Відмінності між версіями «Користувач:3524693»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3524693 (обговорення • внесок) (→Лабораторні роботи:) |
3524693 (обговорення • внесок) (→Лабораторні роботи:) |
||
| Рядок 59: | Рядок 59: | ||
|- | |- | ||
| ЗАВДАННЯ | | ЗАВДАННЯ | ||
| − | | [[ | + | | [[Обробка зображень лабораторна 1|ЛР №1]] |
| [[Обробка зображень лабораторна 6|ЛР №2]] | | [[Обробка зображень лабораторна 6|ЛР №2]] | ||
| [[Обробка зображень лабораторна 2|ЛР №3]] | | [[Обробка зображень лабораторна 2|ЛР №3]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Обробка зображень лабораторна 4|ЛР №4]] |
| − | | [[ | + | | [[Обробка зображень лабораторна 10|ЛР №5]] |
| − | | [[ | + | | [[Обробка зображень лабораторна 12|ЛР №6]] |
| − | | [[ | + | | [[Обробка зображень лабораторна 16|ЛР №7]] |
|- | |- | ||
| ПОСИЛАННЯ | | ПОСИЛАННЯ | ||
Версія за 15:02, 3 травня 2017
Єлькін Валетин Ілліч
Зміст
Про себе
Я - студент. Навчаюся на фізико-математичному факультеті спеціальності інформатика.
Моя група
Група 26, спеціальність "Інформатика", 2015-2016 н.р.
Проекти в яких беру участь
Epson LX-800 Єлькін Валентин,26 група
Epson FX-1170Єлькін Валентин,26 група
Мої роботи
Електронний журнал
Мої роботи
Екстримальний ігровий ПК для ентузіастів. Intel 2015
Обробка зображень та мультимедіа
Лабораторні роботи:
| Обробка зображень та мультимедіа: | |||||||
| ЗАВДАННЯ | ЛР №1 | ЛР №2 | ЛР №3 | ЛР №4 | ЛР №5 | ЛР №6 | ЛР №7 |
| ПОСИЛАННЯ | [| №1] | Текст | зображення | Колір в зображеннях | [ ] | [ ] | [ ] |