Відмінності між версіями «Користувач:928433»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Мої інтереси)
(Мої роботи)
Рядок 16: Рядок 16:
 
[[Стаття до проекту інформаційне суспільство. Гаєвський Олександр.]]
 
[[Стаття до проекту інформаційне суспільство. Гаєвський Олександр.]]
  
Освіта на сучасному етапі, як і суспільство взагалі, вступила в нову еру — еру інформатизації та інформаційних технологій. Відповідно, постала потреба не тільки активного впровадження інформаційних технологій, але й ефективної їхньої інтеграції з іншими навчальним галузями.
+
[https://docs.google.com/presentation/d/1dbnSRHhvNgOkqWaNNPzfWZEnNkZ7wGe6GgTX3nVGgJ0/edit#slide=id.p Презентація]
Інформатизація істотно вплинула на процес придбання знань. Новітехнології навчання на основі інформаційних і комунікаційних дозволяють інтенсифікувати освітній процес, збільшити швидкість сприйняття, розуміння та глибину засвоєння величезних масивів знань.
+
Застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні - одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. У вітчизняній загальноосвітній школі в останні роки комп'ютерна техніка й інші засоби інформаційних технологій стали все частіше використовуватися при вивченні більшості навчальних предметів.
+
Необхідно навчити кожну дитину за короткий проміжок часу освоювати, перетворювати і використовувати в практичній діяльності величезні масиви інформації. Дуже важливо організувати процес навчання так, щоб дитина активно, з цікавістю і захопленням працював на уроці, бачив плоди своєї праці і міг їх оцінити. Допомогти вчителю у вирішенні цього непростого завдання може поєднання традиційних методів навчання та сучасних інформаційних технологій, у тому числі і комп'ютерних. Адже використання комп'ютера на уроці дозволяє зробити процес навчання мобільним, строго диференційованим та індивідуальним. Поєднуючи в собі можливості телевізора, відеомагнітофона, книги, калькулятора, будучи універсальною іграшкою, здатною імітувати інші іграшки, сучасний комп'ютер разом з тим є для дитини рівноправним партнером, здатним дуже тонко реагувати на його дії та запити. З іншого боку, цей метод навчання є досить привабливим і для вчителів: допомагає їм краще оцінити здібності та знання дитини, зрозуміти його, спонукає шукати нові, нетрадиційні форми і методи навчання. У наш час стало очевидно, що освіта не обмежиться тільки робочим місцем, тому що навчання зачіпає й поєднує кожний з аспектів нашого життя: від щоденних домашніх турбот до культури й мистецтва. Отже, в остаточному підсумку, життя й навчання зіллються в єдине ціле, і найбільшу роль при цьому будуть відігравати сучасні інформаційні технології.
+

Версія за 12:50, 18 травня 2016


Прізвище, ім'я, по батькові

[[1]]== Про себе == ......

Мої інтереси

Інтереси


[[2]]== Навчальні курси та проекти, в яких беру участь == В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.

Мої роботи

Стаття до проекту інформаційне суспільство. Гаєвський Олександр.

Презентація