурентів не вдалося вийти в новий ринок Інтернету, Google тихо піднімався. З 2001 року Google придбала багато компаній, орієнтуючись в основному на невеликі венчурні компанії. У 2004 році Google придбала Keyhole, Inc. Цей стартап, розробив продукт під назвою Earth Viewer, в якому були розміщені супутникові фотографії земної поверхні. Google перейменувала сервіс в «Google Планета Земля» в 2005 році. Два роки по тому Google купила відеохостинг YouTube за 1,65 млрд. Доларів. 13 квітня 2007 Google придбала одного з піонерів інтернет-реклами компанію DoubleClick за 3,1 млрд. Доларів, що дало Google цінні зв'язку, які були у DoubleClick з веб-видавцями і рекламними агентствами. Пізніше в тому ж році Google придбала GrandCentral за 50000000 доларів. Цей сервіс став основою для Google Voice. 5 серпня 2009 Google купила першу для себе публічну компанію - виробника програмного забезпечення для відео On2 Technologies за 106 500 000. Доларів. Google також придбала соціальну пошукову мережу Aardvark за 50 млн. Доларів. У квітні 2010 року Google придбала стартап Agnilux.

На додаток до численних придбаним компаніям, Google співпрацювала з іншими організаціями для самих різних цілей: від досліджень до реклами. У 2005 році Google співпрацювала з Дослідницьким центром Еймса (відділення НАСА) для будівлі 93 тисяч квадратних метрів офісів. Офіси були призначені для дослідницьких проектів, пов'язаних з управлінням даними великих обсягів, нанотехнологіями, розподіленими обчисленнями і підприємницької космічною галуззю. У жовтні 2005 року компанія Google уклала партнерську угоду з Sun Microsystems. Крім того, компанія співпрацювала з AOL для взаємного поліпшення сервісів пошуку відео. У тому ж році Google також фінансувала новий домен верхнього рівня .mobi, поряд з іншими компаніями, у тому числі Microsoft, Nokia і Ericsson. Google пізніше запустила Adsense для мобільних пристроїв, використовуючи переваги розвивається ринку мобільної реклами. У 2006 році Google і Fox Interactive Media підписали угоду про надання пошуку та реклами в соціальній мережі Myspace. У 2008 році Google спільно з GeoEye запустила супутник для забезпечення Google Earth зображеннями з високою роздільною здатністю. Супутник був запущений з авіабази Ванденберг 6 вересня 2008. У тому ж році Google в рамках партнерства з журналом Life розмістила у себе архів його фотографій. Деякі із зображень в архіві ніколи не публікувалися в журналі.

У 2010 році Google Energy здійснила свою першу інвестицію в проект освоєння поновлюваних джерел енергії, вклавши 38800000. доларів у дві вітрові електростанції в Північній Дакоті. Компанія оголосила, що вони будуть генерувати 169,5 мегават енергії, що достатньо для постачання 55000 будинків. NextEra Energy Resources, що розробила електростанції, продала Google двадцять відсотків частки в проекті, щоб отримати фінансування для його розвитку. Також у 2010 році Google придбала норвезьку компанію Global IP Solutions - розробника сервісу веб-телеконференції. У тому ж році Google завершила операцію з придбання мережі мобільного оголошень AdMob. У липні 2010 року Google уклала угоду з вітрової електростанцією Айови про покупку 114 мегават енергії на 20 років.

У серпні 2011 року було оголошено про досягнення угоди про поглинання Google компанії Motorola Mobility (однієї з двох незалежних компаній, що утворилися при поділі Motorola), що займається випуском мобільних телефонів. Очікувана вартість угоди - $ 12,5 млрд.


Технології


За словами одного із засновників компанії, Ларрі Пейджа, ідеальна пошукова система здатна точно визначити, що має на увазі користувач, і показати саме ті результати, які йому потрібні. Не будемо стверджувати, що пошук Google сьогодні на 100% відповідає цьому визначенню, проте постійно розробляються нові технології, які допомагають наближатися до ідеалу.

