Відмінності між версіями «Портфоліо навчального проекту Підкевич Вікторії, 2017»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 29: Рядок 29:
 
==9 Відомості про тренінг==
 
==9 Відомості про тренінг==
 
Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього" 2017 р.
 
Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього" 2017 р.
 +
Програма Intel «Навчання для майбутнього» в Україні.
 +
Програма складається  з одинадцяти модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень.. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.
 
==9.1 Дати проведення тренінгу==
 
==9.1 Дати проведення тренінгу==
 
6-10 лютого 2017 року
 
6-10 лютого 2017 року

Версія за 02:16, 17 лютого 2017

Зміст

1 Назва навчальної теми

Комп'ютер - друг чи ворог в навчанні?

2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика та основи здоров'я.

3 Вік учнів, клас

11-12 років, 6 клас

4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Під час роботи над проектом учні дізнаються в яких сферах людської діяльності можна використовувати комп'ютер, дізнаються про негативний вплив комп'ютера на здоров'я людини, пригадують як потрібно працювати за комп'ютером, щоб уникнути цього впливу. Учні закріплюють навички роботи з офісними програмними пакетами (Microsoft PowerPoint, Microsoft Publisher), вдосконалюють навички самостійного пошуку інформації у мережі Інтернет.

5 План вивчення теми (вставити файл)

[| plan]

6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні кожної нової теми учні використовують свій життєвий досвід, наявні уміння і мають різні мотиви та інтереси. Оцінка й розуміння попередніх знань, умінь та уявлень учнів допомагають учителям розробити процес навчання таким чином, щоб змінити неправильне розуміння, здійснювати диференційоване навчання учнів та спиратися на попередній досвід.

7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні класу діляться на 2 групи: "Комп'ютер - друг?" та "Комп'ютер - ворог?". Шукають в Інтернеті відповіді на ключові запитання своїх проектів, готують звіти у вигляді мультимедійної презентації. Групи розробляють Під керівництвом вчителя створюється веб-сайт на якому викладаються усі матеріали створеного проекту

8 Відомості про автора

Підкевич Вікторія

8.1 Ім'я, прізвище

Підкевич Вікторія

8.2 Фах, навчальний предмет

Вчитель образотворчого мистецтва

8.3 Навчальний заклад

КДПУ ім. В. Винниченка

8.4 Місто\село, район, область

м. Кропивницький

8.5 Контактні дані

тел. +380661613551

9 Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього" 2017 р. Програма Intel «Навчання для майбутнього» в Україні. Програма складається з одинадцяти модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень.. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.

9.1 Дати проведення тренінгу

6-10 лютого 2017 року

9.2 Місце проведення тренінгу

КДПУ ім. В. Винниченка

9.3 Тренери

Андронатій П. І. та Фурсикова Т. В.