Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2597824 (обговорення • внесок) |
|||
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
| 2 || [[Користувач:Бас_Євген|Бас Євген]] || [[Bas_Modems]] || | | 2 || [[Користувач:Бас_Євген|Бас Євген]] || [[Bas_Modems]] || | ||
|- | |- | ||
| − | | 3 || [[Користувач:Бутенко_Сергій|Бутенко Сергій]] || | + | | 3 || [[Користувач:Бутенко_Сергій|Бутенко Сергій]] || [[EDGE_та_GPRS]] || |
|- | |- | ||
| 4 || [[Користувач:Владислав_Глімбоцький|Владислав Глімбоцький]] || [[DSL]] || | | 4 || [[Користувач:Владислав_Глімбоцький|Владислав Глімбоцький]] || [[DSL]] || | ||
Версія за 19:22, 29 січня 2018
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Бабій Владислав | Bluetooth | 19.09.17 |
| 2 | Бас Євген | Bas_Modems | |
| 3 | Бутенко Сергій | EDGE_та_GPRS | |
| 4 | Владислав Глімбоцький | DSL | |
| 5 | Данов Артем | Роутеры | |
| 6 | Довгенко Володимир | Dovhenko_protection_of_networks | |
| 7 | Єськов Іван | - | |
| 8 | Лисков Сергій | DHCP_Lyskov | |
| 9 | Міхав Володимир | LiFi, p2p | |
| 10 | Мохонько Аліна | GSM | 12.12.17 |
| 11 | Носко Юлія | VoIP_Nosko | 12.12.17 |
| 12 | Олійник Владислав | Мережі 3G Мережі 4G Мережі 5G | |
| 13 | Палій_Вадим | WiFi WiMAX Порівняння | |
| 14 | Туртуріка Віктор | CDMA | 03.10.17 |