Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Чумаченко Марія»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Нью-метал)
(Мої роботи)
 
(не показано 29 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
 
 
  
 
== Про себе ==
 
== Про себе ==
 
Чумаченко Марія, студентка 18 групи
 
Чумаченко Марія, студентка 18 групи
  
 +
[[Файл:x_ce61088a.jpg]]
  
 
== Мої інтереси ==
 
== Мої інтереси ==
музика, фотографії, книжки
+
музика, фотографія, книги....
 
+
  
 
== Проекти в яких беру участь ==
 
== Проекти в яких беру участь ==
  
 
== Мої роботи ==
 
== Мої роботи ==
 +
[[Анкета(Чумаченко Марія)]]
  
== Нью-метал ==
+
[[Нью-метал]]
 
+
 
+
Докладніше: Нью-метал
+
В середині 1990-их років під впливом альтернативного метала, грув-метала, треш-метала, гранджу з'являється піджанр нью-метал. Одна з груп, що заклали основи цього напряму, — Godsmack — по суті просто оновлювала звук класичного метала з використанням аранжировочних і звукових досягнень альт-метала, але без елементів хіп-хопа і електроніки. Чималий вплив на жанр зробили елементи фанку, введені в альтернативний рок Faith No More і Red Hot Chili Peppers. Разом з Godsmack з'являються і інші групи «першої хвилі» нью-метала, які грали різні стильові варіанти жанру і нерідко добивалися успіху: Korn і SlipKnot використовували поєднання брутального звуку і фанку, System Of A Down представила саме незвичайне поєднання різних музичних напрямів — хеві-метала, нью-метала, металкора, панк-рока, і навіть вірменської народної музики. Disturbed і Deftones — елементи хеві- і треш-метала, Coal Chamber — готік-року, Manhole — хардкора. Найбільш комерційно успішним став гібрид нью-метала і репкора (важкий звук і речитатив), представлений Linkin Park і Limp Bizkit.
+
 
+
Сімфонік-метал
+
Докладніше: Сімфонік-метал
+
У європейському металі кінця 90-их великого поширення набуло використання елементів класичної музики — таких, як живі оркестри (або заміна їх аналогічними синтезаторнимі ефектами) і багатий, майже оперний жіночий вокал. На основі пауер-метала, дум-метала і блек-метала сформувався особливий піджанр сімфонік-метал. Його появу зазвичай пов'язують з експериментами групи Therion в середині 90-их. Найбільшої популярності добилися групи Nightwish, Within Temptation, Rhapsody.
+
 
+
Розвиток традиційних жанрів
+
Не дивлячись на загальний занепад хеві-метала, треш-метала і інших традиційних піджанрів, окремі крупні фігури традиційного метала з'являлися і в 90-их. Перш за все це Pantera, які надали вирішальну дію на формування пост-треш-жанру грув-метал. Також слід зазначити, що в 90-их пройшла чергова хвиля блек-метала — мелодійнішого і з впливом готік-метала і сімфонік-метала. Групи цієї хвилі (Dimmu Borgir, Cradle of Filth) добилися найбільшого комерційного успіху за всю історію блека.
+
 
+
Авангардна рок-культура
+
Крім продовжуючого творчу діяльність Джона Зорна, ряд інших колективів також грали рок-авангард або просто оригінальну музику, що не вписується в жанрові рамки. Лідером авангардного року кінця 1990-их-2000-их цілком можна назвати Майка Паттона — вокаліста Faith No More. У своїй сольній кар'єрі в безлічі проектів (найвідоміші — Mr. Bungle, Fantômas, Peeping Tom, Tomahawk, сумісний альбом з The Dillinger Escape Plan) він створює своєрідні записи, що поєднують оригінальний вокал, елементи авангардного метала і найрізноманітніші стилістичні експерименти. На стику електронної музики і хардкора створювали жорсткі нойзові записи одні з найбільш безкопромисних панк-музикантів 90-их — Atari Teenage Riot.
+

Поточна версія на 19:59, 1 травня 2010

Про себе

Чумаченко Марія, студентка 18 групи

X ce61088a.jpg

Мої інтереси

музика, фотографія, книги....

Проекти в яких беру участь

Мої роботи

Анкета(Чумаченко Марія)

Нью-метал