Відмінності між версіями «СІМ 17»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 23: | Рядок 23: | ||
| 10 || [[Користувач:Мохонько_Аліна|Мохонько Аліна]] || GSM || 12.12.17 | | 10 || [[Користувач:Мохонько_Аліна|Мохонько Аліна]] || GSM || 12.12.17 | ||
|- | |- | ||
| − | | 11 || [[Користувач:Носко_Юлія|Носко Юлія]] || | + | | 11 || [[Користувач:Носко_Юлія|Носко Юлія]] || [[VoIp_Nosko]] || 12.12.17 |
|- | |- | ||
| 12 || [[Користувач:Олійник_Владислав|Олійник Владислав]] || G сети || | | 12 || [[Користувач:Олійник_Владислав|Олійник Владислав]] || G сети || | ||
Версія за 21:20, 14 січня 2018
| № | Студент | Тема | Дата |
|---|---|---|---|
| 1 | Бабій Владислав | Bluetooth | 19.09.17 |
| 2 | Бас Євген | - | |
| 3 | Бутенко Сергій | EDGE та GPRS | |
| 4 | Глімбоцький Владислав | - | |
| 5 | Данов Артем | - | |
| 6 | Довгенко Володимир | Надійність комп'ютерних мереж | |
| 7 | Єськов Іван | - | |
| 8 | Лисков Сергій | DHCP | |
| 9 | Міхав Володимир | LiFi, p2p | |
| 10 | Мохонько Аліна | GSM | 12.12.17 |
| 11 | Носко Юлія | VoIp_Nosko | 12.12.17 |
| 12 | Олійник Владислав | G сети | |
| 13 | Палій Вадим | WiFi WiMAX | |
| 14 | Туртуріка Віктор | CDMA | 03.10.17 |