Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2018р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3949489 (обговорення • внесок) (Створена сторінка: ==Лабораторна робота №2== <div style=" style="margin: auto; text-align: cente...) |
3949489 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 18: | Рядок 18: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №3 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
| Рядок 31: | Рядок 31: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №4 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
| Рядок 44: | Рядок 44: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №5 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
| Рядок 57: | Рядок 57: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №6 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
| Рядок 70: | Рядок 70: | ||
|- | |- | ||
! Студент | ! Студент | ||
| − | | Л. р. | + | | Л. р. №7 |
| I місце | | I місце | ||
| II місце | | II місце | ||
Версія за 18:47, 12 лютого 2018
Зміст
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|