Відмінності між версіями «Стаття до проекту "Урок майбутнього!" Марус Юлії»
65183 (обговорення • внесок) |
65183 (обговорення • внесок) |
||
Рядок 30: | Рядок 30: | ||
[http://www.example.com Посилання на блог учителя з навчально-методичними матеріалами до уроку] | [http://www.example.com Посилання на блог учителя з навчально-методичними матеріалами до уроку] | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
===3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.=== | ===3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.=== |
Версія за 19:57, 18 квітня 2018
Зміст
- 1 Навчальний предмет
- 2 Тема уроку
- 3 Хід уроку
- 3.1 1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку, мотивація учіння школярів.
- 3.2 3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.
- 3.3 4. Вивчення нового матеріалу (вступні, мотиваційні та пізнавальні вправи).
- 3.4 5. Підсумки уроку.
- 3.5 6. Повідомлення домашнього завдання.
- 4 Методичні та дидактичні матеріали
- 5 Інформаційні ресурси
Навчальний предмет
Всесвітня історія
Вік учнів, клас
10 клас
Тема уроку
"Повоєнне облаштування світу. Версальсько-Вашингтонська система договорів
Тип уроку
- Комбінований.
Мета уроку
Навчальна мета- охарактеризувати процес повоєнного мирного врегулювання, розкрити результати й наслідки конференції й мирних договорів;
Розвивальна мета -сприяти розвитку аналітичного мислення,цілісного сприйняття історичних явищ;
Виховна мета-сприяти вихованню загальнолюдських цінностей.
Хід уроку
1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку, мотивація учіння школярів.
Після закінчення Першої світової війни проблеми не зникли. Виникла нова система міжнародних договорів, що отримала назву Версальсько-Вашинтонгської, яка закріплювала розподіл світу на переможців і переможених. Ця система мала свої сильні і слабкі сторони, які ми розлянемо на уроці.
Посилання на блог учителя з навчально-методичними матеріалами до уроку
3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.
4. Вивчення нового матеріалу (вступні, мотиваційні та пізнавальні вправи).
План
1. Паризька мирна конференція
2. Вашингтонська конференція
3. Створення системи колективної безпеки
Вправи: (на основі підручника Всесвітня історія,Полянський,10 клас)
1.1.Метод "займи позицію" на тему "Прагнення великих держав під час Паризької мирної конференції».(США, Великабританія, Франція, Італія, Японія). Учні у парах досліджують та висловлюють позиції данних країн на конференції.
1.2. Робота з таблицею,ст 36 підручника. Учні аналізують Версальський договір та складають таблицю, з такими елементами: 1-територіальні обмеження Німечинни; 2-військові та політичні обмеження; 3-фінансово-економічні обмеження.
1.3. Групова робота.Учні поділяються на 5 груп та характеризують договори, які були укладені з інщими державами,а саме: Сен-Жерменський, Нейїський, Тріанонський, Севрський, Лозанський договори.
2.1. Робота зі схемою На основі матеріалу підручника складіть схему на тему "Договори Вашингтонської конференції"
3.1.Робота з підручником за допомогою ст. 39-40. учні дають відповіді на питання:1-З якою метою було утворено Лігу Націй? 2-Які нові принципи в системі міжнародних відносин передбачав Статут Ліги Націй? 3-Яким чином Статут Ліги Націй передбачав запобігати новим збройним конфліктам?
5. Підсумки уроку.
Метод дискусії: поміркуйте та назвіть сильні та слабкі сторони Версальсько-Вашинґтонської системи договорів.
6. Повідомлення домашнього завдання.
1. Опрацювати матеріал підручника-параграф 4-6
2. Виконати тести на Гугл Форм.
3. Для допитливих, вирішити завдання в LearningApps
Методичні та дидактичні матеріали
- Блог учителя з посиланнями на матеріали до уроку
- Макет для майбутньої стінгазети або постеру WikiWall або Linoit
- Тест для перевірки знань учнів(Google Форми)
- Ментальні карти (Coogle, MindMeister, Minmodo тощо)
- Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)LearningApps
- Відео-матеріали (змонтовані власноруч) YouTube
- Публікація або інфографіка Canva
- Електронний журнал
- Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
- Канал у Telegram, Viber тощо
- .....
Інформаційні ресурси
Друковані джерела
- ...
- ...
- ...
Відеоматеріали
- Версальский договір
- ...
- ...
Електронні ресурси
Автор статті
Студент(ка) факультету історія та права 6 курсу, спеціальність "Середня освіта (Історія) та (Правознавство)"
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка