Відмінності між версіями «Користувач:259573»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 28: Рядок 28:
 
імені користувача та імені комп'ютера, на якому він зареєстрований. Як роздільник між ними Томілсон вибрав на клавіатурі значок, які не  
 
імені користувача та імені комп'ютера, на якому він зареєстрований. Як роздільник між ними Томілсон вибрав на клавіатурі значок, які не  
 
зустрічався ні в імені користувача, ні в іменах комп'ютерів.
 
зустрічався ні в імені користувача, ні в іменах комп'ютерів.
Назва в інших державах
+
 
 +
  Назва в інших державах
 
   Україна — равлик, песик, мавпочка, слимачок та вухо ,
 
   Україна — равлик, песик, мавпочка, слимачок та вухо ,
 
   Угорщина — черв'як ,
 
   Угорщина — черв'як ,

Версія за 13:19, 27 березня 2018


Кличко Ліза Сергіївна

Про себе

Я студентка Центральноукраїнського педагогічного університету ім. Винниченка.Навчаюсь на вчителя математики в найкращій групі МЕ17Б.

Мої інтереси

  • танці
  • співи
  • читання книг

Навчальні курси та проекти, в яких беру участь

В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.

Мої роботи

Історія використання символа @ та його назви в різних країнах. Знак в сучасному значенні найчастіше використовується в адресах електронної пошти і "згадках" в соціальних медіа. Офіційна назва — «комерційне ет». Код в Юнікоді 0040 (64 в десятковій системі числення). Перше використання Завдяки дослідженням італійського дослідника Джорджіо стабільний у архівах Інституту економічної історії міста Прато поблизу Флоренції був виявлений документ, де вперше в письмовому вигляді зустрічається цей знак. Документ виявився датованим 1536 роком листом флорентійського торговця, в якому йшлося про три прибули до Іспанії торгових кораблях. У складі їх вантажу фігурували ємності з вином, позначені символом "@". Проаналізувавши дані про ціни на вино і про місткості середньовічних судин і порівнявши їх із системою заходів того часу, вчений дійшов висновку, що значок "@" використовувався як мірної одиниці, що заміняє слово "anfora", тобто "амфора". (Саме так з часів античності називалася універсальна міра об'єму).

Походження

Американський вчений Бертольд Уллман висунув припущення, що знак @ був винайдений середньовічними ченцями для скорочення латинського слова «ad», яке часто вживалося як універсальний слова, що означає «на», «в», «у відношенні» і т.п. У іспанською, португальською, французькою мовами назва символу походить від слова «арроба» - староіспанському міра ваги, ок. 15 кг, яка скорочено позначалася на письмі знаком @. Сучасна офіційна назва цього символу «комерційне at» бере початок з рахунків, де він використовувався в таких контекстах: 7 widgets @ $ 2 each = $ 14, що перекладається як 7 шт. по 2 дол = 14 дол Оскільки цей символ застосовувався в бізнесі, він був розміщений на клавіатурах друкарських машинок. Він був присутній вже на перших в історії друкарській машінкt "Ундервуд", випущеної в 1885 році. Через 80 років його успадкували комп'ютерні клавіатури. В офіційній історії Інтернету прийнято вважати, що виникненням "@" в електронному поштову адресу ми зобов'язані американському інженеру - комп'ютерникові Рею Томлінсон, який в 1971 році відправив по мережі перший в світі електронне послання. Адреса повинен був складатися з двох частин імені користувача та імені комп'ютера, на якому він зареєстрований. Як роздільник між ними Томілсон вибрав на клавіатурі значок, які не зустрічався ні в імені користувача, ні в іменах комп'ютерів.

 Назва в інших державах
  Україна — равлик, песик, мавпочка, слимачок та вухо ,
  Угорщина — черв'як ,
  Росія — собака ,
  Швеція — булочка з корицею.[Джерело?] ,
  Корея — равлик ,
  Болгарія — «кльомба» або «маймунско а» (мавпа А) ,
  Нідерланди — «apenstaartje» (мавпячий хвостик) ,
  Ізраїль — «штрудель» (вир) ,
  Іспанія — як і міра ваги «arroba» ,
  Франція — та ж міра ваги «arrobase» ,
  Португалія — та ж міра ваги «arrobase» ,
  Німеччина, Польща — мавпячий хвіст, мавпяче вухо, скріпка, мавпа ,
  Італія — «chiocciola» (равлик) ,
  Данія, Норвегія, Швеція — «snabel-a» (рило а) або слонячий хобот (а з хоботом) ,
  Чехія, Словаччина — Рольмопс (оселедець під маринадом) ,
  Америка — кішка ,
  Китай, Тайвань — мишеня ,
  Туреччина — трояндочка ,
  Сербія — «пришелепкуватий A» або «мајмун» (мавпа) ,
  В'єтнам — «скарлючені A» ,
  Польща, Хрватія, Голландія, Румунія, Словенія — «malpa» (мавпа) ,
  Фінляндія — котячий хвіст, «спляча кішечка» ,
  Греція — мало макаронів ,
  Угорщина — черв'як, кліщ ,