Задовго до того як користувач вводить запит в поле пошуку, Google переглядає доступні в Інтернеті веб-сайти, використовуючи для цього програми, звані пошуковими роботами або роботами Googlebot. Пошуковий робот заходить на сторінку, копіює її вміст і переходить по посиланнях, які містяться на цій сторінці. Після цього процес повторюється знову і знову, поки кількість сторінок, переглянутих пошуковими роботами, не досягає декількох мільярдів.

Потім Google обробляє переглянуті сторінки і створює індекс, подібний предметного покажчику наприкінці довідника. Якщо уявити Інтернет у вигляді гігантської книги, індекс Google буде містити список всіх слів на переглянутих сторінках, вказівки на місця їх розташування, інформацію про всі посиланнях, наявних на цих сторінках, і т. Д. Індекс розбивається на керовані розділи і зберігається в мережі, яка складається з численних комп'ютерів по всьому світу.

Коли користувач вводить запит в поле пошуку на сайті Google, цей запит передається на сервери Google, і система зіставляє його з документами, що містяться в індексі, щоб виявити найбільш точні відповідності. За лічені частки секунди вона складає список самих близьких за змістом сторінок, а також визначає релевантні розділи і фрагменти тексту, зображення, відео та інші дані. У підсумку користувач отримує список результатів пошуку, під кожним з яких знаходиться короткий фрагмент тексту з відповідної сторінки.

Загальний опис процесів сканування, індексації та обробки інформації пошуковою системою - це всього лише невелика частина всієї картини. Нижче перераховані решта ключові компоненти пошуку Google.

Релевантність. У період створення компанії Google однією з ключових інновацій, впроваджуваних її засновниками, була технологія PageRank, яка визначала важливість веб-сторінки, аналізуючи зміст ресурсів, які на неї посилалися, а також іншу супутню інформацію. Сьогодні для визначення рейтингу веб-сайтів застосовується більш 200 показників, включаючи PageRank, і алгоритми розрахунку цих показників оновлюються щотижня. Приміром, сьогодні користувачі можуть отримати персоналізовані результати пошуку, які будуть засновані на історії їх роботи в Інтернеті і даних про їх місцезнаходження.

Повнота. При запуску в 1998 році індекс пошукової системи Google включав 25 млн. Сторінок, що навіть у той час було лише невеликою частиною Інтернету. Сьогодні індекс містить мільярди веб-сторінок, а його розмір досягає приблизно 100 000 000 гігабайт. У 2007 році був реалізований універсальний пошук, який працює з картинками, відео, новинами, книгами та іншими ресурсами, відображаючи всі результати на одній сторінці. Актуальність. Спочатку роботи Googlebot переглядали веб-сайти раз в три або чотири місяці, тобто інформація, яку користувачі знаходили за допомогою Google, зазвичай була застарілою. Зараз пошукові роботи працюють безперервно, а технологія пошуку в режимі реального часу дозволяє користувачам знаходити останні новини, повідомлення в блогах і поновлення статусів, які були опубліковані всього за кілька хвилин або секунд до виконання пошуку.

Швидкість. Середній час обробки запиту - близько чверті секунди. Для порівняння: коли ми моргаємо, повіки відкриваються і закриваються за одну десяту секунди. Google вважаємо швидкість однієї з основних характеристик пошукової системи, тому ніколи не впроваджуємо нові функції, якщо вони приведуть до уповільнення роботи. Фахівці займаються не тільки розробкою нових засобів, але також шукають способи підвищення швидкості пошуку. Грамотно написаний і оптимізований програмний код, а також розподілені обчислювальні системи, розташовані в різних точках планети, забезпечують дуже високу продуктивність всієї системи. Такі технології, як автозаповнення і Живий пошук допомагають формувати пошукові запити і відображають результати пошуку ще до того, як користувач закінчує вводити текст запиту.

Однак крім стандартного пошуку компанія Google надає інші різні можливості для своїх користувачів і для інших компаній.

За останні 15 років інтернет-реклама еволюціонувала набагато сильніше, ніж будь-яка інша різновид реклами. Це пов'язано з тим, що за цей час значні зміни зазнав не тільки сам Інтернет, але і його аудиторія його користувачів. Виникли системи таргетингу, мультимедійні та відеооголошення. Рекламні програми Google змінюються і розвиваються, проте підхід до реклами залишається тим самим: вона повинна бути настільки корисною і релевантною, щоб кожне оголошення могло служити самостійним інформаційим повідомленням.

