Відмінності між версіями «Рейтинг 2017 року (І підгрупа)»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2576754 (обговорення • внесок) м (→Лабораторна робота №7) |
3341810 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №2) |
||
| Рядок 3: | Рядок 3: | ||
<div style=" style="margin: auto; text-align: center;"> | <div style=" style="margin: auto; text-align: center;"> | ||
{| class="wikitable standard sortable" border="1" width="75%" | {| class="wikitable standard sortable" border="1" width="75%" | ||
| + | |+ | ||
|- | |- | ||
| − | ! Студент | + | !! Студент |
| − | ! Л. р. №2 | + | !! Л. р. №2 |
| − | ! I місце | + | !! I місце |
| − | ! II місце | + | !! II місце |
| − | ! III місце | + | !! III місце |
|- | |- | ||
| [[Користувач:Бойко Євгеній|Бойко Євгеній]] | | [[Користувач:Бойко Євгеній|Бойко Євгеній]] | ||
Версія за 13:44, 20 лютого 2017
Зміст
Лабораторна робота №2
| ! Студент | ! Л. р. №2 | ! I місце | ! II місце | ! III місце |
|---|---|---|---|---|
| Бойко Євгеній | Текст | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
| Глущенко Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Головко Максим | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Єлькін Валентин | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Ірха Назар | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лахаузов Микола | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лисоконь Дмитро | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Літвінов Владислав | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Майоров Микита | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Максименко Андрій | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Петров Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Савіцька Яна | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Бойко Євгеній | Графічні формати | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
| Глущенко Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Головко Максим | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Єлькін Валентин | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Ірха Назар | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лахаузов Микола | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лисоконь Дмитро | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Літвінов Владислав | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Майоров Микита | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Максименко Андрій | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Петров Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Савіцька Яна | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Бойко Євгеній | Колір в зображеннях | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
| Глущенко Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Головко Максим | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Єлькін Валентин | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Ірха Назар | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лахаузов Микола | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лисоконь Дмитро | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Літвінов Владислав | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Майоров Микита | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Максименко Андрій | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Петров Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Савіцька Яна | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Бойко Євгеній | Вивчення представлення звуку | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
| Глущенко Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Головко Максим | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Єлькін Валентин | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Ірха Назар | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лахаузов Микола | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лисоконь Дмитро | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Літвінов Владислав | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Майоров Микита | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Максименко Андрій | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Петров Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Савіцька Яна | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Бойко Євгеній | Вивчення представлення рухомого зображення | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
| Глущенко Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Головко Максим | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Єлькін Валентин | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Ірха Назар | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лахаузов Микола | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лисоконь Дмитро | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Літвінов Владислав | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Майоров Микита | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Максименко Андрій | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Петров Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Савіцька Яна | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Бойко Євгеній | Мультимедійний проект | Прізвище | Прізвище | Прізвище |
| Глущенко Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Головко Максим | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Єлькін Валентин | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Ірха Назар | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лахаузов Микола | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Лисоконь Дмитро | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Літвінов Владислав | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Майоров Микита | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Максименко Андрій | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Петров Ігор | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |
| Савіцька Яна | Прізвище | Прізвище | Прізвище |