Відмінності між версіями «Рейтинг 2017 року (І підгрупа)»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3522390 (обговорення • внесок) |
3522390 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 12: | Рядок 12: | ||
! III місце | ! III місце | ||
|- | |- | ||
| − | | Бойко | + | | [[Користувач:Бойко Євгеній|Бойко Євгеній]] |
| rowspan="13"| Текст | | rowspan="13"| Текст | ||
| Прізвище | | Прізвище | ||
Версія за 18:26, 19 лютого 2017
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №1 | I місце | II місце | III місце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бойко Євгеній | Текст | Прізвище | Прізвище | Прізвище | |||
| Головко | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Глущенко | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Дробот | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Єлькін | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Ірха | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Лахаузов | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Лисоконь | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Літвінов | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Майоров | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Максименко Андрій | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Петров | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||
| Савіцька Яна | Прізвище | Прізвище | Прізвище | ||||