Наприклад, служба AdWords дозволяє рекламодавцям налаштовувати списки ключових слів і фраз, які вони вважають доречними для свого бізнесу. Коли користувачі виконують пошук в Google, на сторінці результатів відображаються оголошення, що відповідають пошуковому запиту. Вартість розміщення оголошень визначається за принципом аукціону, який проводиться автоматично кожного разу, коли користувач вводить запит. Рекламодавці платять тільки тоді, коли користувач натискає на їх оголошення, але в, то, же час наша система гарантує, що вони будуть оплачувати мінімальну суму, необхідну для збереження місця за їх оголошеннями. Крім того, рекламодавці можуть миттєво оцінювати ефективність своїх рекламних кампаній.

Завдяки можливості відслідковувати реакцію клієнтів продавці можуть адекватно оцінювати ступінь ефективності рекламних кампаній і очікування споживачів. Відвідувачі можуть залишати відгуки від свого імені або анонімно. Крім того, доступна узагальнена статистика, сформована на основі активності користувачів і їх задоволеності результатами пошуку. Google Analytics дає рекламодавцям можливість використовувати складні механізми аналізу, які дозволяють оцінювати кількість відвідувачів веб-сайтів, отримувати інформацію про те, які дії користувачі виконують, чиняться вони покупку або проходять процедуру реєстрації, а також про те, на які ресурси вони переходять після цього. За допомогою цих даних рекламодавці можуть постійно експериментувати і покращувати свої рекламні кампанії: вони мають можливість використовувати різні поєднання ключових слів і варіантів тексту оголошень, а також відстежувати їх ефективність і тестувати різні макети цільових сторінок. На основі даних про поведінку споживачів та існуючих тенденціях рекламодавці зможуть скоротити відстань, яку користувачеві необхідно пройти від пошуку інформації до здійснення покупки, а також розробити найбільш ефективний спосіб звернення до споживачів, гарантувати задоволеність користувачів, отримати можливість виходу на нові ринки і підвищити рентабельність вкладень. У складних економічних умовах, коли рентабельність важлива як ніколи раніше, за допомогою наших аналітичних інструментів рекламодавці зможуть приймати обгрунтовані рішення з розподілу бюджету, знаючи, які ініціативи приносять найбільші результати.

Аналогічна технологія застосовується для медійної реклами і для інших форматів. У цьому випадку завдання полягає в тому, щоб створити інструменти, які спростять процедуру купівлі та продажу оголошень, підвищать їх ефективність, дозволять отримувати статистику, а також дозволять приєднатися до екосистемі новим учасникам. Наприклад, Медійна мережа, спочатку містила тільки текстові оголошення, тепер підтримує безліч інших форматів, включаючи мультимедіа, відео, зображення і Flash, і дозволяє рекламодавцям звертатися до аудиторії користувачів через мільйони партнерських веб-сайтів в рамках програм AdSense і DoubleClick AdExchange, а також за допомогою таких ресурсів, як Google-Фінанси і YouTube. Сторінки для відображення оголошень підбираються автоматично, наприклад шляхом зіставлення рекламного тексту і контенту сайту. Система AdWords автоматично визначає, де і які оголошення будуть показані, а також розраховує, скільки платитиме кожен рекламодавець. Також розроблено ряд інструментів, наприклад DoubleClick Ad Exchange - першу в своєму роді аукціонний майданчик для торгівлі рекламним простором. Ad Exchange об'єднує найбільші рекламні мережі, торгові агентства і великих видавців. Система дозволяє рекламодавцям в режимі реального часу конкурувати за право придбати конкретне рекламне простір, який дозволить їм показувати певні оголошення в потрібний час у потрібному місці. Крім того, існує технологія динамічного виділення, завдяки якій видавці можуть підвищити доходи, одержувані від продажу рекламного простору безпосередньо через відділи продажів, а також побічно через рекламні мережі. Коли мова йде про мільярди показів, кожне незначне на перший погляд перевага може дати істотне підвищення прибутку.

Не забувають у Google і про веб-додатках. Раніше для спілкування та спільної роботи користувачам доводилося встановлювати на свій комп'ютер спеціальні програми, такі як поштові клієнти, текстові редактори, календарі та редактори електронних таблиць. Це програмне забезпечення розміщувалося на комп'ютері, в результаті чого відбувалося захаращення диска старими файлами і застарілими версіями однієї і тієї ж програми. Якщо власник випадково проливав на комп'ютер кави, цінні дані могли пропасти безповоротно. Крім того, доводилося постійно стежити за появою нових версій програм і встановлювати їх вручну. З появою хмарних обчислень всі ці проблеми стали розв'язуються.

Технології хмарних обчислень передбачає розміщення програм в Інтернеті. У такому випадку працювати з ними можна з будь-якого комп'ютера незалежно від його програмної або апаратної конфігурації комп'ютера - для цього потрібно лише підключення до Інтернету. Доступ до своїх даних користувачі хмарних систем можуть отримувати з будь-якого пристрою, на якому встановлений браузер, включаючи смартфони, нетбуки і ноутбуки. Користувачам не потрібно турбуватися про сумісність додатків з комп'ютером. Не потрібно завантажувати та оновлювати програми. Всі файли зберігаються в безпечному місці, надійно захищеному від будь-яких загроз начебто чашки кави. Ви можете надавати доступ до своїх файлів іншим людям або зберігати конфіденційність. При спільній роботі над проектом всі учасники команди зможуть використовувати один і той же документ, і для цього їм не потрібно буде зберігати кожну нову версію і відправляти її електронною поштою, ризикуючи втратити важливі оновлення.

Приватним користувачам ця технологія допоможе спростити виконання повсякденних завдань і підвищити швидкість роботи. Наприклад, якщо ви організуєте весілля, ви можете розмістити в Інтернеті список гостей, план бюджету та іншу важливу інформацію, а потім працювати з нею як з офісу, так і з дому. Крім того, ваш наречений або наречена, а також члени вашої родини також зможуть мати доступ до цієї інформації і приймати участь в процесі планування. Компаніям будь-якого розміру хмарні обчислення допоможуть економити кошти: у них не буде необхідності купувати ПЗ для кожного окремого комп'ютера. Крім того, такий підхід дозволить підвищити продуктивність роботи співробітників.

Все це можливо завдяки тому, що додатки і пов'язані з ними дані зберігаються на серверах Google, а не на жорстких дисках комп'ютерів або серверів компанії. Копії ваших даних розміщуються на декількох серверах в різних місцях, що дозволяє виключити будь-які затримки в роботі і простої, пов'язані з проведенням планових робіт з технічного обслуговування, і гарантувати високий рівень безпеки даних.

З недавнього часу мобільні пристрої стають універсальним засобом доступу до інформації, і ми прагнемо створювати продукти, які дозволять використовувати всі їхні переваги. Для багатьох мобільний телефон є основним або навіть єдиним засобом виходу в Інтернет, тому забезпечення доступу до продуктів з мобільних пристроїв має велике значення, так як Google прагне зробити інформацію доступною всім і кожному. Їх мета - створювати мобільні додатки, такі як Карти Google і Gmail, які працюватимуть на різних пристроях і в різних регіонах.- Це безкоштовна платформа з відкритим вихідним кодом для мобільних пристроїв. Її може використовувати будь-який розробник, і будь-який виробник може встановлювати її на свої пристрої. Google упевнені в тому, що відкритий код буде сприяти появі інноваційних рішень і розширенню вибору, що принесе вигоду всім користувачам мобільних пристроїв.

У вересні 2008 року був представлений Google Chrome - сучасний браузер, який забезпечує високу продуктивність в умовах постійного розвитку технологій та архітектура якого сприяє створенню інноваційних рішень.При розробці Google Chrome головними були три критерії: швидкість роботи, простота і безпека. Браузер Chrome, що відрізняється зручним і лаконічним дизайном, дозволяє сконцентруватися на виконуваних завданнях і не захаращує цінне простір екрану непотрібними меню і значками. Всі функції браузера оптимізовані для досягнення максимальної швидкості роботи. Завдяки потужному механізму JavaScript V8, реалізованому з нуля, найскладніші веб-додатки виконуються в Chrome з блискавичною швидкістю. Крім того, при розробці Chrome велика увага була приділена безпеці: кожна сторінка поміщена в свою власну середу (так звану пісочницю), яка створює додатковий шар безпеки. Також браузер автоматично оновлюється при появі нових виправлень помилок і вразливостей. У доповненні до всього цього реалізована підтримка HTML5 і галерея розширень, що дозволяє створювати індивідуальне оформлення і підвищити зручність роботи з браузером.

Нарешті, на основі Chrome створюється Google Chrome OS, операційна система для пристроїв нового покоління, головними характеристиками якої також будуть швидкість, простота і безпека.

Описувати сервіси можна дуже довго в силу їхнього різноманіття, ось лише короткий перелік сервісів та інструментів Google:

«Питання та відповіді» (раніше Google Answers) - сервіс для колективного отримання відповідей на виникаючі вопроси.AdSense - сервіс контекстної реклами, що дозволяє заробити господарям сторінок з великою відвідуваністю. Програма автоматично доставляє текстові та графічні об'яви, розраховані на веб-сайт і його содержаніе.AdWords - сервіс контекстної реклами, працює з ключовими словами. google пошукова сістемаAlerts - відправлення на пошту результатів пошуку за заданим періодічностью.Analytics - безкоштовний сервіс, що надає детальну статистику по трафіку веб-сайта.ArtProject - інтерактивно-представлені популярні музеї міра.App Engine - платформа для створення та хостингу масштабованих веб-додатків на серверах компанії Google.Apps - сервіс для використання служб Google разом зі своїм доменом.Merchant Center (раніше Google Base) - дозволяє власникам контенту поміщати структуровану інформацію в сховище, автоматично отримуючи можливість пошуку по цій інформації.- це сервіс для ведення блогів, що дозволяє тримати на своєму хостингу не тільки програмне забезпечення, а всю інформацію: записи, коментарі та персональні сторінки в СУБД на серверах Google.Bookmarks - дозволяє відзначати сайти закладками, додавати до них ярлики та примітки. По ярликах і приміток можна робити пошук, закладки зберігаються на сервері і доступні з будь-якого компьютера.Buzz - інструмент соціальної мережі, розроблений компанією Google та інтегрований в Gmail.Calendar - онлайновий сервіс для планування зустрічей, подій і справ з прив'язкою до календаря. Можливо спільне використання календаря групою користувачів. Крім того, сервіс інтегрований з Gmail.Checkout - сервіс обробки онлайнових платежів, що має на меті спростити процес оплати онлайнових покупок. Веб-майстри можуть використовувати даний сервіс в якості однієї з форм оплати. Працює по всьому міру.Docs - веб-орієнтований додаток для роботи з документами, що допускає спільне використання документа.Directory (раніше Catalogs) - вміст мережі, впорядковані за тематичним категоріях. Dictionary - сервіс для перекладу окремих слів на інші язикі.Finance - сайт-агрегатор біржової інформації. (Раніше Google Portal, Google Fusion і Personalized Homepage) - сервіс для створення персональних сторінок, що використовують AJAX.- безкоштовна електронна пошта з великим обсягом місця для зберігання повідомлень (більше 7,2 Гб), з доступом по POP3 і зручним веб-інтерфейсом. Також є OpenID-провайдером для всіх служб Google.Groups - архів конференцій Usenet.Health - являє собою онлайнову особисту медичну карту.Knol - вікі-енциклопедія, що складається з авторських статей по заданих темам.Лабораторія - інкубатор ідей для нових сервісів, призначений для тестування інтерфейсу і т. п.Maps - набір карт, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервіса.Maps API - інтерфейс, що дозволяє вбудовувати карти на зовнішні сайти за допомогою JavaScript.Mars - карти Марса.Moon - карти Луни.Mobile - інтерфейс для використання додатків Google за допомогою мобільних устройств.News - автоматично створюваний новинний сайт, на якому зібрані заголовки більш ніж з 400 джерел новин по всьому світу: схожі статті групуються, а потім показуються відповідно до особистими інтересами кожного чітателя.Notebook - веб-додаток, що дозволяє створювати, зберігати і редагувати нотатки на сервері. Текст в нотатках може містити URL, а також містити розмітку. Частково закритий в січні 2009 року. З 11 листопада 2 011 почнеться автоматичний експорт даних з блокнотів в Google Docs.Orkut - соціальна мережа, в якій користувачі можуть вказувати свою персональну та професійну інформацію, створювати зв'язку з друзями і об'єднуватися в співтовариства по інтересам.Picasa Web - персональні галереї фотографій.Public DNS- альтернативний DNS-сервер Google.Reader - RSS-агрегатор, що дозволяє читати потоки новин у форматах Atom і RSS.Talk - програма для обміну миттєвими повідомленнями (на основі протоколу XMPP) і інтернет-телефон.Search History - історія пошукових запитів пользователя.Sites- безкоштовний хостинг, який використовує вікі-технологію.Translate - система статистичного машинного перекладу слів, текстів, фраз, веб-сторінок між якими парами язиков.Voice - передача голосу по протоколу VoIP.Wave - сайт, який об'єднує в собі функції електронної пошти, вики, соціальної мережі, системи миттєвих повідомлень. Закрился.Webmasters - інструменти для вебмастеров.- онлайн-сервіс для редагування фотографій.- відеохостінг.One Pass - онлайн-магазин, де видавці можуть продавати доступ до свого контенту. + - Соціальна сетьBlog Search - сервіс пошуку по блогах. У результати пошуку включені всі блоги на всіх язиках.Book Search - повнотекстовий пошук по книгах, оцифрованих компанією Google (понад 10 мільйонів книг з найбільших бібліотек США) .Code Search - пошук по вихідних кодів, викладеному в Інтернет у відкритому віде.Custom Search -сервіс для створення власної системи пошуку на основі пошукової системи Google.- це пошуковий сервіс Google для отримання інформації про пропозиції товарів, які можна замовити в інтернет-магазинах. На даний момент діє тільки для США і Канади.Style Google - інтерфейс пошуку на мові Leet.Images - сервіс пошуку картинок в пошуковій системі Google.Government Search Google - пошук по урядовим сайтам Сполучених Штатів Амерікі.Searches - пошук на спеціалізованих сайтах (BSD, Linux, Mac OS X і Microsoft) .Showtimes - кіноафіша.Patents Search - пошук по патентах, серед понад 7000000 доступних в базі данних.Scholar - сервіс для пошуку по науковим джерелам: статтям, книгам, дисертацій, опублікованими різними науковими організаціями та професійними сообществамі.SSL - безпечний пошук від Google. Зв'язок між користувачем і сервером здійснюється по зашифрованому каналу, що виключає можливість перехоплення інформації користувача третіми особами. На даний момент працює в режимі «Beta»; не доступні ніякі сервіси окрім «Пошук Google» .Suggest - частина пошуку Google, технологія автозаповнення рядка пошукового запиту на основі загальної статистики найпопулярніших запросов.Video - сервіс для пошуку, перегляду і збереження відео.Weather - частина пошуку Google, дозволяє отримувати 4-денний прогноз погоди для міст світу. Телефонна книга - служба Google, яка дозволяє знайти телефонні номери та адреси, опубліковані в загальнодоступних джерелах. Результати пошуку з адресної книги Google з'являються над іншими результатами при введенні певних типів запитів (імені, прізвища, міста і т. Д.).

Мовні інструменти - інструмент, що дозволяє використовувати Google на безлічі різних мов.

Калькулятор - сервіс для розрахунків, вбудований в рядок пошуку. Наприклад, якщо задати пошук рядка 900 + 600 * 2- (3 + 1), то буде виданий відповідь +2096, а також інтернет-сторінки, де така рядок може зустрічатися. Сервіс знає безліч математичних функцій, вміє дотримуватися пріоритет операцій.

Конвертер валют - наприклад, 600 USD in RUR - скільки буде $ 600 в рублях.- веб-браузер з відкритим вихідним кодом, розроблений компанією Google.Chrome - браУзер, розробляється компанією Google на основі вільного браузера Chromium, забезпечений рядом невільних елементів і компонентами, що відповідають за збір інформації про відвідані страніцах.Code - сайт для розробників, які цікавляться розробкою відкритого програмного забезпечення, пов'язаного з продуктами компанії Google. Сайт містить вихідні коди і список їх сервісів з публічним API.Hosting - безкоштовний спеціалізований хостинг GPL-проектів та ін. Вільних проектов.Pack - інсталяційний пакет, об'єднуючий пакети ряду продуктів Google (Google Earth, Picasa, Google Desktop і ін.) І кілька сторонніх продуктів (Mozilla Firefox, Adobe Reader та ін.). Deskbar - розміщує пошук Google на робочому столе.Desktop - засіб пошуку на комп'ютері користувача. Програма встановлюється локально та індексує повідомлення електронної пошти, текстові документи, документи Microsoft Office, обговорення з AOL Instant Messanger, історію переходів у веб-браузері, PDF-документи, музичні файли, зображення, відеофайли.Earth - модель планети Земля, створена за допомогою супутникових снімков.- програма для роботи з цифровими фотографіями, інтегрована з Google Blogger і Gmail.- додаток до програми Picasa, що дозволяє ділитися своїми фотографіями з друзями, без використання веб-сайту або електронної пошти. Зображення пересилаються безпосередньо від одного клієнта до другому.Toolbar - розширення для браузерів Internet Explorer і Mozilla Firefox, що представляє із себе панель пошукового сервісу Google і виконує ряд додаткових функцій.Web Accelerator - програма, що прискорює роботу браузера шляхом кешування і попереднього скачування інформації, яка, можливо, буде цікавити користувача. Програма використовує проксі-сервера, що належать Google.Trends - частотність пошукових запитів.

Висновок

Inc.- Американська транснаціональна публічна корпорація, що інвестує в інтернет-пошук, хмарні обчислення і рекламні технології. Google підтримує і розробляє ряд інтернет-сервісів і продуктів, і отримує прибуток в першу чергу від реклами через свою програму AdWords. Компанія була заснована Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном. Вперше вона була зареєстрована як приватна компанія 4 вересня 1998, а 19 серпня 2004 почала продаж своїх акцій на фондовому ринку. Тоді Ларрі Пейдж, Сергій Брін і Ерік Шмідт домовилися про спільну роботу в Google протягом двадцяти років, до 2024 року. Заявленої місією компанії з самого початку було «організація світової інформації, забезпечення її доступності та користі для всіх», а неофіційне гасло компанії, придуманий інженером Google Полом Бакхейтом: «Не будь злим» У 2003 році компанія переїхала в свою нинішню штаб-квартиру в Маунтін-Вью (штат Каліфорнія) .управляет більш ніж мільйоном серверів у центрах обробки даних (ЦОД) по всьому світу, і обробляє більше одного мільярда пошукових запитів і двадцяти чотирьох петабайт даних користувача щодня. Швидке зростання Google з моменту її заснування привів до появи великої кількості продуктів, незв'язаних безпосередньо з головним продуктом компанії - пошуковою системою. У Google є такі онлайн-продукти як поштовий сервіс Gmail, соціальні інструменти Google+ та Google Buzz. У компанії є і десктопні продукти, такі як браузер Google Chrome, програма для роботи з фотографіями Picasa і програма миттєвого обміну повідомленнями Google Talk. Крім того, Google веде розробку мобільної операційної системи Android, використовуваної на великій кількості смартфонів, а також операційної системи Google Chrome OS, яка все ще знаходиться в процесі розробки. За даними Alexa, основний сайт Google - google - є самим відвідуваним сайтом Інтернету, а численні міжнародні сайти Google (google.co.in, google і т. Д.) Входять у першу сотню за відвідуваністю, як і кілька інших сайтів сервісів Google - YouTube, Blogger і Orkut. За версією BrandZ, Google - найпотужніший бренд у світі, а за версією компанії Brand-Finance - найдорожчий бренд у світі в 2011 році. У 2011 році Google була визнана компанією з найкращою репутацією в США, випередивши Microsoft, Sony та інші компанії.


Список використаної літератури


CNews: Секрети Google: як заробити на безкоштовному/CNews Аналітика: //cnews/reviews/index. shtml? 2006/08/04/207539

Корпоративна інформація - огляд компанії/Офіційний сайт компанії Google//# justify gt; Строчков В. У СЕО Google хороший апетит: він проводить поглинання зі смаком/В. Строчков; Електронна версія журналу CEO://webplaneta.de/topic.php?topic=3://seoded/istoriya/internet-history/istoriya-google.html://tadviser/index.php/Компания:Google